999 rezultate për

kolektive

Tahiri- Berishës: Mohove baxhanakun që të vdiq në Gërdec Update-Ministrii Brendshëm Sajmir Tahiri mohoi akuzat e ish-kryeministrit për lidhje me elementë të krimit duke u kundër
Mani: Të nënshkruhet kontrata kolektive për të punësuarit në arsim Në prag të fillimit të vitit të ri shkollor, Sindikata e Bashkuar e Arsimit, ka kërkuar që të nënshkruhet sa më shpejt K
Albumet fotografike në Facebook bëhen "kolektive" Albumet e fotografive në Facebook nuk do të kenë vetëm një autor. Krijuesi i albumit do të ketë mundësinë e dhënies së q
VV Ferizaj: Gjendja e mjerueshme e strehimores kolektive Lëvizja VETËVENDOSJE!, Qendra në Ferizaj organizoi kete te hene nje konferencë për media me temën: Gjendja e mjerueshme
Përfundon protesta e punëtorëve të KEK-ut Punëtorët e KEK-ut në minierën e Bardhit, Mirashit, Termocentralit Kosova A, Termocentralit Kosova B dhe sërviset e DPS-
Energjia, dënimet kolektive, histori e harruar Dënimet kolektive janë histori e harruar. Kështu u shpreh administratori i CEZ shpërndarje Sait Dollapi gjatë inspektime
Punëtorët e PTK protestojnë sërish Nuk do të ndalen protestat derisa të nënshkruhet Kontrata Kolektive, kështu është shprehur në protestën e sotme kryetari
Ndërprerjet kolektive, ERE monitoron CEZ Enti Rregullator i Energjisë ka vendosur në mbledhjen e sotme që të nisë monitorimet për ndërprerjet kolektive të energ
Arifi: Integrimet, përgjegjësi kolektive Integrimet evropiane janë proces kolektiv dhe kërkojnë angazhim dhe përgjegjësi nga të gjithë, pasi përfitimet nga anëta
Ronaldo në formë me Portugalinë Ish drejtori i përgjithshëm i Real Madridit, duke komentuar në përgjithësi Kampionatin Europian, foli në veçanti edhe pë
Studentët protestojnë kundër shembjes së Piramidës Studentë të arkitekturës por edhe qytetarë të tjerë të Tiranës gjatë një tubimi të realizuar gjatë mbrëmjes së kaluar ka
Wollfart: Armët, rrezik i madh për sigurinë individuale dhe kolektive Kreu i Prezencës së OSBE-së në vendin tonë Eugen Wollfarth gjatë fjalës së tij në simpoziumin për kontrollin e armëve ës
Real Madridi është larg Barcelonës Mesfushori i Barcelonës, Xavi Hernandez, ka thënë se Real Madridi nuk i afrohet me lojë ekipit të tij. Xavi ka shtuar se
Zyrtare, shtyhet java e parë e Seria A Serie A nuk do të fillojë këtë fundjavë, pasi Federata Italiane e Futbollit nuk ka arritur marrëveshje me Sindikatën e F
KMDLNJ dënon shkyqjet kolektive të KEK-ut Këshilli për Mbrojtjen dhe të Drejtat e Lirive të Njeriut ka reaguar ndaj shkyçjeve kolektive nga energjia elektrike të
Dubai, vetevrasje kolektive per shkak te borxheve Tre anëtarë të një familjeje indiane në Dubai, e përbërë nga 4 persona, i kan&eu
Doreheqje kolektive ne partine e Cervenkovskit Drejtuesit e Lidhjes Social Demokrate (LSDM), partisë më të madhe opozitare në Maqedoni, kanë d
Dorëheqje kolektive e funksionarëve të PDSH-së. Rejtingu ose vizat? Anila DISHA, LajmMinistrat dhe funksionarët tjerë qeveritarë nga radhët e Partisë Demokratike S