999 rezultate për

kokaina

Maradona hap "barkun": Kokaina më shkatërroi jetën Diego Armando Maradona. I kthjellët, pa filtra, në stilin e tij maradonian. "El Diez" flet për gjithçka dhe për këdo në
1.2 ton "mall", reagon ministri: Kokaina ishte nisur nga Ekuadori dhe Kolumbia Ministria e Punëve të Brendshme ka reaguar duke dhënë detajet zyrtare lidhur me aksionin e mbrëmshëm në fshatin Krushope
Sekuestrimi i 1.3 ton kokainë, arrestohen të paktën tre persona Një megaoperacion policior është realizuar nga policia e Maqedonisë së Veriut në koordinim me Policinë Italiane, në fsha
Aksion i madh në Maqedoni, kapen 1.3 ton kokainë 1.3 ton kokainë janë kapur sot në Maqedoninë e Veriut në një kamion me banane që ka hyrë dje nga Mali i Zi në Shkodër dh
"Miell për miell", policia kap 1 miliard "të bardhë" Policia uruguajane ka arritur të sekuestrojë një sasi prej 4.4 ton kokainë. Kjo është sasia më e madhe e sekuestruar
Pija energjike krijon varësi më shumë se kokaina Konsumimi i pakët i pijeve të gazuara nga dieta juaj është një mënyrë e shpejtë për të përmirësuar shëndetin dhe për të
Doza kokaina dhe tapë në motorr, vihen në pranga tre persona Tre persona janë arrestuar pas një operacioni në Lezhë – Kurbin – Mirditë. Një prej tyre është kapur me një sasi koka
Rai3: Kokaina "Made in Elbasani" do shkarkohej në portin e Vlorës dhe të Durrësit (VIDEO) Vitet e fundit mediat italiane e kanë shkruar disa artikuj për drogën që vjen nga Shqipëria në vendin e tyre. Në edic
Kokaina dhe pakot e orizit, media greke: E gjitha u zbulua nga 1 telefonatë anonime Media greke “Kathimerini”, e cila botoi e para informacionin se në Portin e Pireut u gjet kokaina që mbërriti në Durrës,
Dash Shehi i kthehet me të njëjtën monedhë Ramës: Jashtë Europe nuk na la rakia, po krimi dhe kokaina që pi ti Dash Shehi i është përgjigjur fyerjes së bërë mbrëmë në një emision televiziv nga ana e kryeministrit Edi Rama. Kreu i L
Mbytet varka, trafikantët i shpëton kokaina Tre trafikantë u shpëtuan nga roja bregdetare pasi kishin mbetur në det të hapur me 1,2 tonë kokainë. Ndërsa ushtarët ko
Publikohen pamjet, si u zbulua kokaina me skaner në Greqi (VIDEO) ReportTv siguron ekskluzivisht, videon e momentit kur skaneri në portin e Pireut zbuloi praninë e kokainës në kontenierë
Si erdhi kokaina nga Ekuadori në Durrës? Detajet e itinerarit, kundërshtimin e grekëve dhe pse u kodua "Kuito" Oficerët e policisë shqiptare dhe prokurori i dosjes së 137 kg kokainë kanë marrë pjesë në operacionin e dorëzimit të ko
Kokaina në Durrës, në kërkim djali i avokatit Ilir Malindi Gentian Malindi (në foto) është i shpallur në kërkim për 137 kg kokainë të kapur në dy kontenierë në Durrës. Malindi
"Kokaina që u bë oriz!', Anila Hoxha: Si shpëtoi peshku i madh! Gazetarja Anila Hoxha përmes një postimi në rrjetet sociale, ka komentuar rastin më të fundit të zbulimit të kontenierëv
Alkooli më i dëmshëm se kokaina Alkooli është droga më e rrezikshme për shëndetin e njeriut, më i rrezikshëm edhe se llojet më të forta të drogave të tj
Kujdes, alkoli është më i dëmshëm se kokaina Alkooli është droga më e rrezikshme për shëndetin e njeriut, më i rrezikshëm edhe se llojet më të forta të drogave të tj
Goditet banda e shqiptarëve në Londër, 4.2 milion paund të fituar nga kokaina Një bandë shqiptare e drogës në Londër arriti të fitonte 4.2 milion paund nga "dërgesat" për banorët e lagjes së të pasu
Pamje të frikshme, kështu dëmtohet trupi dhe fytyra pas përdorimit të drogës (FOTO LAJM) Keqpërdorimi i drogës shkakton dëmtime të dëmshme dhe kjo është e dukshme në fytyrat e këtyre 16 njerëzve. Drugabuse.
"Kokaina s’ka qenë kurrë më e lirë dhe e pastër, shkak mafia shqiptare" Kokaina dikur ishte në Britani një “mall” luksoz të cilin e konsumonin vetëm të pasurit e qyteteve dhe yjet rebelë të ro