999 rezultate për

kolumbiani

James Rodriguez te Napoli? Ancelotti është i çmendur pas kolumbianit "Ancelotti është i çmendur për James Rodriguez", është ky titullit i gazetës presigjoze AS. Trajneri i Napolit dëshir
James Rodriguez drejt Napolit Bayerni i Mynihut ka vendosur të mos e ushtrojë të drejtën për të blerë përfundimisht kartonin e James Rodriguezit. Të p
I mbaron huazimi 2 vjeçar, James Rodriguez pranë rikthimit te Reali James Rodriguez është në muajt e fundit të huazimit të tij 2-vjeçar në skuadrën e Bayern Munich, ndërsa gjermanët ende n
Rodriguez rikthehet në Madrid? Rrëfehet kolumbiani E ardhmja e James Rodriguez mbetet e paqartë dhe e pazgjidhur. Pasi shënoi “hat-trick” në fitoren 6-0 ndaj Mainz, kolumb
Te ky klub do të transferohet James Rodriguez James Rodriguez po përfundon huazimin dy vjeçar te Bayern Munich nga Real Madridi. Babai i kolumbianit ka zbuluar se
James ia konfirmon Modric, shikoni ku do të luajë kolumbiani sezonin e ardhshëm James Rodrigez nuk e ka humbur mundësinë për të uruar ish-shokun e tij të skuadrës, Luka Modriç për fitimin e “Topit të
Juventus kërkon të transferojë ish-mesfushorin e Realit Kritikat që ka marrë James Rodriguez për performancat e tij në këtë sezon te Bayerni i Munichut nuk e kanë ulur interesi
Pas Ronaldos e ka radhën James, kolumbiani në telashe me Agjensinë e Tatimeve në Spanjë Organet fiskale spanjolle vazhdojnë të bëjnë “viktima” nga bota e futbollit. Këtë herë është futbollisti kolumbian James
James Rodriguez rikthehet përsëri tek Real Madrid ? Sipas së përditshmes spanjolle “Marca”, mesfushori i bavarez, James Rodriguez, është shumë pranë rikthimit te skuadra e
Villlareal i kthen Baccan Milanit Villareali nuk do ta blejë Baccan, madje klubi ka njoftuar klubin e Milanit se nuk do të ushtrojë të drejtën e blerjes p
James Rodrigues tek Barcelona, në këmbim me blerjen më të shtrenjtë në histori Bayern Munich po mendon çmendurinë me Rodriguez duke e shkëmbyer me Ousmane Dembelen e Barcelonës. Sipas Don Balon is
Momenti i Minas, kolumbiani mund të debutojë me Barcelonën ndaj Valencias Lëndimet e mbrojtësve Gerard Pique dhe Thomas Vermaelen, kanë bërë që Yerry Mina të mund të startojë te Barcelona që në
Barcelona zyrtarizon kolumbianin e parë në histori Barcelona ka mbyllur marrëveshjen me Palmeirasin për blerjen e Yerry Mina. 23-vjeçari do të mbërrijë në kryeqendrën
Trondit sërish kolumbiania që parashikoi saktë tërmete dhe vdekjen e të famshmëve Deseret Tavares një parashikuese fati nga Amerika ka tronditur me parashikimin e saj të fundit. Pasi parashikoi saktë
Menaxheri i Baccas zbulon klubin e dëshiruar nga kolumbiani Sergio Barila, menaxheri i Carlos Bacca, ka përsëritur në një intervistë të dhënë për gazetën madrilene “AS”, synimin e
James nuk i mbyll derë rikthimit tek Real Madrid James Rodriguez do të kalojë dy vitet e ardhshme në formë huazimi tek Bayern. Por kolumbiani nuk i ka mbyllur derën n
James në debutimin me Bayernin, një ndeshje, një trofe, 2 gole të krijuara, lojtari i ndeshjes James mund të jetë lojtar i Bayern Munichut prej disa ditësh, por buzëqeshja e James Rodriguez tashmë është kthyer. Kolu
Ramos tani ish kapiten, i pari që uroj Jamesin për aventurën e re James Rodrigues nuk është më pjesë e Realit të Madridit. Lajmi ka prekur të gjithë fansat e Realit të cilët pavarësisht
Nuk është as Milan, as Chelsea është Bayerni ekipi i ri i James Rodriguesit James Rodríguez është një lojtar i Bayernit tashmë. Klubi gjerman e ka zyrtarizuar marrëveshjen me Real Madridin për tra
Pasi e fshiu Milanin nga Instagrami, Bacca bëhet gati të bëj "Follow" klubin tjetër Sipas L'Equipe, Andoni Zubizarreta, drejtor sportiv i Marseille, është takuar me përfaqësuesit e Carlos Bacca për të për