999 rezultate për

kollare

Rama provokon sërish: Kollare me flamurin kombëtar dhe yllin me 5 cepa Kryeministri Edi Rama ka provokuar sërish me veshjen e tij gjatë takimit zyrtar me ministrin e Punëve të Jashtme të Greq
"Na mori "erzin" anekënd botës", Nishani kritikon paraqitjen e Ramës gjatë takimit në Vjenë Ish-Presidenti Bujar Nishani ka publikuar një foto të takimit në Vjenë, ku kryeministri është në rolin e udhëheqësi të O
Kollare me lule dhe çorape plot ngjyra, veshjet më intriguese të Edi Ramës (FOTO LAJM) Çorape të kuqe, pantallona të gjera, kollare plot lule dhe jelek shumëngjyrësh. Kryeministri Edi Rama gjithmonë ësht
Rama bën provokimin e radhës, zgjedh personazhin konspirativ për kollaren e tij Kryeministri Edi Rama është në një konferencë me gazetarë të cilët po i drejtojnë pyetje nga zyrat e tyre të punës. P
I veshur me kollare dhe jelek, Noizy poston foto nga gjimnazi (FOTO LAJM) Noizy është një ndër reparat e parë në Shqipëri dhe ende sot vazhdon të mbajë lart karrierën e tij me hite të pavdekshme
Larg kollareve dhe me flokët e thinjur, kështu duket sot Ylli Pango (FOTO LAJM) Ish-ministri i dikurshëm i Kulturës, Ylli Pango mund të themi se është "harruar". Pas skandalit, Pango ndoqi disa pro
Kollare me lule dhe çorape plot ngjyra, çfarë mendon stilisti për veshjet e Edi Ramës (FOTO LAJM) Stilisti i njohur Joni Peçi i ka kthyer përgjigje pyetjes sesi vishet kryeministri Edi Rama. Stilisti ka thënë se pa
"Kokaina që u bë oriz!', Anila Hoxha: Si shpëtoi peshku i madh! Gazetarja Anila Hoxha përmes një postimi në rrjetet sociale, ka komentuar rastin më të fundit të zbulimit të kontenierëv
Pas arrestimit të ish- deputetit reagon Boçi: Zbuluan dashurinë për kollare pas të 45-ve Mbrëmjen e djeshme Ish deputeti i Partisë Demokratike Bardh Spahia është shoqëruar në polici teksa ishte duke shkuar në
Murrizi: Në Parlament ka skifterë me kollare Deputeti Myslim Murrizi i ftuar në "Arena" , tha se në Kuvend ka deputetë që vjedhin me firma, duke shtuar se në karrier
Objektet gjysmake qeveritare po përdoren për qefet e të dashuruarëve Institucionet e Kosovës po vazhdojnë të ndajnë para për ndërtimin e objekteve që do të shfrytëzohen për nevojat e zyrtar
Me kostum e kollare, por Rama sërish me thonj pa prerë (FOTO LAJM) Rama dhe thonjtë e paprerë ka një marrëdhënie të cuditshme, madje dikur Nano deklaroi se Ramën e mori me thonj të paprer
Sot bëhet 1 vit që Haradinaj ia rriti rrogën vetes, a i dalin paret për kollare? Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka thënë se sot u bënë një vit kur kryeministri Ramush Haradinaj dhe qeveria
Ankohet se s'ka kollare por zyra e tij shpenzon 8 mijë euro për 4 lap-top Qeveria Haradinaj ka përmbyllur procesin e prokurimit në blerjen e katër lap-topëve të shtrenjtë. Zyra e Kryeministri
Haradinaj e dëgjon këshillën e Ramës, heq kollaren (VIDEO) Në nisje të samitit të kryeministrave të Ballkanit i pari që mbërriti ishte Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, me
Me kollare plot me ngjyra, Rama bëhet mysliman i "devotshëm" e shtron iftar (VIDEO) Në prag të mbarimit të muajit të shenjtë të Ramazanit Rama ka zgjehdur që të shtrojë një iftar për të gjithë besimtarët
Kollare me lule dhe çorape plot ngjyra, veshjet më intriguese të Edi Ramës (FOTO LAJM) Çorape të kuqe, pantallona të gjera, kollare plot lule dhe jelek shumëngjyrësh. Kryeministri Edi Rama gjithmonë ësht
Ramush ankohej për kollare por çanta e Anitës kushton mijëra euro Bashkëshortja e kryeministri të Kosovës, Anita Haradinaj, bashkë me Ramushin po qëndron në SHBA. Ata bashkërisht kanë
Njeriu që ankohet për kollare harxhoi mijëra euro për pushimet e Vitit të Ri Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka pushuar në hotelin “Carlton” në Sant Moritz të Zvicrës. Ky fshat turistik ës
Haradinaj i hedh në kosh të plehrave kollaret që i dhuroi populli (FOTO LAJM) 200 kollaret bashkë me këmishat, të cilat u varën gjatë ditës në rrethojat e ambientit të Qeverisë së Kosovës, janë hedh