999 rezultate për

koke

Kombëtaret bëjnë me dhimbje koke Sarrin Trajnerët e klubeve i "urrejnë" ndeshjet e kombëtareve në mes të sezonit dhe shkaku është dëmtimi i lojtarëve. Lajmet që
Manikin me flokët e nënës, djali nuk e lëshon nga dora (FOTO LAJM) Përpjekja e një nëne për herë të parë për ta detyruar djalin e saj të flejë duke luajtur me flokët e saj është rikthyer
U gjet pa ndjenja në Vlorë, 34 vjeçari dyshohet të jetë eliminuar Mëngjesin e ditës së sotme një 34 vjeçar është gjetur pa shenja jetë në qytetin e Vlorës. Fillimisht, u tha se vikti
Babai i dy fëmijëve në Korçë humb jetën pasi ankohej nga dhimbje koke e barku Një person ka gjetur vdekjen ditën e sotme në Korcë. 58-vjeçari është identifikuar si Telha Kelo nga fshati Pojan ndërs
I tha nënës se kishte dhimbje koke, vajza gjendet e pajetë në mëngjes (FOTO LAJM) Jessica Cain, 21 vjeç u kthye nga një festival me një dhimbje të tmerrshme koke, për të cilën ia vuri fajin pijes shkrua
Shkopi i gomës s’kursen as të moshuarin, fraktura në kokë (FOTO LAJM) Disa me fraktura të rënda e thyerje, e të tjerë të gjakosur, shkopi i gomës nuk kurseu sot askënd… Banorë e policë ja
Kamerat e sigurisë kapin momentin kur dy trena përplasen kokë më kokë (VIDEO) Gjatë ditës së djeshme dy trena u përplasën ne qytetin e Telanganas në Indi. Për fat të mirë, ngjarja nuk u kthye në
Alvini i "ha koken" ambasadorit shqiptar në Turqi, kush e zëvendëson Gent Gazheli nuk do të jetë më ambasadori i Shqipërisë në Turqi. Burime nga Kuvendi bëjnë me dije se në këtë institucio
Shoqe për kokë apo sa për sy e faqe, zbuloni ç'tregon horoskopi për miket tuaja Pas marrëdhënieve dashurore, karrierës, rolit si prind duket se horoskopi ka ndikim edhe tek marrëdhënia që krijoni me m
Me shembje në kokë e trup, mësohet gjendja e adoleshentëve që u përfshinë në aksidentin tragjik E diela u kthye në mort. Tre 17 vjeccarë humbën jetën ditën e djeshme pasi u përfshinë në aksidente automobilistike.
Duket kaq e thjeshtë, veshja e Bella Hadid kushton sa qimet e kokës Pulovër e bardhë veshur si fustan, çizme me print gjarpri dhe një çantë e zezë. Ngjan e thjeshtë apo jo kjo veshje e Bel
Momente paniku në fushë, mbrojtësi bie pa ndjenja pas goditjes së fortë (VIDEO) Wolves është shumë pranë kualifikimit në fazën tjetër të Europa Leagues, pasi një fitore të siguruar në minutat e fundit
Mace mbi kokë e kova me ujë, çudirat më të papara në urban (FOTO LAJM) Shpesh ndodh që në transportin publik të shohim çudira. Duke filluar që nga kafshët Kur përdor transportin publik, nd
I qëllon vetes dhe të dashurës për t'i shpëtuar policisë, 39 vjeçari bie në koma (VIDEO) Një amerikan i arratisur nga burgu është në koma pasi qëlloi veten dhe të dashurën e tij në kokë pasi u rrethua nga poli
Shumë kohë para simptomave, tumoret në kokë do të zbulohen me një analizë gjaku Padyshim që tumori është një nga sëmundjet që aktualisht vazhdon të marrë jetë dhe është e vështirë sidomos nëse nuk kap
Me kapuç në kokë, si u arrestua në mes të shiut i shumëkërkuari i Lazaratit (VIDEO) Janë publikuar pamjet e arrestimit të shumëkërkuarit të Lazaratit Beqo Brahimit, i cili ranë pranga ditën e sotme në aer
Barcelona nuk po ngre "kokë", ndaj Dortmund mungon Pique Qendërmbrojtësi Gerard Pique do t’i mungojë Barcelonës në ndeshjen kundër Borussia Dortmundit në Camp Nou, në kuadër të
Bën tatuazh kokërdhokët e syve, verbohet "Vajza Dragua" (FOTO LAJM) Amber Luke, vetëm 24-vjeç ka shpenzuar plot 20.000 paund për të modifikuar trupin e saj, por ka zbuluar se është verbuar
Plagoset nga shoku i tij me saçmë në kokë, gjuetia kthehet në tragjedi Një shqiptar po lufton me jetën në Spitalin Achillopoulos të Volos të Greqisë pasi është qëlluar me lomb në kokë teksa i
Sot vajzat lënë kokën pas tij, por shikoni Malumën para se të bëhej i famshëm (FOTO LAJM) Maluma tashmë është padyshim një ndër këngëtarët më të njohur në botë, i cili është cilësuar gjithashtu si një ndër djem