999 rezultate për

kokat

Ndër kokat e bandës dy shqiptarë, operacioni i antidrogës nxjerr zbuluar trafikantët Quhej “Karaburun” operacioni i autoriteteve italiane që kishte të bënte me një trafik të konsiderueshëm ndërkombëtar të
Nga njerëzit e thjeshtë te kokat e krimit, java e zezë trondit shqiptarët (FOTO LAJM) Jemi vetëm pak ditë nga fundi i muajit i cili nuk ka qenë aspak i qetë, por i mbushur me atentate të bujshme dhe krime q
Panik në Moto GP, pas përplasjes motorët "fluturojnë" mbi kokat e pilotëve (VIDEO) Aksident i frikshëm në startin e garës së Moto GP, që po zhvillohet në pistën e Spielberg, në Austri. Në kthesën e tr
Merr fund banda e "të bardhës", kush janë "kokat" nga Shqipëria Policia shqiptare në bashkëpunim me atë italiane, i ka dhënë fund një grupi narkotikësh duke arrestuar 16 persona. Dy
Lihen në burg tetë të arrestuarit që transportonin drogë drejt Italisë, "kokat" shijojnë lirinë Gjykata ka vendosur arrest me burg për tetë personat që vepronin si pjesë e grupit kriminal në fushën e trafikut ndërkom
"Betohem në kokat e nipave dhe mbesave, Thaçi më ka treguar planin e ndarjes" Kryetari i Komunës së Mitrovicës Agim Bahtiri thotë se presidenti i Kosovës Hashim Thaçi më 2008 i kishte shpjeguar atij
Në gjykatë deri në mesnatë, çfarë u vendos për "kokat" e bixhozit Gjykata e Tiranës ka lënë në arrest me burg 55 nga 87 të arrestuar apo të proceduar pjesë e dosjes ”Fati i Lojërave”. Me
"Kokat" e trafikut nga Ekuadori në Shqipëri, kush janë personat që urdhëruan pengmarrjen e Prengës Pengmarrja e Jak Prengës ka shkaktuar shumë zhurmë në media. Rrëmbimi dhe vrasja e tij ishte makabre dhe arsyet e krimit
Pas Superkupës Reali i rikthehet kampionatit, pret Sevillan në Bernabeu pa "kokat" e ekipit Pasi u kurorëzua në Arabinë Saudite me trofeun e Superkupës së Spanjës Reali i Madridit i rikthehet kampionatit në Prime
Skema e njëjtë, si u liruan nga burgu kokat e bandave shqiptare Banda famëkeqe e Durrësit i ka tashmë jashtë qelisë të dy ‘kapot’ e saj. Sot gjyqtarja e Krujës, Enkelejda Hoxha, dha ve
"Strukturë gjahtarësh", Lleshaj paralajmëron "kokat" e krimit Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka publikuar dy prioritetet kryesore të kësaj ministrie gjatë 2020 duke theksuar se
Nga njerëz të thjeshtë te kokat e mëdha: Atentatet që tronditën Shqipërinë në 2019 (FOTO LAJM) Jemi vetëm pak ditë nga fundi i vitit 2019 i cili nuk ka qenë aspak një vit i qetë, por i mbushur me ekzekutime të bujsh
Mallkimet e aksidenteve, shqiptarët lënë kokat rrugëve Nëse do të marrim në shqyrtim shifrat përsa i përket aksidenteve rrugore në Shqipëri, do të vëmë re se numri është ulur.
"Dhelprat e Ballkanit": Kush janë 4 shqiptarët, kokat e drogës në Itali Shteti italian i ka dhënë fund një grupi shqiptarësh të cilët trafikonin drogë. Mëngjesin e sotëm u arrestuan 4 shqip
Si u shkatërrua grupi shqiptar i trafiqeve, kush janë dy kokat e bandës Ishte viti 2016 kur një bandë shqiptare u shkatërrua në tetor nga autoritetet italiane. Abanda trafikonte drogë midis
10 milion dollarë për gjetjen e tyre, kush janë dy kokat që po kërkon Amerika (FOTO LAJM) Departamenti amerikan i Shtetit njoftoi një shpërblim prej 10 milionë dollarësh për ata që ofrojnë informacione rreth dy
Erdogan kërcënon Kurdët: Do u shtypim kokat po s’u tërhoqën Presidenti turk, Recep Tayip Erdogan thotë se Turqia do t’jua "shtypë kokat" luftëtarëve kurdë nëse ata nuk tërhiqen nga
Kokat e shtetit shqiptar i përkasin më së shumti kësaj shenje horoskopi (FOTO LAJM) Nuk është çudi që shteti shqiptar, që prej krijimit të tij në 1912-n, është drejtuar përgjithësisht nga figura që i përk
Detajet e super operacionit: U kapën anëtarët dhe kokat e 4 grupeve, 300 policë të angazhuar Policia sëbashku me Prokurorinë e Krimeve të Rënda njoftoi sot se kanë përmbyllur njëoperacion të madh në të gjithë vend
U futi kokat në kuti që mos kopjonin njëri-tjetrin, mësuesi e pëson keq Një mësues mund ta ketë futur veten e tij në telashe pasi i ka detyruar nxënësit e klasës së tij që të praktikojnë një m