999 rezultate për

koke

2-vjeçari ka ujë në kokë, familja lutet për ndihmë: Na e shpëtoni! Stafi i emisionit “Shqiptarët për shqiptarët” udhëtoi në qytetin e Gjirokastrës. Në çdo shtëpi që gazetarët shkojnë gjej
Flasin vullnetarët që provuan vaksinën antiCovid: Si dhimbje koke pas të pirit alkool! Vullnetarët që kanë marrë vaksinë e koronavirusit të prodhuar nga Pfizer kanë thënë se efektet e saj anësore janë të ngj
OFL ul sërish "kokën", i rikthen edhe naftën e sekuestruar Lulzim Berishës Lulzim Berishës i rikthehet nafta e sekuestruar disa muaj më parë nga Operacioni Forca e Ligjit. Bëhet me dije se pr
Flamuri kuq e zi me kokëposhtë! Askush nuk interesohet për Muzeun e UÇK-së Kanë kaluar më shumë se 24 orë kur publikuam lajmin për gjendjen e mjerueshme të muzeut të lirisë, apo siç njihet muzeu
Avokati zbulon gjendjen e Maradonës Matias Morla, avokati i Diego Armando Maradona, dha lajmin se legjenda e argjentinës ka lënë ditën e sotme spitalin ku i
Look-u që shihni në këtë foto i ka kushtuar Taynës sa "qimet e kokës" (FOTO LAJM) Reperja Tayna i vuri flakën rrjetit me disa foto me bikini, teksa shijonte plazhin në nëntor. ajo publikoi në llogari
Aksident tragjik, vdes në rrugë 33 vjeçari shqiptar Një aksident i rëndë ka ndodhur në Itali ku ka humbur 1 shtetas shqiptar dhe 1 italian si dhe janë plagosur rëndë 3 pers
"I vuri pistoletën në kokë vajzës 1 vjeçe", rrëfimi i gruas për përballjen me hajdutët në banesë “Dy persona gjendeshin në korridorin e shtëpisë me kapele në kokë. Sapo mbërrita dhe i pyeta çfarë donin në shtëpinë to
Kanë 10 fëmijë së bashku, gruaja godet me sqepar në kokë bashkëshortin në Kurbin Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Kurbinit, ku një grua e moshës 60 vjeçe ka goditur me sqepar bashkëshortin e
"Kokë më kokë": Kush do e marrë Georgian, Trump apo Biden Betejë e fortë në Georgia mes Donald Trump dhe Joe biden. Të dhënat e fundit tregojnë se Trump ka një diferencë të lehtë
Georgina le mënjanë rivalitetin mes Messit dhe Ronaldos, gjesti që u "duartrokit" (FOTO LAJM) Georgina Rodriguez ka lënë mënjanë rivalitetin e Cristiano Ronaldos me Lionel Messin duke uruar djalin e yllit të Barcel
U shfaq si Jennifer Lopez, por Luana shpenzoi sa qimet e kokës për veshjen (FOTO LAJM) Luana na surprizoi të gjithëve duke u shfaqur në puntatën e të shtunës së shkuar në "Shiko Kush Luan" me një look si të
Bleona Qerreti e përfshirë "kokë e këmbë" në zgjedhje: Publikon pamje nga hoteli i Trump dhe performon live Edhe komuniteti shqiptar në zgjedhjet presidenciale në Amerikë është i ndarë në dy grupe: ata që mbështesin Biden dhe at
Ndeshja e rëndësishme ndaj Real Madridit, Conte me "dhimbje koke" Trajneri i Interit Antonio Conte po kalon nëpër një periudhë shumë të vështirë për shkak të rezultateve negative në ndes
Ekspertë të mbledhur kokë më kokë dhe pa maska, reagon Ministria e Shëndetësisë Ditën e djeshme u publikuan me shpejtësi në rrjet disa foto të mbledhjes së Komitetit Teknik të Ekspertëve, të cilët shi
7 përfitime për organizmin vetëm nga një kokërr portokalli në ditë Portokalli është agrumja më e preferuar e miliona njerëzve në botë. Një kombinim perfekt mes të ëmblës dhe athtësisë,
Fjalët e Benzemasë trazuan ujërat te Reali, një bisedë kokë më kokë me Vinicius për të mbyllur çështjen Si për mos të mjaftuar rezultatet e dobëta në këtë fillim sezoni, fjalët e Karim Benzemasë për Vinicius Junior erdhën si
Do vini duart në kokë, sa i kushtoi unaza e martesës këngëtares së famshme (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Gwen Stefani dhe partneri i saj, këngëtari Blake Shelton janë fejuar, pas pesë vitesh së bashku. 51-
Detajet e fundit nga krimi në Fier: E qëlloi më plumb në kokë, pastaj edhe në zemër Janë zbardhur detajet nga ngjarja e rëndë në Fier ku u vra shtetasi Ahmet Toska, 50 vjec. 50-vjeçari Ahmet Toska u pë
E dashuruar kokë e këmbë, Fifi zbulon kuptimin e tatuazhit dedikuar partnerit (FOTO LAJM) Fifi ishte e pranishme episodin e fundit në “Shiko kush luan” jo si pjesë e stafit, por si e ftuar e emisionit. Gjatë sf