999 rezultate për

kokaine

1kg kokainë dhe mijëra euro me vete, arrestohet shqiptari në Itali Një 35 vjeçar është arrestuar nga policia italiane rreth një muaj pas arrestimit të dy vëllezërve po shqiptar, me të cil
Sekuestrohet kokainë në Lezhë: Kapet gruaja, burri në kërkim 1.2 kg kokainë janë sekuestruar në Lezhë ndërsa një grua është arrestuar dhe ish-bashkëshorti i saj është shpallur në kë
Trafikonin kokainë nga Gjermania në Genova, shkatërrohet grupi i vëllezërve shqiptarë Policia e Genovas në koordinim me Drejtorinë Distriktuale Antimafia dhe Prokurorinë ka ekzekutuar mandatet e firmosura n
Mes tyre një grua, arrestohen tre persona që shpërndanin kokainë në Fier Policia e Elbasanit ka arrestuar tre shtetas pasi mbi bazën e informacioneve të siguruara, ata merreshin me shpërndarjen
U kapën teksa shkëmbenin kokainën, arrestohen tre persona Tre persona janë arrestuar në flagrancë në Durrës, pasi u kapën nga policia duke shkëmbyer lëndë narkotike, të llojit ko
Nusja rreh vjehrrit dhe kokainë, 6 të arrestuar brenda pak orëve në Tiranë 6 persona janë arrestuar gjatë 24 orëve të fundit të dyshuar për vepra të ndryshme penale. Policia ka arrestuar një
EMRI/ Dënuar dhe dëbuar disa herë nga Anglia, shqiptari i pabindur kapet më kokainë Dhe pse i dënuar disa herë dhe i dëbuar nga Anglia, një i ri shqiptar është vënë sërish në pranga për trafik kokaine të
Furnizonin me "mall" zonën në Tiranë, si u kapën dy të rinjtë Policia e Tiranës ka arrestuar dy persona pasi dyshohet se shpërndanin lëndë narkotike në zonën e “Unazës së Re”. Bur
Kokainë e para në banesë, arrestohet bosi shqiptar i drogës në Itali Një shqiptar është vënë në pranga nga policia italiane pasi akuzohet për trafik kokaine. Mediat në Itali bëjnë me dij
60 mijë euro kokainë në makinë, si u arrestua shqiptari në Itali 600 gramë kokainë janë sekuestruar nga policia italiane mbrëmjen e së shtunës nga policia italiane e Compagnia di Riva.
Shkatërrohet banda e kokainës në Itali, arrestohen 8 shqiptarë Policia italiane ka shkatërruar një bandë shqiptaro-italiane, e cila trafikonte kokainë e kanabis. Policia e Askolit
Shkatërrohet grupi italo-shqiptar, arrestohen 23 persona Policia italiane i ka dhënë fund një grupi italo-sqiptar të përfshirë në trafikimin dhe shpërndarjen e lëndëve narkotike
Kokainë, mijëra paund dhe thikë: Kapet i "forti" i Beratit Policia e Bberatit ka arrestuar një 58 vjeçar pasi u kap duke transportuar lëndë narkotike e dyshuar kokainë. Shtetas
Mbushen mediat, politikani filmohet duke konsumuar kokainë Një video është bërë virale në rrjet, pasi politikan suedez është filmuar duke konsumuar lëndë narkotike të llojit kokia
"Paketim e transportim", si u kap çifti shqiptar i trafikantëve në Itali Një çift shqiptar është vënë në pranga në ITali pasi akuzohet për shpërndarje të lëndëve narkotike u arrestua nga polici
Pjesë e kartelit të drogës, kush është financieri i Eldi Dizdarit Vladimir Lesaj është një nga të arrestuarit, pjesë e kartelit më të madh shqiptar të drogës i shkatërruar pak ditë më pa
Shqiptarët dhe sllavët mbushin Europën me kokainë përmes porteve spanjolle Portet e Spanjës janë kthyer në një parajsë për trafikantët nga vendet e ish-Jugosllavisë dhe Shqipërisë, raportojnë med
Më i madhi i kapur deri tani, koloneli në Dubai rrëfen si u kap bosi shqiptar i kartelit të kokainës Denis Matoshi ose Eldi Dizdari u arrestua dy ditë më parë në Dubai në kuadër të operacionit “Los Blancos”, që goditi kar
U kap me bandën e rrezikshme të kokainës, merret vendimi për një nga të arrestuarit Operacioni i bujshëm "LOS BLANCOS", vuri në pranga 5 perona në Shqipëri. Gjykata Penale e Tiranës ka caktuar masën e
Policia e Dubait konferencë shtypi për arrestimin e "kokës" shqiptare Goditja e grupit të trafikantëve të drogës në Emiratet e Bashkuara Arabe, ka trazuar ujrat mes Ekuadorit dhe Europës.