999 rezultate për

koleksionin

Ky koleksion makinash klasike kushton 100 milion paunde (FOTO-LAJM) Një dentist fiksuar pas makinave ka koleksionin privat më të madh të automjeteve në Britani. James Hull zotëron më shumë
Koleksioni i supermakinave të Schwarzenegger (FOTO-LAJM) Ish i forti i "Terminator" është shumë i dhënë pas makinave. Sic e shihi edhe nga fotot më lartë, guvernatori dhe aktori
Nostalgjia, Neville zbulon koleksionin e yjeve (FOTO LAJM) Gary Neville është ndjerë shumë nostalgjik mëngjesin e kësaj të shtune teksa ka nxjerrë nga sirtari i tij uniformat e ku
Rihanna prezanton koleksionin e ri vjeshtë-dimër (FOTO LAJM) Jo më vetëm një këngëtare por edhe një femër që meret me modë. Këngëtarja Rihanna ka prezantuar koleksionin e saj të ri
Koleksioni i vjeshtës "zhvesh" David Beckham (VIDEO-FOTO) Tashmë që David Beckham është tërhequr nga futbolli duket se ka më shumë kohë për t’iu dedikuar modelimit. Ashtu siç vëm
Pesha e koleksionit të librave rrezikon shtëpinë Pesha e 350,000 librave, që një çift kanadez kërkoi të shpëtonte nga djegia, është duke dëmtuar një shtëpi të dytë që at