999 rezultate për

koke

5 gjallesa që mund të jetojnë "pas vdekjes" Dihet se ka shumë gjallesa të cilat mund të jetojnë edhe pas vdekjes pa kurrë farë vështirësie ose të paktë me mungesën
Besa kritikon publikisht të atin Koço Kokëdhima në emision: Duhet të ndryshojë (FOTO LAJM) Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Besa Kokëdhima ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në "Shiko kush luan", ku u bë pj
Besa Kokëdhima kritikon babanë e saj në emision: Duhet të ndryshojë të ... Luana Vjollca, moderatorja e emisionit “Shiko kush Luan”, kishte përgatitur një puntatë kuqezi për këtë të shtunë. Perso
DETAJET/ U ekzekutua me plumb në kokë, i riu sapo ishte kthyer në Shqipëri Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak orë më parë në Peqin. Një ekzekutim me armë zjarri ka ndodhur në fshatin Përparim
Plumb në kokë, ekzekutohet në Peqin i riu vetëm 23-vjeç Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak orë më parë në Peqin. Mësohet se ka ndodhur një përplasje me armë zjarri dhe ku k
Trupin e mbështjellë me qese dhe kokën diku tjetër, shkrimtarja e njohur gjendet mes pyllit (FOTO LAJM) Shkrimtarja e famshme britanike është gjetur ditën e sotme e varrosur në një pyll afër shtëpisë së saj. Prej ditësh,
Tjetër dedikim Loredanës? Mozzik hapi zemrën dhe na e bëri mishin kokërr! (VIDEO) Sapo akrepat kanë shënuar 00:00 dhe ka hyrë mesnata, reperi Mozzik ka lançuar këngën e tij më të re të tilluar “Zemra im
Sherr në lokal në Korçë, një person plagoset me sende të forta Korçë, plagoset një person me sende të forta, nuk dihen shkaqet. I plagosur me dëmtime në kokë, sherri në një nga lok
Zbulohet koincidenca e frikshme, që "Ia preu kokën" Ancelottit Carlo Ancelotti e ka mbyllur në mënyrën më të hidhur të mundshme eksperiencën si trajner i Napolit. Këtu e kemi fjalën p
"Pusho se me hip gjaku në kokë", Rama i kthehet keq gruas në Laç Kryeministri Edi Ram ka pasur një përplasje me një banore nga Laçi e cila teksa kërkon të dijë kur do të hyjnë në shtëpi
Qëllohet me plumb në kokë 27 vjeçari shqiptar në Itali Një shqiptar është plagosur me armë zjarri nga një bashkatdhetar i tij. Mbrëmjen e së hënës në Frosinone të Italisë d
E rëndë! Shqiptari qëllon me plumb në kokë shqiptarin 27-vjeçar në Itali Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në Itali mes dy shqiptarëve. Një shqiptar ka qëlluar me armë zjarri
Vrasja në Kavajë/ Kuptoi çfarë kishte bërë, i moshuri vë duart në kokë Zbardhet dëshmia e autorit të vrasjes në Kavajë mbrëmjen e sotme. Xhevdet Lecini 60-vjeç me duart në kokë i shokuar
Besart Berisha nuk ka të ndalur, shënon dy gola në Australi (VIDEO) Sulmuesi kosovar Besart Berisha ka vazhduar me gola në kampionatin australian për skuadrën e tij Western United.Ish futb
Tirana zhbllokon rezultatin ndaj Kukësit (VIDEO) Tirana ka arritur të zhbllokojnë shumë shpejt rezultatin përballë Kukësit. Mesfushori i bardhebluve, Hasani arriti të
Marrëdhënie në jahtin luksoz? Këtij çifti i kushtoi sa qimet e kokës Alkool, seks dhe jaht do të ishte një ditë me fat për cilindo, por nuk rezultoi e tillë për Cheya Handlay anëtare e jaht
Muriqi e bën "ves", shënon supergol me kokë (VIDEO) Vedat Muriqi duket se nuk ka të ndalur në Superligën turke. Kosovari sapo ka shënuar një gol mjaf të bukur me kokë në
Fevziu vë duart në kokë kur shikon rrënojat: Pupupu, banorët nuk ikin nga shtëpitë Fevziu ka parë nga afër rrënojat e mbetura pas tërmetit të fuqishëm të 26 nëntorit. Në emisionin që po transmetohet mbrë
Conte me dhimbje koke, Sensi mbyll sezonin Interi është ngjitur në vendin e parë të renditjes dhe do të luajë mesjavën e ardhshme kualifikimin në Ligën e Kampionëv
"Pa kokërr leku në xhep", Ariel e uron Anxhelinën me momentet më të vështira të fillimit (VIDEO) Anxhelina Hadërgjonaj sot feston ditëlindjen dhe urimin më të veçantë e ka marrë nga miku i saj më i ngushtë grimieri, A