999 rezultate për

koleksionin

"Bebat", Adelina Tahiri zbulon koleksionin e çantave të shtrenjta në garderobën e saj (FOTO LAJM) Adelina Tahiri ka rënë shpesh në sy të mediave për shkak të jetës luksoze që bën. Pak ditë më parë ajo festoi 1-vjetorin
Aurela Hoxha realizon ëndrrën! Prezanton koleksionin e saj në Barcelonë (FOTO LAJM) Aurela Hoxha, modelja e njohur shqiptare shquhet për bukurinë e saj dhe linjat trupore. Së fundmi ajo duket se ka re
Dua Lipa e mahnitshme për koleksionin e ri të "Patrizia Pepe" (FOTO LAJM) Këngëtaret shqiptare që kanë arritur famë ndërkombëtare në muzikë, kërkohen edhe nga fushat e tjera. Ato janë bërë im
Kylie Jenner çmend fansat me koleksionin e shtrenjtë të çantave Kylie Jenner aktualisht i është dedikuar vajzës së vogël, të sapoardhur në jetë, Stormi, por kjo nuk e ka ndaluar që të
Balerina shqiptare rrëfen koleksionin e çuditshëm: Kam 317 palë këpucë (FOTO LAJM) Këpucët janë një ndër dashuritë më të mëdha të femrave. Të zgjohesh në mëngjes dhe të sorollatesh nëpër rafte për të gje
Fotot më të bukura dhe të çuditshme të dasmave në vitin 2017 (FOTO LAJM) "Fotografët pa frikë", një faqe interneti që tregon punën e fotografive më të mira të dasmave në botë, zbuloi kohët e fu
I mërzitur nga futbolli, Ronaldo zhvishet për modë (FOTO LAJM) I pafat kohëve të fundit në futboll, Cristiano Ronaldo këto ditë ka tentuar të bëj diçka ndryshe ku ndjehet më mirë.
Njihuni me vëllezërit gjermanë që kanë koleksionin më të madh të Opel (VIDEO) Dy vëllezërit gjermanë, Martin dhe Josef Degener janë të pasionuar pas markës gjermane të automjeteve ”Opel”. Ata kan
Luana vesh gjithmonë të njëjtat këpucë? Moderatorja tregon koleksionin (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Luana Vjollca është padyshim një prej figurave më të përfolura në mediat rozë. Përveç kritikave
Brenda garazhit me vlerë 4 mln dollarë të Cristiano Ronaldo-s (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo përpara ndeshjes me Barcelonën këtë fundjavë ka treguar koleksionin e tij të makinave në shtëpi. Yl
Zbulohet shkaku pse Rihanna po vonon albumin Një album i cili është në punë e sipër dhe shumë projekte të tjera jashtë kësaj fushe, duket se e kanë çorientuar paksa
Koleksioni i ri i Puma-s bashkon yjet e futbollit (FOTO-VIDEO) Puma ka prezantuar koleksionin e ri për vitin 2015. evoPOWER 1.2 dhe evoSPEED 1.3 ka mbledhur bashkë disa prej yjeve të
I marrosur pas picave, thyen rekord për koleksionin e rrallë (FOTO LAJM) Picat mbetet padiskutim një ndër ushqimet që çdokush do të tundohej dhe nuk mund të refuzonte një copë, por ka edhe nga
Rita Ora shfaq koleksionin "Adidas" në Kinë Rita Ora çdo ditë e më shumë në çdo performancë po shihet me veshjet e saj sportive. Këngëtarja po vijon turneun e saj t
Britney Spears prezanton koleksionin intim Kohët e fundit Britney Spears ka zhgenjyer në këngë, e ndërsa tashmë na vjen me një koleksion intim. Ajo ka prezantuar k
Ja tatuazhi më i fundit i Beckham (FOTO LAJM) Tashmë David Beckham është i njohur për tatuazhet e tij të shumtë, e ndërsa së fundmi ka shtuar koleksionin e tij. Ish-s
Koleksioni i CR7-ës pushton metropolet botërore (FOTO LAJM) Pasi fitoi "Topin e Artë" dhe Champions League-n me Real Madrid vera duket shumë aktive për Cristiano Ronaldon. Pavarësi
Rita Ora si Marilyn Monroe, në fushatën e re të Roberto Cavallit (FOTO LAJM) Rita Ora, çdo ditë e më shumë po forcon imazhin e saj dhe lidhjet me botën e modës, pasi është zgjedhur si imazh në kole
Së shpejti koleksioni i ri nga Victoria Beckham (FOTO LAJM) Çdo ditë, Victoria Beckham është në fokus, kjo jo vetëm për veshjet që ajo mban, por edhe për koleksionin më të ri që do
Rikthehet moda e atleteve me drita, yjet çmenden Përfundimisht, për këtë stinë atletet me drita janë të preferuarat e yjeve. Këto atlete janë të bardha dhe kanë disa dri