999 rezultate për

koleksion

Njihuni me koleksionin më të madh të telefonave më unikë e të çuditshëm (FOTO LAJM) Sahabettin Ozçelik ka ndoshta koleksionin më të madh të celularëve që ju keni parë ndonjëherë. Duke filluar si riparu
Çantat e vjeshtës 2020 i përshtaten pandemisë, gjeni modelin tuaj në këto koleksione (FOTO LAJM) Sezoni i ri dhe pandemia kanë vënë në punë edhe markat e mëdha, edhe emrat më në zë të dizenjatorëve të çantave, të cilë
Nga 5 mijë deri në 12 mijë dollarë, ky është koleksion i limituar i iPhone 12 Pro (FOTO LAJM) Phone 12 Pro mund të cilësohet në internet si telefoni që të gjithë njerëzit kërkuan, po natyrshëm lind pyetja se kush k
Çantat e vjeshtës 2020 i përshtaten pandemisë, gjeni modelin tuaj në këto koleksione (FOTO LAJM) Sezoni i ri dhe pandemia kanë vënë në punë edhe markat e mëdha, edhe emrat më në zë të dizenjatorëve të çantave, të cilë
CR7 nuk kursehet aspak, i shton koleksionit të çmendur makinën unike (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo u shpall për herë të dytë radhazi kampion Italisë me Juventusin. Hera e shtatë që ylli portugez fiton
Mësoni nga kafshët, fotot e pabesueshme ku mbajnë distancën më mirë se njerëzit (FOTO LAJM) Ndërkohë që njerëzit në të gjithë botën po përshtaten me rregullat e reja që ndihmojnë në shmangien e përhapjes së Covid
I çmendur pas Messit, njihuni me personin që ka koleksionuar 200 uniforma të Barcelonës dhe Argjentinës (FOTO LAJM) Pasioni për Lionel Messin nuk njeh kufij, dhe MARCA ka udhëtuar në Indonezi për të mësuar rreth Surya Wijaya dhe koleksi
Doli e zhveshur dhe vetëm me një kitare, shqiptarët në sulm ndaj Dua Lipës Në edicionin e majit për Elle, ku promovon albumin e saj të dytë, “Future Nostalgia”, Dua Lipa zgjodhi për kopertinë një
Dua Lipa pozon e zhveshur për kopertinën e revistës prestigjoze (FOTO LAJM) Në edicionin e majit për Elle, ku promovon albumin e saj të dytë, “Future Nostalgia”, Dua Lipa zgjodhi për kopertinë një
Disa fakte që s’i keni ditur për Eto, nga gjuajtja me shishe ndaj Aragones, tek koleksioni i makinave luksoze Samuel Eto do të mbahet mend si një nga sulmuesit më të mirë viteve të fundit në futboll. Afrikani i famshëm arriti k
Akuza e rëndë e koleksionistit: Rama i dënuar 2 herë në Francë për vjedhje ikonash "Kryeministri Edi Rama është dënuar dy herë për vjedhje ikonash..." Gjergji Thimio, koleksionisti i njohur korçar, i
Koleksioni më i madh i uiskit në botë në ankand për 10.5 milion dollarë Koleksioni më i madh në botë i uiskit skocez do dalë së shpejti në ankand. Pritet që koleksioni të shitet për një shumë
14 vjeç, vajza e Angelina Jolie ka që tani biznesin e saj (FOTO LAJM) Gjatë premierë së filmit “Maleficent: Mistress of Evil” ku është në rol kryesor, aktorja Angelina Jolie shkëlqeu teksa p
"Bebat", Adelina Tahiri zbulon koleksionin e çantave të shtrenjta në garderobën e saj (FOTO LAJM) Adelina Tahiri ka rënë shpesh në sy të mediave për shkak të jetës luksoze që bën. Pak ditë më parë ajo festoi 1-vjetorin
Ronaldo reklamon linjën CR7 në automjete historike (FOTO LAJM) Cristiano Romaldo ka menduar një mënyrë të veçantë reklamimi për linjën e re Fall/Winter 19 të koleksionit të tij. Yl
Bota e re, brenda shtëpisë luksoze të blogerit që ka bërë miliona me videot në ‘YouTube’ Logan Paul, vetëm 24 vjeç, ka arritur që të jetë pronar i një shtëpie e cila kushton 5.5 milionë £. Blogeri ka madje
Koleksioni i orëve të diktatorit Enver Hoxha, që ruhet edhe sot (FOTO LAJM) Orët në foto dikur kanë qenë të ish diktatorit shqiptar Enver Hoxha. Pas rënies së komunizmit, shumë objekte të tij u
Të gjithë i thanë mos e ble këtë garazh por u penduan kur doli thesari (FOTO LAJM) Thonë se pamja e jashtme mashtron dhe na ndodh gjithmonë që të gjykojmë dhe një libër nga kopertina e tij.Tom Cotter ish
Aurela Hoxha realizon ëndrrën! Prezanton koleksionin e saj në Barcelonë (FOTO LAJM) Aurela Hoxha, modelja e njohur shqiptare shquhet për bukurinë e saj dhe linjat trupore. Së fundmi ajo duket se ka re
Tendencë tropikale në koleksionet pranverë- verë 2018 Vala e parë e nxehtësisë në qytet ju bën të ëndërroni për destinacione ekzotike me bimësi të gjelbëruar? Më shumë se