999 rezultate për

kolnit

Sëmuret stjuardesa, 40 pasagjerë nuk udhëtojnë nga Prishtina drejt Kolnit Mbi 40 udhëtarë të linjës Prishtinë – Këln mbetën pa udhëtuar nga Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës. Një gjë e till
Goditje e madhe e Kolnit në merkato përforcohet me një… Goditje e madhe në merkato e Kolnit! Skuadra e rikthyer në Bundesligë në këtë sezon, ka bërë një investim serioz për të
Defekt serioz në avion, Angela Merkel rrezikon jetën Pas një orë fluturimi në drejtim të Argjentinës për të marrë pjesë në punimet e samitit të G20-s, avioni qeveritar A340
Bayern Munich nuk fal, fiton në transfertë ndaj Kolnit (VIDEO) Bayern Munich ka fituar sërish në kampionatin gjerman, këtë herë në transfertë ndaj Kolnit në "RheinEnergieStadion", nde
Bayerni shënon edhe golin e tretë ndaj Kolnit (VIDEO) Bayern Munich ka shënuar edhe golin e tretë përballë Kolnit në "RheinEnergieStadion". Ai që ka shënuar është mesfush
Bayerni përmbys rezultatin ndaj Kolnit (VIDEO) Bayern Munich ka përmbysyr rezultatin ndaj Kolnit në "RheinEnergieStadion". Në fillim shënonte James Rodriguez duke b
As Messi dhe as Ronaldo nuk janë të barabartë me Lewandowskin Robert Lewandowski i ka dhënë fitoren minimale 1-0 Bayernit ndaj skuadrës së fundit në tabelë Kolnit. Goli ndaj Koln
Bayern Munich shënon golin e parë ndaj Kolnit (VIDEO) Bayern Munich ka shënuar golin e parë mbas 60-të minutash kundër Kolnit në "Allianz Arena" Ai që ka shënuar është su
Mavraj shkëlqen sërish, më i miri te Koln-i Mërgim Mavraj ishte një ndër lojtarët më të mirë në fushë në fitoren 2-1 të Kolnit ndaj Hofenheimit në Kupën e Gjermanis
Super lajm për Kombëtaren, Mavraj është rikthyer Kombëtarja është në ditët e saj me më shumë fat. Pas 6 muajsh, Mërgim Mavraj ka zbritur sërish dje në fushë teksa është
Kupa, Borussia shpartallon Hannover 96 (VIDEO) Borussia Dortmund kalon edhe pengesën e radhës në rrugën drejt finales së Kupës së Gjermanisë, trofe që skuadra e Jurgen
Kolnit dhe Roshit ia bëjnë "gjyqin" në rrugë (VIDEO) Kur një punë nuk funksionon si duhet, atëherë duhet të japësh llogari. Përgjithësisht jepet llogari te shefi, ndërsa në