999 rezultate për

kolumbia

I mbaron huazimi 2 vjeçar, James Rodriguez pranë rikthimit te Reali James Rodriguez është në muajt e fundit të huazimit të tij 2-vjeçar në skuadrën e Bayern Munich, ndërsa gjermanët ende n
Serbia vazhdon luftën ndaj Kosovës, ku ndodhet "Kolumbia evropiane" sipas tyre? Kryetari i Komisionit Parlamentar për Kosovën në Kuvendin e Serbisë, Milovan Drecn, thotë se paralajmërimi i Ambasadës s
Rodriguez rikthehet në Madrid? Rrëfehet kolumbiani E ardhmja e James Rodriguez mbetet e paqartë dhe e pazgjidhur. Pasi shënoi “hat-trick” në fitoren 6-0 ndaj Mainz, kolumb
Te ky klub do të transferohet James Rodriguez James Rodriguez po përfundon huazimin dy vjeçar te Bayern Munich nga Real Madridi. Babai i kolumbianit ka zbuluar se
Kolumbia zyrtarizon trajnerin e njohur portugez Kolumbia ka gjetur një trajner të njohur dhe ai është Carlos Quiroz. Portugezi do drejtojë Kolumbinë deri në përfundi
Rritet ndjeshëm tregtia me Kolumbinë, çfarë blejmë (FOTO LAJM) Importet nga shteti i largët i Kolumbisë drejt Shqipërisë kanë njohur një rritje të fortë gjatë tre viteve të fundit. Si
Reportazhi i "The Indipendent": Shqipëria narko-shtet, si Kolumbia e Europës Kultivimi dhe trafikimi i drogës nga Shqipëria në vende të ndryshe të Europës ka qenë një nga temat investiguese të medi
Juventusi synon yllin Kolumbian Merkatoja e Janarit ska mbaruar ende, Juventusi tashmë hyn në garë për të nënshkruar me James Rodriguez, shkruan Albeu.
E kërkoi Milani, sulmuesi kolumbian transferohet te Fiorentina Luis Muriel është zyrtarisht lojtar i Fiorentinës në formën e huazimit deri në und të sezonit. Në këtë marrëveshje të
Milani kërkon sulmuesin kolumbian Milani është shumë afër arritjes së marrëveshjes për transferimin e sulmuesit kolumbian të Sevillas, Luis Murielit. S
James Rodriguez zhgënjen tifozët e Bayern Munich, kërkon rikthimin tek Reali E ardhmja e James Rodriguez mesa duket do të jetë përsëri në "Santiago Bernabeu". Mesfushori, aktualisht te Bayern Munic
James ia konfirmon Modric, shikoni ku do të luajë kolumbiani sezonin e ardhshëm James Rodrigez nuk e ka humbur mundësinë për të uruar ish-shokun e tij të skuadrës, Luka Modriç për fitimin e “Topit të
Fansja e "zjarrtë" e James Rodriguez, mirëpret një romancë me të (FOTO LAJM) James Rodriguez ka një fanse “të zjarrtë”, e cila quhet Helga Lovekaty. Modelja ruse nuk nguron që shpesh herë të shp
Dhimbje koke për Niko Kovac, ylli i skuadrës këput ligamentet Bayern Munich po hash shumë probleme këtë sezon në të gjitha kompeticionet. Sot mesfushori kolumbian, James Rodrigue
E paprecedentë, 6 plumba ndaj futbollistit të skuadrës kolumbiane (FOTO LAJM) Duket se në Kolumbi futbolli nuk perceptohet si diçka që bashkon njerëzit dhe që dhuron spektakël, por si “jetë a vdekje
Laboratori i heroinës në Has u spiunua nga bosi i kokainës kolumbiane Pas arrestimeve të policisë lidhur me një laborator heroine të zbuluar në Has, janë zbuluar të tjera detaje. Mësohet
Juventus kërkon të transferojë ish-mesfushorin e Realit Kritikat që ka marrë James Rodriguez për performancat e tij në këtë sezon te Bayerni i Munichut nuk e kanë ulur interesi
Pas Ronaldos e ka radhën James, kolumbiani në telashe me Agjensinë e Tatimeve në Spanjë Organet fiskale spanjolle vazhdojnë të bëjnë “viktima” nga bota e futbollit. Këtë herë është futbollisti kolumbian James
Legjenda kolumbiane godet me grusht tifozin që e ofendoi (VIDEO) Legjenda e Kolumbisë Rene Higuita njihet si një portier mjaftë i mirë në historinë e futbollit. Ai nuk ka hequr dorë
James Rodriguez rikthehet përsëri tek Real Madrid ? Sipas së përditshmes spanjolle “Marca”, mesfushori i bavarez, James Rodriguez, është shumë pranë rikthimit te skuadra e