999 rezultate për

kolumbian

Reali i gatshëm të shesë yllin e skuadrës për Pogba Real Madrid është i gatshëm të shesë kartonin e James Rodriguez. Mesfushori kolumbian është rikthyer në Madrid pas hu
Bombastike, modelja kolumbiane do tju lërë me gojë hapur (FOTO LAJM) Kolumbia, përveç për gjëra tjera, njihet edhe për femra bombastike. E tillë është edhe Manuela Hernandez, e cila aktu
James Rodriguez te Napoli? Ancelotti është i çmendur pas kolumbianit "Ancelotti është i çmendur për James Rodriguez", është ky titullit i gazetës presigjoze AS. Trajneri i Napolit dëshir
James Rodriguez drejt Napolit Bayerni i Mynihut ka vendosur të mos e ushtrojë të drejtën për të blerë përfundimisht kartonin e James Rodriguezit. Të p
Juventusi gati 70 milion euro për yllin kolumbian Futbollisti kolumbian është në kërkim të klubit të ri për sezonin e ardhshëm pasi atë nuk e duan as Bayern Munichu as Re
Ndodh në Argjentinë, trajneri godet me shuplakë stafin e tij (VIDEO) Kemi parë plot raste ku shpesh trajneri e humbet toruan dhe i vërsulet arbitrit, por edhe kur kapet me asistentët e tij
E dashura e re e Vidal një "bishë" e vërtetë (FOTO & VIDEO) Mesfushori i Barcelonës, Arturo Vidal ka filluar një lidhje të re me modelen e njohur kolumbiane, Sonia Isaza. Isaza
PSG tremb Juventusin, futet në garë për yllin kolumbian James Rodrigez është në udhëkryq të plotë për sa i përket të ardhmes së tij, me kolumbianin që pritet të rikthehet te Re
Ylli kolumbian drejt Premierligës Skuadrat e Real Madrid dhe Bayern Mynih duan t’ia "ngecin" njëri-tjetrit sulmuesin kolumbian James Rodriguez, të cilin d
I mbaron huazimi 2 vjeçar, James Rodriguez pranë rikthimit te Reali James Rodriguez është në muajt e fundit të huazimit të tij 2-vjeçar në skuadrën e Bayern Munich, ndërsa gjermanët ende n
Rodriguez rikthehet në Madrid? Rrëfehet kolumbiani E ardhmja e James Rodriguez mbetet e paqartë dhe e pazgjidhur. Pasi shënoi “hat-trick” në fitoren 6-0 ndaj Mainz, kolumb
Te ky klub do të transferohet James Rodriguez James Rodriguez po përfundon huazimin dy vjeçar te Bayern Munich nga Real Madridi. Babai i kolumbianit ka zbuluar se
Juventusi synon yllin Kolumbian Merkatoja e Janarit ska mbaruar ende, Juventusi tashmë hyn në garë për të nënshkruar me James Rodriguez, shkruan Albeu.
E kërkoi Milani, sulmuesi kolumbian transferohet te Fiorentina Luis Muriel është zyrtarisht lojtar i Fiorentinës në formën e huazimit deri në und të sezonit. Në këtë marrëveshje të
Milani kërkon sulmuesin kolumbian Milani është shumë afër arritjes së marrëveshjes për transferimin e sulmuesit kolumbian të Sevillas, Luis Murielit. S
James Rodriguez zhgënjen tifozët e Bayern Munich, kërkon rikthimin tek Reali E ardhmja e James Rodriguez mesa duket do të jetë përsëri në "Santiago Bernabeu". Mesfushori, aktualisht te Bayern Munic
James ia konfirmon Modric, shikoni ku do të luajë kolumbiani sezonin e ardhshëm James Rodrigez nuk e ka humbur mundësinë për të uruar ish-shokun e tij të skuadrës, Luka Modriç për fitimin e “Topit të
Fansja e "zjarrtë" e James Rodriguez, mirëpret një romancë me të (FOTO LAJM) James Rodriguez ka një fanse “të zjarrtë”, e cila quhet Helga Lovekaty. Modelja ruse nuk nguron që shpesh herë të shp
Dhimbje koke për Niko Kovac, ylli i skuadrës këput ligamentet Bayern Munich po hash shumë probleme këtë sezon në të gjitha kompeticionet. Sot mesfushori kolumbian, James Rodrigue
E paprecedentë, 6 plumba ndaj futbollistit të skuadrës kolumbiane (FOTO LAJM) Duket se në Kolumbi futbolli nuk perceptohet si diçka që bashkon njerëzit dhe që dhuron spektakël, por si “jetë a vdekje