999 rezultate për

kollitej

Diego Costa "tërbon" gazetarët, kollitet para tyre (VIDEO) Pas fitores ndaj Liverpoolit, Diego Costa ka gjetur momentin edhe pwr tu tallur me gazetarwt qw prisnin pwr intervista.
Frika nga coronavirusi, pasagjeri akuzon gruan se po i kollitej qëllimisht në fytyrë Frika nga përhapja e coronavirusit nëpër botë ka filluar t’i bëjë nervoz qytetarët dhe të ndjejnë frikën në çdo hap që a
Edhe Osmani shqiptar kollitej fuqishëm në Perandorinë Osmane Mua si një jo historian dhe si një njeri me kërshëri të lartë për të lexuar libr