999 rezultate për

koleksioni

"Bebat", Adelina Tahiri zbulon koleksionin e çantave të shtrenjta në garderobën e saj (FOTO LAJM) Adelina Tahiri ka rënë shpesh në sy të mediave për shkak të jetës luksoze që bën. Pak ditë më parë ajo festoi 1-vjetorin
Ronaldo reklamon linjën CR7 në automjete historike (FOTO LAJM) Cristiano Romaldo ka menduar një mënyrë të veçantë reklamimi për linjën e re Fall/Winter 19 të koleksionit të tij. Yl
Koleksioni i orëve të diktatorit Enver Hoxha, që ruhet edhe sot (FOTO LAJM) Orët në foto dikur kanë qenë të ish diktatorit shqiptar Enver Hoxha. Pas rënies së komunizmit, shumë objekte të tij u
Aurela Hoxha realizon ëndrrën! Prezanton koleksionin e saj në Barcelonë (FOTO LAJM) Aurela Hoxha, modelja e njohur shqiptare shquhet për bukurinë e saj dhe linjat trupore. Së fundmi ajo duket se ka re
Vazhdon krenaria, një tjetër xhudiste i shton medaljen e artë koleksionit të Kosovës Pas Distria Krasniqit, edhe xhudistja Nora Gjakova ka arritur të fitojë medaljen e artë në ‘Grand Prix’ në Turqi. Spo
Dua Lipa e mahnitshme për koleksionin e ri të "Patrizia Pepe" (FOTO LAJM) Këngëtaret shqiptare që kanë arritur famë ndërkombëtare në muzikë, kërkohen edhe nga fushat e tjera. Ato janë bërë im
Gjyshja e Alban Ramosajt, pjesë e koleksionit të Dolce&Gabbana Linja e famshme e modës, “Dolce&Gabbana”, po përgatitet për koleksionin pranverë-verë 2018, ku fotografi Endrit Mërtiri
Kylie Jenner çmend fansat me koleksionin e shtrenjtë të çantave Kylie Jenner aktualisht i është dedikuar vajzës së vogël, të sapoardhur në jetë, Stormi, por kjo nuk e ka ndaluar që të
Rita Ora vjen me një projekt të ri Këngëtarja, Rita Ora befason gjithmonë me hitet e saj, të cilat kryesojnë listat ndërkombëtare, por ajo që spikat më tep
Koleksioni më i shtrenjtë i VIP-ave shqiptarë, Noizy mban fronin me makinat luksoze Reperi i famshëm shqiptar, Noizy, është i njohur për jetën luksoze që ai bën, por mbi të gjitha për makinat luksoze që a
Balerina shqiptare rrëfen koleksionin e çuditshëm: Kam 317 palë këpucë (FOTO LAJM) Këpucët janë një ndër dashuritë më të mëdha të femrave. Të zgjohesh në mëngjes dhe të sorollatesh nëpër rafte për të gje
Koleksioni gjigant i këpucëve të Isida Mollaymeri (FOTO LAJM) Këpucët janë një ndër dashuritë më të mëdha të femrave. Të zgjohesh në mëngjes dhe të sorollatesh nëpër rafte për të gje
Fotot më të bukura dhe të çuditshme të dasmave në vitin 2017 (FOTO LAJM) "Fotografët pa frikë", një faqe interneti që tregon punën e fotografive më të mira të dasmave në botë, zbuloi kohët e fu
Aktoria vishet si mos më keq (FOTO LAJM) Aktoria Jennifer Connelly, konsiderohet si një nga zonjat që vishet më mirë, në botën e Hollywood-it. Por nuk duket k
I mërzitur nga futbolli, Ronaldo zhvishet për modë (FOTO LAJM) I pafat kohëve të fundit në futboll, Cristiano Ronaldo këto ditë ka tentuar të bëj diçka ndryshe ku ndjehet më mirë.
Njihuni me vëllezërit gjermanë që kanë koleksionin më të madh të Opel (VIDEO) Dy vëllezërit gjermanë, Martin dhe Josef Degener janë të pasionuar pas markës gjermane të automjeteve ”Opel”. Ata kan
Rihanna sjell një suprizë shumë të bukur për të gjithë Ka kaluar shumë kohë e gjatë që nga moemnti kur Rihanna pranoi se do të nxirte në treg linjën e saj të kozmetikës. Po
Miliarderi i Tiranës tregon makinën e tij superluksoze, ja sa ka kushtuar (FOTO LAJM) Biznesmeni shumë i njohur Fatmir Hysenbelliu njihet për pasionin tij për të koleksionuar makina. Blerja e tij më e f
Luana vesh gjithmonë të njëjtat këpucë? Moderatorja tregon koleksionin (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Luana Vjollca është padyshim një prej figurave më të përfolura në mediat rozë. Përveç kritikave
Koleksioni mbresëlënës i veturave të Donald Trump (FOTO LAJM) Çdo president i ri i SHBA-së ka vëmendje të madhe mediatike sa i përket jetës së tyre private, por ndoshta askush më shu