999 rezultate për

koke

Reali bën detyrën ndaj Galatasaray-t, Kroos shpëton kokën e Zidane (VIDEO) Fitore minimale arriti Reali i Madridit që moshti Galatasaray-n falë golit të Kroos. Me këtë fitore Zinedine Zidane
Zhbllokohet sfida në Londër, Kane kalon realizon gol të bukur me kokë (VIDEO) Tottenham Hotspur ka kalur në avantazh ndaj Cervena Zvezdas falë Harry Kane, shkruan Albeu.com. Anglezi relizoi një g
Gjykata jep vendimin për Mihal Kokëdhimën Gjykata e Apelit ka vendosur të lerë në burg Mihal Kokëdhimën, ish pronarin e lokalit në Porto ?Palerno që këtë verë sul
Gjykata refuzon për të dytën herë lirimin e Mihal Kokëdhimës Gjykata e Apelit në Vlorë ka lënë sërish në burg Mihal Kokëdhimën, i cili sulmoi gjatë muajit gusht një grup turistësh s
Kuti në kokë për të mos kopjuar, shkolla bëhet virale në rrjet Një shkollë në Indi është kritikuar pasi u ka kërkuar studentëve të mbajnë kuti kartoni mbi kokën e tyre gjatë provimeve
Vuani nga dhimbja e kokës, kapsllëku dhe ankthi? Ju mungon magnezi Vuani shpesh nga dhimbjet e kokës, kapsllëku apo ankthi? Nuk keni përse të përdorni vazhdimisht ilaçe. Zgjidhja më e mir
Do ju bëjnë me dhimbje koke, por këto fakte janë të vërteta 1. Viagra bën që lulet të rrinë drejt. Nëse shtoni një tabletë të thërrmuar në vazon me ujë, lulet mund të rrojnë një ja
Sfida e radhës mes motrave, kush e veshi më bukur të kuqen (FOTO LAJM) Marina dhe Luana edhe këtë të shtunë ishin që të dyja kokë më kokë në Prime Time, njëra në Klan dhe njëra në Top Channel
Dade i kujton Ramës aferën e madhe korruptive: Vëri gishtin kokës, s’ka faj Macron Ish-ministrja e Jashtme, Arta Dade, deklaroi në emisionin “Kjo Javë” të gazetares Nisida Tufa, në News24, se Shqipëria n
Qytetari tregon sherrin me drejtorin e Kadastrës: Më goditi me grusht në kokë Zyrat e regjistrimit të pasurive në vend vazhdojnë të jenë problematike. Pas rastit të kadastrës së Vlorës ku 3 drejtorë
Lanë "të bardhën" për të shpëtuar kokën, si i ikën policisë 2 të rinjtë në Shkodër Policia e Shkodrës ka sekuestuar 51 kg lëndë narkotike Cannabis Sativa dhe një sasi fishekësh luftarakë. Ky operacion
Raiola zbarkon në Napoli, kjo është arsyeja (FOTO LAJM) Agjenti shumë i famshëm i lojtarëve, Mino Raiola ka zbarkuar në Napoli për t’u takuar kokë më kokë me trajnerin Carlo An
E rrallë, shënohet gol me kokë nga mesi i fushës Në ligat amatore të futbollit anglez është shënuar një gol mjaft i pazakontë, transmeton zeri.info Një futbollist ka
"Fenomeni" Ronaldo zbulon pikën e dobët: Kisha frikë të gjuaja me kokë, një herë u çava në vetull "Fenomeni" Ronaldo ka qenë i jashtëzakonshëm me këmbë, por nuk është shquar shumë për golat e shënuar me kokë. Brazil
Karrige dhe shishe kokës, plas keq sherri në dasmë (VIDEO) Një sherr masiv është bërë viral në rrjet për arsye se ka ndodhur në një dasmë në Angli. Banketi po mbahej në një hot
"Erdhi ujku", kodi që i shpëtoi kokën pronarit të parcelave me bimën e ndaluar Policia e Krujës ka kapur 19 personave, të cilët u akuzuan se në bashkëpunim me njëri-tjetrin, kanë kultivuar bimë narko
I zhytur kokë e këmbë në borxhe, pamjet e arrestimit të Elton Radovanit (FOTO LAJM) Policia e Paraguajit ka mërë të mundur kapjen dhe arrestimin e Elton Radovanin, djalin e ish-Prefektit të Shkodrës, Pjer
Zidane me dhimbje koke, Modric kthehet në Madrid i dëmtuar Një muaj më parë, Luka Modric u rikthyer në Madrid i dëmtuar, lëndim i pësuar me Kombëtaren e Kroacisë. Një muaj më p
Sfidë mes motrash, kush e veshi më bukur fustanin e zi? (FOTO LAM) Marina dhe Luana këtë të shtunë ishin që të dyja kokë më kokë në Prime Time, njëra në Klan dhe njëra në Top Channel.
Para dhe pas rruajtjes së kokës, ndryshimi i personazheve të famshëm (FOTO LAJM) Është një mit që thotë se “në momentin që bëheni tullac, jeta juaj nuk po shkon mirë”. Por e vërteta është se të vendosë