999 rezultate për

kokes

Gjysma e kokës i ishte qelbëzuar! Dëshmia rrënqethëse e Dr. Miço Konomit çfarë pa në burgun e Tiranës Po të ishte gjallë Karl Marksi dhe të merrte vesh se komunistët shqiptarë torturohen deri në djegien e trupit me hekur t
Mbroni lëkurën e kokës me këto 4 mënyra Nga përdorimi i shampos së duhur deri te përzgjedhja e brushave, ekspertët japin këshilla për lëkurë të shëndoshë të kok
Si të largoni dhimbjet e migrenës Kush vuan nga dhimbjet e kokës e di që ato janë të këqija dhe shpesh i shpërqendrojnë. Migrena, e cila është një nga
A po i thotë Rama-Bashës: Hajde merre Durrësin? Rama ka arritur në një emër të sugjeruar nga Vangjush Dako pas rivalitetit të madh të "luftës së grave" mes tij dhe Left
Flini me kokën qull!? Zbuloni rreziqet Kur floku është i lagur është më i dobët dhe fjetja për të paktën 8 orë me kokë të lagur mund të dëmtojë në nivel qeli
Shkaktarët kryesorë të kokëdhimbjeve Dhimbja e madhe e kokës tek një person ndonjëherë duket që nuk do pushojë asnjëherë. Kjo ndjenjë të jep një ndjenjë të r
Duroje se burri të rreh: Gruaja tregon tmerrin me bashkëshortin që flinte me armë poshtë kokës Një 31-vjecare, nënë e 4 fëmijëve ka rrëfyer sot në emisionin “Me Zemër të Hapur” dhunën e ushtruar prej vitesh nga ish-
Mesazhi i Arqipeshkvit Massafra: Disa pranojnë që t’i fusin plumb kokës… Arqipeshkevi i dioqezës Shkodër-Pult Angelo Massafra ka komentuar ngjarjet e renda te ndodhura ne Shkoder, vrasjen e Fer
Kryemadhi reagon për herë të parë vendimi i Lefter Kokës Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka kometuar protestën e sotme ku ka bërë thirrje për të r
Kjo krijesë mund të na shpëtojë jetën, por kushton sa qimet e kokës Gaforret “Patkua” kanë jetuar për 450 milionë vite, gjatë të cilave toka ka parë katastrofa nga më të ndryshmet, që nga
Mënyra efektive për të larguar dhimbjen e tmerrshme të migrenës Një në dy persona në botë vuan nga dhimbjet e kokës ose migrena. Të gjithë ata që e kanë provuar këtë dhimbje, e dinë se
Metoda më efikase për të larguar dhimbjen e kokës Dhimbjet e kokës janë shumë të zakonshme dhe kanë shkaqe nga më të ndryshmet. Edhe pse ato janë një burim i shpeshtë i s
Edi Rama i kap kokën Ramush Haradinajt (FOTO LAJM) Pak ditë më parë në Tiranë u shfaq premierë një dokumentar, i cili i kushtohej jetës së futbollistit Lorik Cana. Të f
"Do të fus plumbin kokës", aktori i njohur u kërcënua nga bodigardi i Berishës (VIDEO) Rezart Veleshnja është kthyer në një nga aktorët më të dahsur të "Portokallis". Ndër vite Rezarti ka luajtur në sken
Oni Hysenbelliun sherr për një femër, plas karrigia kokës në klub Oni Hysenbelliu është një nga djemtë më të komentuar në showbiz, si për jetën luksoze, ashtu edhe për jetën private e li
Duket kaq e thjeshtë dhe ëngjëllore, veshja e Bella Hadid kushton sa qimet e kokës Pulovër e bardhë veshur si fustan, çizme me print gjarpri dhe një çantë e zezë. Ngjan e thjeshtë apo jo kjo veshje e Bel
"Kujdes qimen se e hëngre tiganin kokës", moderatorja e njohur tallet me shef Renaton (FOTO LAJM) Renato Mekolli është kthyer në një nga personazhet më të komentuar në rrjet pas shafqjes në shoWn televiziv të gatimit.
O shqiptarë! A jeni në terezi të kokës? Nga Shpëtim Idrizi Të nderuar shqiptarë, miq e patriotë, por dhe ju, të shitur e shpifës, që mezi pritët me dorë
Terapia jonormale për dhimbjen e kokës që përdor fisi i prapambetur (VIDEO) Në këtë video mund ta shikoni se në çfarë mënyre ‘mjeku’ në këtë fis afrikan e aplikon terapinë e tij kundër dhimbjes së
Video e tmerrshme, aeroplani ushtarak kalon shumë pranë kokës së një njeriu (VIDEO) Ky është momenti i habitshëm kur një avion ushtarak fluturon vetëm pak metra mbi kokën e një njeriu. Aeroplani, që me