999 rezultate për

kokainĂ

Doza kokaina dhe tapë në motorr, vihen në pranga tre persona Tre persona janë arrestuar pas një operacioni në Lezhë – Kurbin – Mirditë. Një prej tyre është kapur me një sasi koka
Rai3: Kokaina "Made in Elbasani" do shkarkohej në portin e Vlorës dhe të Durrësit (VIDEO) Vitet e fundit mediat italiane e kanë shkruar disa artikuj për drogën që vjen nga Shqipëria në vendin e tyre. Në edic
Kokaina dhe pakot e orizit, media greke: E gjitha u zbulua nga 1 telefonatë anonime Media greke “Kathimerini”, e cila botoi e para informacionin se në Portin e Pireut u gjet kokaina që mbërriti në Durrës,
Dash Shehi i kthehet me të njëjtën monedhë Ramës: Jashtë Europe nuk na la rakia, po krimi dhe kokaina që pi ti Dash Shehi i është përgjigjur fyerjes së bërë mbrëmë në një emision televiziv nga ana e kryeministrit Edi Rama. Kreu i L
Mbytet varka, trafikantët i shpëton kokaina Tre trafikantë u shpëtuan nga roja bregdetare pasi kishin mbetur në det të hapur me 1,2 tonë kokainë. Ndërsa ushtarët ko
Publikohen pamjet, si u zbulua kokaina me skaner në Greqi (VIDEO) ReportTv siguron ekskluzivisht, videon e momentit kur skaneri në portin e Pireut zbuloi praninë e kokainës në kontenierë
Si erdhi kokaina nga Ekuadori në Durrës? Detajet e itinerarit, kundërshtimin e grekëve dhe pse u kodua "Kuito" Oficerët e policisë shqiptare dhe prokurori i dosjes së 137 kg kokainë kanë marrë pjesë në operacionin e dorëzimit të ko
Kokaina në Durrës, në kërkim djali i avokatit Ilir Malindi Gentian Malindi (në foto) është i shpallur në kërkim për 137 kg kokainë të kapur në dy kontenierë në Durrës. Malindi
"Kokaina që u bë oriz!', Anila Hoxha: Si shpëtoi peshku i madh! Gazetarja Anila Hoxha përmes një postimi në rrjetet sociale, ka komentuar rastin më të fundit të zbulimit të kontenierëv
Alkooli më i dëmshëm se kokaina Alkooli është droga më e rrezikshme për shëndetin e njeriut, më i rrezikshëm edhe se llojet më të forta të drogave të tj
Kujdes, alkoli është më i dëmshëm se kokaina Alkooli është droga më e rrezikshme për shëndetin e njeriut, më i rrezikshëm edhe se llojet më të forta të drogave të tj
Goditet banda e shqiptarëve në Londër, 4.2 milion paund të fituar nga kokaina Një bandë shqiptare e drogës në Londër arriti të fitonte 4.2 milion paund nga "dërgesat" për banorët e lagjes së të pasu
Pamje të frikshme, kështu dëmtohet trupi dhe fytyra pas përdorimit të drogës (FOTO LAJM) Keqpërdorimi i drogës shkakton dëmtime të dëmshme dhe kjo është e dukshme në fytyrat e këtyre 16 njerëzve. Drugabuse.
"Kokaina s’ka qenë kurrë më e lirë dhe e pastër, shkak mafia shqiptare" Kokaina dikur ishte në Britani një “mall” luksoz të cilin e konsumonin vetëm të pasurit e qyteteve dhe yjet rebelë të ro
Besa, Kanuni, kokaina: Pallavrat e zakonshme që mbajnë në këmbë titujt për “mafien shqiptare” Gazeta e njohur britanike “The Guardian” i është shtuar listës së pafundme të mediave që shkruajnë për të ashtuquajturën
E frikshme: Çdo ditë 2 persona paraqiten në QSUT nga kokaina Numri i përdoruesve të kokainës në vend po vjen në rritje. E konfirmojnë këtë edhe mjekët toksikologë sipas të cilëv
Brenda ishullit të famshëm grek, aty ku qefi kalon çdo kufi (FOTO LAJM) Ishulli Mikonos në Greqi njihet për jetën e shfrenuar që bëjnë turistët e huaj dhe bëhet hit në mediat botërore gjatë st
Kokaina lumë, shkatërrohet banda shqiptare në Itali Atoritetet italiane kanë shkatërruar një bandë shqiptare e cila trafikonte lëndë narkotike. Sipas mediave vendase, në
Ja si gazeta e njohur angleze "tërboi" kolumbianët (FOTO LAJM) Gazeta angleze "The Sun" që në faqen e parë të tabloidit bënte një lojë fjalësh jo në lidhje me rivalët e tyre ditën e d
Nisin sërish protestat, shpërthejnë eurot dhe kokaina në Ministri Të rinjtë e FRPD-së dhe ata të LRI-së kanë nisur sërish disa protesta tek godina e Ministrisë së Brendshme. Ata kërko