999 rezultate për

koke

Edi Rama jep versionin e tij: Haradinaj kokëfortë, refuzoi ofertën marramendëse të presidentit francez Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka shpalosur për herë të parë versionin e tij për bisedën që kishin me dy të fuqishm
5 euro për të ngrënë edhe ndonjë gurë kokës tek Rruga e Kombit (VIDEO) Rrëshqitjet e malit në anë të Rrugës së Kombit në zonën e Milotit po vazhdojnë. Por pavarësisht se ARRSH ka vënë mjete n
Kokë e këmbë me kristale, jeta super luksoze e trashëgimtares së Dritan Hoxhës (FOTO LAJM) Dy ditë nga përvjetori i vdekjes së Dritan Hoxhës, Lori, ka mbushur 26 vjet. Ajo e ka festuar ditëlindjen me mikeshat
39 viktimat në Angli, kush janë "kokë-gjarpërinjtë" e mafias kineze Policia anglezë ka nisur hetimet për rrugën që ndoqën 39 emigrantët kinezë që u gjetën të vdekur në kamion pak ditë më p
Futbollistet rrethojnë papritur me trup kundërshtaren, arsyeja i mahniti të gjithë (VIDEO) Pesë futbolliste ndaluan në mes të ndeshjes për të rrethuar rivalen e tyre me trup pasi ajo vendosi duart në kokë. V
Historia tragjike e themeluesit të sportit shqiptar: E varën kokëposhtë lidhur me kufomën e klerikut (FOTO LAJM) Torturat që regjimi komunist ka përdorur në hetuesi kalojnë përtej çdo makabriteti që mund të imagjinojë mendja e njeriu
Reali bën detyrën ndaj Galatasaray-t, Kroos shpëton kokën e Zidane (VIDEO) Fitore minimale arriti Reali i Madridit që moshti Galatasaray-n falë golit të Kroos. Me këtë fitore Zinedine Zidane
Zhbllokohet sfida në Londër, Kane kalon realizon gol të bukur me kokë (VIDEO) Tottenham Hotspur ka kalur në avantazh ndaj Cervena Zvezdas falë Harry Kane, shkruan Albeu.com. Anglezi relizoi një g
Gjykata jep vendimin për Mihal Kokëdhimën Gjykata e Apelit ka vendosur të lerë në burg Mihal Kokëdhimën, ish pronarin e lokalit në Porto ?Palerno që këtë verë sul
Gjykata refuzon për të dytën herë lirimin e Mihal Kokëdhimës Gjykata e Apelit në Vlorë ka lënë sërish në burg Mihal Kokëdhimën, i cili sulmoi gjatë muajit gusht një grup turistësh s
Kuti në kokë për të mos kopjuar, shkolla bëhet virale në rrjet Një shkollë në Indi është kritikuar pasi u ka kërkuar studentëve të mbajnë kuti kartoni mbi kokën e tyre gjatë provimeve
Vuani nga dhimbja e kokës, kapsllëku dhe ankthi? Ju mungon magnezi Vuani shpesh nga dhimbjet e kokës, kapsllëku apo ankthi? Nuk keni përse të përdorni vazhdimisht ilaçe. Zgjidhja më e mir
Do ju bëjnë me dhimbje koke, por këto fakte janë të vërteta 1. Viagra bën që lulet të rrinë drejt. Nëse shtoni një tabletë të thërrmuar në vazon me ujë, lulet mund të rrojnë një ja
Sfida e radhës mes motrave, kush e veshi më bukur të kuqen (FOTO LAJM) Marina dhe Luana edhe këtë të shtunë ishin që të dyja kokë më kokë në Prime Time, njëra në Klan dhe njëra në Top Channel
Dade i kujton Ramës aferën e madhe korruptive: Vëri gishtin kokës, s’ka faj Macron Ish-ministrja e Jashtme, Arta Dade, deklaroi në emisionin “Kjo Javë” të gazetares Nisida Tufa, në News24, se Shqipëria n
Qytetari tregon sherrin me drejtorin e Kadastrës: Më goditi me grusht në kokë Zyrat e regjistrimit të pasurive në vend vazhdojnë të jenë problematike. Pas rastit të kadastrës së Vlorës ku 3 drejtorë
Lanë "të bardhën" për të shpëtuar kokën, si i ikën policisë 2 të rinjtë në Shkodër Policia e Shkodrës ka sekuestuar 51 kg lëndë narkotike Cannabis Sativa dhe një sasi fishekësh luftarakë. Ky operacion
Raiola zbarkon në Napoli, kjo është arsyeja (FOTO LAJM) Agjenti shumë i famshëm i lojtarëve, Mino Raiola ka zbarkuar në Napoli për t’u takuar kokë më kokë me trajnerin Carlo An
E rrallë, shënohet gol me kokë nga mesi i fushës Në ligat amatore të futbollit anglez është shënuar një gol mjaft i pazakontë, transmeton zeri.info Një futbollist ka
"Fenomeni" Ronaldo zbulon pikën e dobët: Kisha frikë të gjuaja me kokë, një herë u çava në vetull "Fenomeni" Ronaldo ka qenë i jashtëzakonshëm me këmbë, por nuk është shquar shumë për golat e shënuar me kokë. Brazil