999 rezultate për

kokedhima

Koço Kokëdhima dhe bashkëshortja infektohen me Covid-19 (FOTO LAJM) Presidenti i Apolonisë, Koço Kokëdhima dhe gruaja e tij, Brixhida janë infektuar me Covid-19. Lajmi bëhet i ditur në Sup
"Kokëdhima s'ka hyrë në Superiore! Siç futet, ashtu del", Gjici: Largimi i Nexhipit? Mua më lusin aman të rri Presidenti i Nderit të Kukësit, Safet Gjici, ka qenë i ftuar ditën e sotme në emisionin “Fax Sport”. Në intervistën
Koço Kokëdhima: Qeveria s'ka zgjidhur asgjë, ja çfarë do të ndodhë me kampionatin Presidenti i Apolonisë, Koço Kokëdhima është i ftuar në emisionin “Sport News Plus” të moderatores Daljana Sejdia në “Ne
Të bërtitura dhe ofendime, Besa Kokëdhima reagon ashpër ndaj Renato Mekollit (VIDEO) Renato Mekolli është përballur me një lum kritikash të forta së fundmi për shkak të emisionit që ai drejton, “Hell’s Kit
Besa Kokëdhima reagon ashpër ndaj Renato Mekollit: Kjo është shumë e rëndë! Renato Mekolli është përballur me një lum kritikash të forta së fundmi për shkak të emisionit që ai drejton, “Hell’s Kit
"Pa Superiore deri në prill dhe të luhet me dy faza", Koço Kokëdhima tregon tre skenarët Futbolli në Shqipëri nuk e ka marrë ende aprovimin për ndihmë nga ana e Qeverisë, që vazhdon të tregohet “e shurdhët” du
"Bojkoti mund të vazhdojë edhe 3 vjet", Kokëdhima: Jemi të detyruar të mos i kthehemi më Kategorisë Superiore Një nga temat më të nxehta të ditëve të fundit është padyshim vendimi i 10 klubeve të Kategorisë Superiore, për të bojko
"Kishin urdhër të më shkatërronin", Mihal Kokëdhima flet pas burgut Mihal Kokëdhima, pronari i lokalit "Panorma" që bëri xhiron e rrjetit një vit më parë teksa sulmonte disa turistë spanjo
"Na bëre krenarë", Besa Kokëdhima zbulon hapin e rëndësishëm të motrës së Elvanës (FOTO LAJM) Teksa këngëtarja e njohur, Elvana Gjata ka vendosur të bëjë një pauzë nga muzika, për të marrë kohën e saj të krijimit,
"Ik ore pis, o lango": Mihal Kokëdhima përplaset sërish me pushuesit (VIDEO) Ish pronari i hotel Panoramës, në Qeparo Mihal Kokëdhima do të rikthehet edhe këtë verë në vëmendjen e turistëve pasi ës
Nuk do t'a njihnit në rrugë! Si ka ndryshuar në vite falë operacioneve Besa Kokëdhima (FOTO LAJM) Besa Kokëdhima është një ndër këngëtaret më të suksesshme në Shqipëri me një karrierë të gjatë e plot hite. Me kalimi
"Të mungoj?", kujt ja drejtoi Besa Kokëdhima këtë foto të "nxehtë" nga shtrati (FOTO LAJM) Besa Kokëdhima, ndonëse jo shumë aktive në tregun e muzikës, vijon të jetë mjaft aktive në rrjetet sociale. Ajo publi
Qenka yll e bukur, Besa Kokëdhima przanton për herë të parë motrën e vogël (FOTO LAJM) Besa Kokëdhima mbetet prej vitesh një nga këngëtaret më të dashura për publikun, por edhe ndër më të ndjekurat në rrjete
Kokëdhima thirrje publike Ramës: Çliro sistemin shëndetësor, njerëzit po vdesin! Kryetari i partisë "Zgjidhja", Koço Kokëdhima kërkon publikisht nga kryeministri Rama që të çlirojë sitemin shëndetësor,
"Njeri fisnik", Besa Kokëdhima zgjedh fjalët më të veçanta për të uruar të atin (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Besa Kokëdhima ka uruar me anë të një postimi në ‘Instagram’ babain e saj, Koço Kokëdhima në ditën
Besa Kokëdhima e shokuar nga nëna që dhunoi brutalisht të bijën! (FOTO LAJM) Ngjarja e rëndë në Sarandë, ku një nënë dhunoi në mënyrë kafshërore të bijën për arsyen banale të mos larjes së enëve, i
"Braktisi" Këngën Magjike pas tërmetit, flet për herë të parë Besa Kokëdhima (VIDEO) Këngëtarja Besa Kokëdhima ka folur për herë të parë për largimin nga “Kënga Magjike”. E ftuar këtë të mërkurë në natë
Sulmoi turistët spanjollë, dënohet me një vit burg Mihal Kokëdhima Pak muaj më parë, Mihal Kokëdhima, pronari i lokalit “Panorma” sulmoi disa turistë spanjollë. Ditën e sotme mësohet
Besa kritikon publikisht të atin Koço Kokëdhima në emision: Duhet të ndryshojë (FOTO LAJM) Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Besa Kokëdhima ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në "Shiko kush luan", ku u bë pj
Besa Kokëdhima kritikon babanë e saj në emision: Duhet të ndryshojë të ... Luana Vjollca, moderatorja e emisionit “Shiko kush Luan”, kishte përgatitur një puntatë kuqezi për këtë të shtunë. Perso