999 rezultate për

kokĂs

Kokëdhima sulmon Ramën: Asambleja, farsë e “prerje kokash” Ish-deputeti i PS Koço Kokëdhima ditën e sotme i ka dërguar një letër të hapur kryeministrit Edi Rama. Kokëdhima shkr
Kokëdhima: Rasti i Tom Doshit, s'ka përjashtime dhe prerje kokash Referuar kritikave të deputetit Tom Doshi, i cili deklaroi se nëse flet do të tronditen themelet e Qeverisë, deputeti so
Gjendet edhe viktima e trete e tragjedise se Gjirkokastres Trupat e specializuara kanë arritur të nxjerrin kufomat e tre banorëve që kishin mbetur nën g&e
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.