999 rezultate për

kolaudimi

Qarkullimi u bllokua për shkak të pandemisë, shtyhet me 3 muaj vlefshmëria e kolaudimit të automjeteve Shtyhet me 3 muaj vlefshmëria e kolaudimit të automjeteve. DPRRTSH sqaron se me këtë VKM çdo certifikatë aktuale fiton e
Balluku bën njoftimin e rëndësishëm, shtyhet afati i kolaudimit Ditwn e sotme, ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë Belinda Balluku ka njoftuar gjatë konferencës me gazetarët se a
Jo më çdo vit: Rama njofton ndryshimet tek kolaudimi i makinave Kryemistri Edi Rama mëngjesin e sotëm ka dhënë lajmin se kontrollit teknik të mjeteve rrugore (kolaudimi) tashmë do të k
Qeveria gati për koncesionin e radhës, gazetari: 200 mln USD për kolaudimin e makinave Nga Klodian Tomorri Pak ditë më parë përmes një shkrese zyrtare, Ministria e Infrastrukturës ka urdhëruar k
Kontrolle edhe në rrugë, makinat nuk do të kontrollohen më vetëm tek kolaudimi Një ligj i ri për qarkullimin e automjeteve dhe mjeteve i publikuar në Fletoren Zyrtare, parashikohet që krahas kontroll
Pas shtetrrethimit, rinisin shërbimet në sportele: Rifillon kolaudimi i automjeteve! SGS Automotive Albania ka njoftuar rifillimin e shërbimeve në sportele, nga data 14.04.2020, kryesisht për mjetet e tran
400 euro duhet të paguajnë banorët për kolaudimin e ashensorëve Duke nisur nga ky muaj, pallatet që do të ndërtohen do të duhet të jenë të markuar me markën CE. Kryeinspektori i Mbikqy
Vjedhja e targave, kolaudimi dhe si u vëzhgua deri në ekzekutim Santjago Malko Pas vrasjes së Santiago Malkos, kamerat e sigurisë kanë hedhur dritë mbi dinamikën e ndjekjes së tij këmba-këmbës nga dy
Aksion blic tek kolaudimi i makinave, arrestohen katër persona Policia ka arrestuar sot katër persona, të cilët përmes bashkëpunimit me njeri-tjetrin mundësonin kalimin në kolaudim të
RAPORTI I PLOTË/ Kaosi me kolaudimin e makinave, si ka degjeneruar shërbimi që po u nxin jetën shqiptarëve Kontrolli teknik i makinave apo siç thirret në gjuhën e përditshme, kolaudimi është në një kaos total pas dhënies me kon
Zbulohet skandali me kolaudimin tek SGS: Nuk është i sigurt Problemet me kolaudimin e makinave, të cilat nisin nga kontrata e dyshimte koncesionare me kompaninë SGS e deri tek tmer
Tmerri me kolaudimin, radha shkon 4 km në Prezë (VIDEO) Wshtë në kufijtë e sëpabesueshmes ajo që po ndodh me kolaudimin e makinave në këtë periudhë në Tiranë dhe rrethe. Qy
Nuk mjafton shkatërrimi i makinave, shoferët duhet të presin dy ditë në radhë për kolaudimin Si çdo fundviti, për ata që kanë një makinë në Tiranë koalidimi kthehet në një makth i detyrueshëm. Në pikën e kolaud
Kolaudimi i makinave: Aty ku mos të çoftë Zoti! Qeveria e shqiptare dhe në mënyrë tepër të dyshimte koncensionin për kolaudimin e makinave tek kompania zvicerjane SGS (
Rama sulmon kompaninë e kolaudimit të makinave Koncensionet janë tema e debatit të sotëm në Kuvend ku demokratët akuzojnë maxhorancën për klientelizëm në një sërë konc
Intervista ndryshe e Veliajt, projektet për Tiranën në dy vitet që vijnë Brenda dy viteve, një sërë projektesh të planifikuara nga ana e Bashkisë pritet që ta shndërrojnë Tiranën në një kryeqyt
Dërgon mjetin për kolaudim në Durrës, qytetarit i "ikën" truri kur sheh çfarë i kanë bërë (VIDEO) Një ngjarje e pakëndshme ka ndodhur paraditen e sotme në pikën e kolaudimit të mjeteve administruar nga kompania “SGS” n
Gjendet i vdekur roja i pikës së kolaudimit në Fier Teksa ishte në orarin e punës, roja i pikës së kolaudimit në Fier ka humbur jetën. Në një informacion paraprak nga P
Tërhiqet kompania, dorëzon byzylykët e të dënuarve Kompania private që ofron shërbimin e byzylykëve të të dënuarve është tërhequr duke pranuar që të dorëzojë byzylykët në
10 muaj pa siguracion, Braçe tenton të korrigjojë “gabimin” në fshehtësi por … Vetëm një ditë pas publikimit shkeljes flagrante të deputetit të Partisë Socialiste Erjon Braçe për siguracionin e mjeti