999 rezultate për

koken

Ndërhyrje "horror", futbollisti godet kokën e kundërshtarit (VIDEO) Një moment i frikshëm ka ndodhur në ndeshjen e Premier Leagues mes Southampton dhe West Hamit. Futbollisti Craig DaWs
"Do të të pres kokën", ish-oficeri i krimeve në Elbasan kërcënohet me jetë Ish-oficeri i Krimeve të Rënda në Policinë e Elbasanit, Abaz Lala, është kërcënuar me jetë. Mësohet se dy ditë më par
Historia e dashurisë së një vajze rumune përfundon në policinë e Tiranës: Më përplasi kokën për muri “Ma përplasi kokën pas muri, më godiste pa pushim pasi u nxeh që kërkova të qëndronim në hotel dhe jo në shtëpi”. Ky
"Më përplasi kokën në mur": Rumunia erdhi në Tiranë për shqiptarin, por e pëson keq “Ma përplasi kokën pas muri, më godiste pa pushim pasi u nxeh që kërkova të qëndronim në hotel dhe jo në shtëpi”. Ky
Basha zbulon këshillat që i ka dhënë Ramës: Po po, tunde kokën e mbante shënime "Po po thoshte tunde kokën, bënte sikur mbante shënime. Ose vizatonte nuk e di, por nuk i mori. I kam thënë merri këto m
I preu kokën gjyshes dhe e mori me vete në aeroport, Zvicra merr vendimin për shqiptarin Një ngjarje e rëndë që tronditi Zvicrën në vitin 2018 ku një shqiptar nga Maqedonia e Veriut vrau gjyshen e tij dhe më p
OFL ul sërish "kokën", i rikthen edhe naftën e sekuestruar Lulzim Berishës Lulzim Berishës i rikthehet nafta e sekuestruar disa muaj më parë nga Operacioni Forca e Ligjit. Bëhet me dije se pr
E sekuestruan me bujë, SPAK "ul kokën" dhe i rikthen mjetin e blinduar Lulzim Berishës Gjykata e Posaçme liron nga sekuestroja dhe i kthen automjetin e blinduar BMW të Lulzim Berishës. Makina e blinduar e
Bën namin në rrjet, kush është modelja për të cilën djemtë "lenë kokën" (FOTO LAJM) Kostantina Gianni është një modele dhe aktore që po ecën në hapat e suksesit. Ajo është shumë e ndjekur në rrjetet socia
Koka e dushit është e bllokuar? Një sekret për ta kthyer si të re Përveç objekteve të tjera hidro-sanitare, edhe koka e dushit bie ‘viktimë’ e kalcifikimit. Duke qenë se pastrimi i s
Ish-kreu i bandës së Durrësit e bëri të heqë dorë nga përballja me Bashën? Reagon Rama "Iku nga Durrësi për në Vlorë, se mori vesh se do shkonte Basha. Thuhet se bëri një takim me Lefter Kokën dhe Indrit Do
Messit i mungon Suarez, argjentinasi me kokën ulur në stërvitje (VIDEO) Leo Messi si duket nuk është i kënaqur në stërvitjet e fundit me Barcelonës, pasi i’u largua shoku më i mirë i skuadrës.
Ky megajaht 500 milionë dollarësh u projektua për t’u dukur si një mjellmë (FOTO LAJM) Lazzarini Design Studio zbuloi Avanguardia, një koncept i megajahtit i ndërtuar si një mjellmë me një "qafë të lëvizshme
Këngëtarja shqiptare me famë botërore: Më kanë futur kokën në tualet në gjimnaz Në një intervistë për The Sun, këngëtarja shqiptare Ava Max ka folur për adoleshencën e saj, që s’ka qenë aspak e thjesh
"Më futën kokën në tualet", këngëtarja shqiptare rrëfen ferrin e fëmijërisë (FOTO LAJM) Ava Max është bërë pjesë e listes së artisteve shqiptare më të famshme në mbarë botën vitet e fundit, por rruga drejt su
Me kokën poshtë, abuzuesi i 13 vjeçares del para gjykatës Blerim Bizgjoni, 46-vjeçari nga Pogradeci ka dalë sot para gjykatës pasi akuzohet se ka abuzuar seksualisht me një 13-vj
Gjyshe? Kjo grua i bën gjithë njerëzit të kthejnë kokën (FOTO LAJM) Një gjyshe jashtëzakonisht shumë seksi ka zbuluar sekretin e rinisë së saj, që e bën të duket si motra e dy vajzave të r
Teoritë konspirative: Kim Jong vrau xhaxhain e tij dhe i nxorri kokën në publik Presidenti amerikan pretendohet të ketë thënë se Kim Jong Un ka ekzekutuar me skuadër pushkatimi xhaxhain e tij, gjenera
Të gjithë kokën nga Irina Shayk, modelja tërheq vënmendjen me daljen e fundit (FOTO LAJM) Një foto e vetme e modeles Irina Shayk ka bërë sërish që ndjekësit të kthejnë kokën nga 34-vjeçarja. Ajo është shfaq
I preu kokën së bijës 14-vjeçare për krenari, babai dënohet me vetëm 9 vite burg Një burrë i cili i preu kokën vajzës së tij 14-vjeçare kur ajo po flinte është dënuar me vetëm 9 vite burg në Iran. R