999 rezultate për

koka

EMRI/ Dënuar dhe dëbuar disa herë nga Anglia, shqiptari i pabindur kapet më kokainë Dhe pse i dënuar disa herë dhe i dëbuar nga Anglia, një i ri shqiptar është vënë sërish në pranga për trafik kokaine të
Furnizonin me "mall" zonën në Tiranë, si u kapën dy të rinjtë Policia e Tiranës ka arrestuar dy persona pasi dyshohet se shpërndanin lëndë narkotike në zonën e “Unazës së Re”. Bur
Kokainë e para në banesë, arrestohet bosi shqiptar i drogës në Itali Një shqiptar është vënë në pranga nga policia italiane pasi akuzohet për trafik kokaine. Mediat në Itali bëjnë me dij
60 mijë euro kokainë në makinë, si u arrestua shqiptari në Itali 600 gramë kokainë janë sekuestruar nga policia italiane mbrëmjen e së shtunës nga policia italiane e Compagnia di Riva.
Shkatërrohet banda e kokainës në Itali, arrestohen 8 shqiptarë Policia italiane ka shkatërruar një bandë shqiptaro-italiane, e cila trafikonte kokainë e kanabis. Policia e Askolit
Shkatërrohet grupi italo-shqiptar, arrestohen 23 persona Policia italiane i ka dhënë fund një grupi italo-sqiptar të përfshirë në trafikimin dhe shpërndarjen e lëndëve narkotike
Kokainë, mijëra paund dhe thikë: Kapet i "forti" i Beratit Policia e Bberatit ka arrestuar një 58 vjeçar pasi u kap duke transportuar lëndë narkotike e dyshuar kokainë. Shtetas
Koka e dushit është e bllokuar? Një sekret për ta kthyer si të re Përveç objekteve të tjera hidro-sanitare, edhe koka e dushit bie ‘viktimë’ e kalcifikimit. Duke qenë se pastrimi i s
Shorti i Champions League, përcaktohen kokat e grupeve Është duke u hedhur në Gjenevë të Zvicrës shorti i fazës së grupeve të Champions League. Janë 32 klube që kanë fituar
Mbushen mediat, politikani filmohet duke konsumuar kokainë Një video është bërë virale në rrjet, pasi politikan suedez është filmuar duke konsumuar lëndë narkotike të llojit kokia
Ndër kokat e bandës dy shqiptarë, operacioni i antidrogës nxjerr zbuluar trafikantët Quhej “Karaburun” operacioni i autoriteteve italiane që kishte të bënte me një trafik të konsiderueshëm ndërkombëtar të
"Paketim e transportim", si u kap çifti shqiptar i trafikantëve në Itali Një çift shqiptar është vënë në pranga në ITali pasi akuzohet për shpërndarje të lëndëve narkotike u arrestua nga polici
Pjesë e kartelit të drogës, kush është financieri i Eldi Dizdarit Vladimir Lesaj është një nga të arrestuarit, pjesë e kartelit më të madh shqiptar të drogës i shkatërruar pak ditë më pa
Shqiptarët dhe sllavët mbushin Europën me kokainë përmes porteve spanjolle Portet e Spanjës janë kthyer në një parajsë për trafikantët nga vendet e ish-Jugosllavisë dhe Shqipërisë, raportojnë med
Më i madhi i kapur deri tani, koloneli në Dubai rrëfen si u kap bosi shqiptar i kartelit të kokainës Denis Matoshi ose Eldi Dizdari u arrestua dy ditë më parë në Dubai në kuadër të operacionit “Los Blancos”, që goditi kar
U kap me bandën e rrezikshme të kokainës, merret vendimi për një nga të arrestuarit Operacioni i bujshëm "LOS BLANCOS", vuri në pranga 5 perona në Shqipëri. Gjykata Penale e Tiranës ka caktuar masën e
Vrasje gjakftohta dhe arratisje: Dosjet kriminale ku përmendet Dritan Rexhepi, koka e kartelit të drogës Dritan Rexhepi dyshohet të jetë kreu i organizatës që u godit dje nga Europol. Rexhepi dyshohet se ka organizuar dërg
Nga njerëzit e thjeshtë te kokat e krimit, java e zezë trondit shqiptarët (FOTO LAJM) Jemi vetëm pak ditë nga fundi i muajit i cili nuk ka qenë aspak i qetë, por i mbushur me atentate të bujshme dhe krime q
Policia e Dubait konferencë shtypi për arrestimin e "kokës" shqiptare Goditja e grupit të trafikantëve të drogës në Emiratet e Bashkuara Arabe, ka trazuar ujrat mes Ekuadorit dhe Europës.
Bosi nga Ekuadori sillte kokainen, burri i miss-it shqiptar e shperndante: Si funksiononte karteli Operacioni i madh "Los Blancos" ka çuar pas hekurave 30 persona në Itali, Shqipëri, Belgjikë, Emiratet e Bashkuara Arabe