999 rezultate për

kokaina

Besa, Kanuni, kokaina: Pallavrat e zakonshme që mbajnë në këmbë titujt për “mafien shqiptare” Gazeta e njohur britanike “The Guardian” i është shtuar listës së pafundme të mediave që shkruajnë për të ashtuquajturën
E frikshme: Çdo ditë 2 persona paraqiten në QSUT nga kokaina Numri i përdoruesve të kokainës në vend po vjen në rritje. E konfirmojnë këtë edhe mjekët toksikologë sipas të cilëv
Brenda ishullit të famshëm grek, aty ku qefi kalon çdo kufi (FOTO LAJM) Ishulli Mikonos në Greqi njihet për jetën e shfrenuar që bëjnë turistët e huaj dhe bëhet hit në mediat botërore gjatë st
Kokaina lumë, shkatërrohet banda shqiptare në Itali Atoritetet italiane kanë shkatërruar një bandë shqiptare e cila trafikonte lëndë narkotike. Sipas mediave vendase, në
Ja si gazeta e njohur angleze "tërboi" kolumbianët (FOTO LAJM) Gazeta angleze "The Sun" që në faqen e parë të tabloidit bënte një lojë fjalësh jo në lidhje me rivalët e tyre ditën e d
Nisin sërish protestat, shpërthejnë eurot dhe kokaina në Ministri Të rinjtë e FRPD-së dhe ata të LRI-së kanë nisur sërish disa protesta tek godina e Ministrisë së Brendshme. Ata kërko
Tufa me miliona nga kokaina, shqiptarët e rrezikshëm tmerrojne Anglinë "Hellbanianz" është banda e frikshme e Shqiptarëve në Londër të akuzuar për trafik kokaine. Pavarësisht mbikqyerjes
613 kg kokainë në Durrës, PD nxjerr emrat e pronarëve Ndërkohë që opozita po sulmon ashpër Saimir Tahirin dhe Fatmir Xhafajn për lidhje me drogën, Rama ka akuzuar opozitën pë
Kokaina e kapur në Gjermani, ministri bavarez “humorist”: Jam konsumator…i bananeve! “Askush nuk duhet të shqetësohet për oreksin e tij”, deklaroi me humor ministri i Brendshëm i Bavarisë, Joachim Herrman
Kokaina në Spanjë, gazetari tregon klanin e rrezikshëm që i përket Kokaina e kapur së Spanjë, është bërë sërish kryetemë kudo në media dhe politikë. Për këtë ka komentuar në News 24, g
Detajet e reja, kokaina e Spanjës u ble në të njëjtin vend si kokaina në Durrës Kokaina e kapur në Durrës ka të njëjtin vend origjine me kokainën e kapur dje në Spanjë. Aksioni i koordinuar nga DE
Varri i Pablo Escobar, vendi ku merret edhe kokaina Pablo Emilio Escobar Gaviria ishte një kontrabandist kolumbian i drogës. Ai ishte në listën e Forbes nga njerëzit më të
Britanikët në hall të madh, shqiptarët kanë ulur çmimin e tregut të kokainës Konkurrenca ndërmjet bandave rivale për të shitur kokainë tek klientët e pasur do të rrisë pastërtinë e drogës në nivele
Kokaina e Xibrakës, nipi i Enver Hoxhës bën kërkesën e papritur Nipi i diktatorit Enver Hoxha, Ermal Hoxha, nuk heq dorë nga kërkesa për pafajësi në lidhje me akuzat që e lidhin me lab
Kokaina në Durrës, vëllai i Edi Ramës i përgjigjet Sali Berishës Prej disa kohësh është në qendër të vëmendjes pasi akuzohet nga opozita si trafikant droge. Bëhet fjalë për as më pak
Kokaina në Durrës, Berisha nxjerr emrat e pritësve Gjatë fjalës së tij në Kuvend ish-kryeministri Sali Berisha ka akuzuar kreun e Qeverisë Edi Rama dhe vëllain e tij Olsi
"Kokaina", Balla-Bashës: Kur ishte ti ministër trafikun e bënin diplomatët Kreu i Grupit Parlamentar në Partinë Socialiste Taulant Balla i është përgjigjur kreut demokrat Lulzim Basha në lidhje m
Kokaina në Durrës, kujt Fatmiri t'i besojmë? Dy ish prokurorë të Përgjithshëm kanë marrë në mbrojtje dy të arrestuarit e vetëm të ngarkesës me 613 kilogramë kokainë.
Mediat e huaja i bëjnë jehonë, kokainës së kapur sot në Durrës Sekuestrimi i sasisë rekord prej 613 kg kokainë në Shqipëri ka bërë jehonë në mediat kryesore botërore. Agjencia e lajme
Kokaina në Durrës, biznesmeni Çekaj lidhje me eksponentë të PS Gazetarja Klodiana Lala ka deklaruar nga studio "Opinion" në Neës 24 se disa grupe kriminale janë të përfshirë në rrjeto