999 rezultate për

kola

Spektakolar Ronaldo, Juventusi shënon golin e tretë (VIDEO) Juventusi ka shënuar edhe golin e tretë përballë Torinos. Cristiano Ronaldo ka shënuar një super gol nga goditja e d
Kola: Në Shqipëri nuk ka racizëm, Egbo është bërë "tironc", dhe e meriton të drejtojë skuadrën (VIDEO) Legjenda e Tiranës Agustin Kola thotë në një intervistë eksluzive për RTV Ora se në Shqipëri nuk ka racizëm. Emanuel
Shtimi i rasteve, QKUK ngre alarmin: Jemi stërngarkuar, rrezikojmë kolapsin Në Klinikën Infektive janë duke u trajtuar 111 pacientë me COVID-19, ku 6 pacientë janë në përkujdesje intensive dhe në
QKUK ngre alarmin: Shtimi i rasteve të reja do të na çojë drejt kolapsit Në Klinikën Infektive nw Kosovw janë duke u trajtuar 111 pacientë me COVID-19, ku 6 pacientë janë në përkujdesje intensi
Dhuroi asist spektakolar, Benzema: Ishte i bukur por jo më i rëndësishmi Më shumë se fitorja e Real Madridit, vëmendjen më të madhe mbrëmë e mori asistimi i Karim Benzema për Casemiron. Fran
Spektakolar, Rashica gjen golin e parë pas Covid-19 (VIDEO) Werder Bremen po bën një lojë të shkëlqyer kundër Koln, dhe aktualisht është në epërsi me rezultatin 3:0. Në listën e
Kontrolle edhe në rrugë, makinat nuk do të kontrollohen më vetëm tek kolaudimi Një ligj i ri për qarkullimin e automjeteve dhe mjeteve i publikuar në Fletoren Zyrtare, parashikohet që krahas kontroll
Aksion spektakolar, Lewandowski shënon golin e tretë (VIDEO) Bayerni po shkatërron në "Allianz Arena" Fortunën e Dusseldorfit. Pas dy golave të Pavard, është rradha e Leëandoëski
Modeli i ri i flokëve të CR7, rrjeti shpërthen në meme spektakolare (FOTO LAJM) Është një nga një personazhet më të njohur njohur sa i takon rrjeteve sociale dhe reklamave të famshme ku bën pjesë, gji
Rudina Hajdari ngre zërin në Kuvend: Rama si Nikola Gruevski, do ketë të njëjtin fat! Deputetja Rudina Hajdari ka sulmuar ashpër kryeministrin Rama gjatë interpelancës për Teatrin. Nga foltorja e Kuvendi
Lëkurë të lëmuar? Ndiqni këtë dietë ushqimore Ka me qindra produkte për kujdesin e lëkurës në treg dhe secili prej tyre ofron sekretin e lëkurës perfekte. Por, është
Bashkëshortja e futbollistit të Arsenalit rrezikon burg, u kap me armë (FOTO LAJM) Një incident i pakëndshëm u regjistrua së fundmi, teksa bashkëshortja e futbollistit të Arsenalit, Senad Kolashinaç, ës
Rashel Kolaneci: Nuk jam Kim Kardashian, në të ardhem do të jem avokate (VIDEO) Rashel Kolaneci ka qenë së fundmi në një lidhje direkte me emisionin ‘Pop Culture’ me Dojna Memën ku ka treguar se si ka
Duken spektakolare, ja si do jenë uniformat e reja të Barcelonës për sezonin e ardhshëm (FOTO LAJM) Katalanasit kanë filluar të mendojnë për sezonin e ardhshëm ku synon transferimin e disa lojtarëve të mëdhenj. Barcel
Pamje spektakolare, ja si do duket stadium i ri i Realit (VIDEO) Stadiumi i Real Madridit, “Santiago Bernabeu” do të ketë disa ndryshime, të cilat klubi i ka ndarë edhe me ndjekësit.
Pas shtetrrethimit, rinisin shërbimet në sportele: Rifillon kolaudimi i automjeteve! SGS Automotive Albania ka njoftuar rifillimin e shërbimeve në sportele, nga data 14.04.2020, kryesisht për mjetet e tran
Veshje të shtrenjta, por dështim spektakolar (FOTO LAJM) Moda ka ndryshuar shumë me kohën. Dhe për çdo vit bëhet shumë e vështirë të gjesh diçka që nuk është bërë më herët.
Bilardo, palestër dhe pishinë, pamje spektakolare nga shtëpia e Ronaldos në Madeira (FOTO LAJM) Këtu janë fotot e vilës Madeira ku Cristiano Ronaldo po stërvitet në Portugali me synimin për t’u rikthyer në Itali, shk
Lejohet qarkullimi me kolaudim të skaduar, çfarë ndodh në mungesë të siguracionit (FOTO LAJM) Drejtoria e Policisë Rrugore ka vendosur të lejojë qarkullimin e të gjitha mjeteve të cilave u ka mbaruar kolauimi, apo
Pamje spektakolare nga shtëpia 8 milion euro ku po qëndron Ronaldo me familjen (FOTO LAJM) Legjenda e futbollit portugez, Cristiano Ronaldo, 35 vjeç, gruaja e tij Georgina Rodriguez, fëmijët, mamaja Dolores dhe