999 rezultate për

koleg

Meri Shehu bën parashikimin e horoskopit dhe paralajmëron disa shenja: Nuk ju duan kolegët Dashi Sot per ju dita rezervon nje problem me koken apo stresin, i cili vjen dhe ju mblidhet nese nuk keni marredheni
Vdekja e mjekut Nini, kolegu: Në këtë ditë të zezë për ne, k*rvat bëjnë aheng Mjeku i njohur Bledi Nini humbi sot betejën me koronavirusin në moshën 48 vjecare. Lidhur me këtë lajm të hidhur ka r
Porosi nga Turqia? Kolegjet turke, padi për 12 policë: Po na bëjnë presion, jemi regjistruar në Holandë Kompania më e madhe e shkollave jopublike në Shqipëri, "Turgut Ozal Education" sh.a ka kallëzuar penalisht në Prokurorin
Syzet, stilolapsi apo këmishat: Sendet që Koço Devole la mbi tavolinën e punës (VIDEO) Ndarja nga jeta e artistit Koço Devole ishte një humbje e madhe për familjarët, miqtë, kolegët dhe ata që e donin artin
Porosi nga Turqia? Tatimet dhe policia shantazh kolegjeve turke dhe universitetit "Epoka" Për muaj me radhë, kolegjet turke, bashkë me universitetin “Epoka” janë vënë nën shënjestrën e organeve tatimore, polici
Shtohen gjasat e Trump për fitore, avantazh solid në shtetet kyçe Duket se epërsia në numrin e votave të përgjithshme e kandidatit Joe Biden nuk po i siguron epërsi në shtetet kyçe, ku g
"Shqiptarët po sëmuren dhe po vdesin", Erion Dasho i kthehet ashpër Komsionin Teknik Nga Erion Dasho DOKTORË DHE POLITIKANË! Dje u mblodh komiteti i ekspertëve kundër COVID. Fatkeqësisht, në vend
Ori Nebiaj thumbon keq moderatoret, "sinqeriteti" nuk do u pëlqejë kolegeve të saj Ori Nebiaj ka bërë një akuzë të fortë që do i djegë shumë kolegeve të saj. E diela e sotme ka qenë një ditë pushimi p
"Makinat e mia i jap hua për klipet", Noizy "thumbon" kolegët (FOTO LAJM) Noizy duke publikuar dy vetura në llogarinë e tij bëri me dije se ai jep ato hua për videoklipet e tyre. Nuk dihet se
Spiunonte kolegët tek trafikantët, arrestohet polici në Tiranë Policia e Tiranës ka arrestuar ditën e sotme 4 persona për veprën penale “Kultivimi i bimëve narkotike”, kryer në bashkë
Vdiq nga tumori, aktori i kishte dhuruar gjysmën e pagës koleges Një aktor tejet i talentuar, por dhe nje njeri i jashtëzakonshëm: gjithmonë e më shumë dëshmitë e njerëzve që e kanë njo
Urime të shumta nga miq dhe koleg, por me kë po e feston Mozzik ditëlindjen (VIDEO) 25-vjetorin, reperi i njohur kosovar, Mozzik ka vendosur ta presë me disa momente pranë vajzës së tij të vogël, Hana, du
Infektohet me koronavirus pedagogia e Ekonomikut, izolohen kolegët Pas hapjes së shkollave, shifrat e mësuesve të prekur më Covid-19 janë rritur. Dy mësues të shkollës 9-vjeçare “Ali Agja
Shpërthen këngëtarja shqiptare: Jeni shtuar si milingonat, mbathjet u kanë mbetur! Këngëtarja shqiptare, Enxhi Nasufi, ka ironizuar të gjitha koleget e saj, që dalin të zhveshura. Enxhi ka postuar në
COVID-19/ Kolegu i tij çuditet me Manastirliun: Cili nga të ndjerit është doktor Seferi?! Mjeku Erion Dasho ka ngritur dyshime se shifrat e Covid nuk po raportohen saktë nga ministria e Shëndetësisë. Sipas t
"Mos tregoni brekët, por këndoni", këngëtarja shqiptare thumbon kolegët (VIDEO) Përmes disa postimeve në “Instastory”, këngëtarja e njohur Enxhi Nasufi ka hedhur një thumb për kolegët e saj. Nuk dihet
HOROSKOPI/ Do të përballeni me probleme të vogla me një koleg, guxoni Dashi Hëna do të ketë ndikim të favorshëm dhe në dashuri duhet të kuptoni se kush është në anën tuaj dhe kush jo. Sa
Hidhet shorti për Kolegjin e ri Zgjedhor, zgjidhen tetë gjyqtarët fitues Është hedhur shorti për përzgjedhjen e 8 gjyqtarëve për Kolegjin e ri Zgjedhor. Nga shorti i hedhur në ambientet e Këshi
Skivi kritikon kolegët, ja statusi i tij (FOTO LAJM) Skivi ka drejtuar kritika në drejtim të estradës. Skivi kohën e fundit nuk ka qenë aktiv me këngë të reja, po ka punu
Tentoi të përdhunonte kolegen në furrën e bukës, arrestohet 48 vjeçari Një 48-vjeçar është arrestuar nga policia e Tiranës pasi ka tentuar të kryejë marrëdhënie seksuale me dhunë me kolegen.