999 rezultate për

kokĂ

Saimir Tahirit i del "tym nga koka", por ja ç'bën armiku i tij Ilir Meta (FOTO LAJM) Saimir Tahiri duhet të presë vendimin e Komisionit të Mandateve në Kuvend për të parë se ç'do të bëhet me mandatin e tij
Alarmante! ShqiptarĂ«t, konsumatorĂ«t mĂ« tĂ« mĂ«dhenj tĂ« kokainĂ«s nĂ« botĂ« ShqipĂ«ria jo vetĂ«m qĂ« Ă«shtĂ« kthyer nĂ« njĂ« “Kolumbi” kanabisi, por Ă«shtĂ« kthyer edhe nĂ« konsumuesen mĂ« tĂ« madhe tĂ« kokain
U kap me 12 doza kokainë, burg pa afat për 35-vjeçarin Burg për afat është dhënë nga Gjykata për 35-vjeçarin Anton Shpatina të cilit iu sekuestruan 12 doza kokainë 3 ditë më p
I kapet kokainĂ« e armĂ« zjarri, arrestohet “i forti” i ShkodrĂ«s (VIDEO) Policia e ShkodrĂ«s ka vĂ«nĂ« nĂ« pranga njĂ« shtetas gjatĂ« njĂ« operacioni nĂ« kĂ«tĂ« qytet. Burime zyrtare nga policia bĂ«jn
Kokainë me vlerë 500 mijë euro drejt Greqisë, arrestohen tre shqiptarë (FOTO LAJM) Një tjetër grup kriminal është arrestuar sot nga policia greke për trafikim të lëndëve narkotie. Siç bëjnë me dije m
Masakra nĂ« mes tĂ« LushnjĂ«s, zbulohet skema si ndodhi ngjarja (VIDEO) PĂ«r ngjarjen e tmerrshme nĂ« LushnjĂ« ka folur edhe gazetari Spartak Koka i ftuar nĂ« emisionin ‘Kjo Javë’ mĂ« Nisida TufĂ«n
"Ju tregoj kur Olsi Rama kaloi në doganë me makinën plot me kokainë " Ish-kryeministri Sali Berisha nga foltorja e Kuvendit ka hedhur akuza të rënda mbi kryeministrin Edi Rama dhe vëllain e
Nard Ndoka lëshon "bombën" e ditës: Rama pi ujë të ulë kokainën në gjak (VIDEO) Nard Ndoka ka dhënë një detaj interesant gjatë seancës së sotme duke iu drejtuar kryeministrit Rama se duhej të pinte uj
Zhveshje dhe kokainë, brenda botës së errët të Oxford dhe Cambridge (FOTO LAJM) Oxford dhe Cambridge njihen si dy nga univeristetetmë të mira në botë, por pavarësisht emrit të madh që ato mbartin, çfa
Shqiptari narkotrafikant kapet me 600 mijë paund kokainë në Londër Dy burra janë arrestuar dhe më pas janë me një total prej gati 13 vjet burg për furnizimin e kokainës së lartë për londi
Striptiste dhe kokainë, zbardhet biseda e fundit e shqiptarit të ekzekutuar në Athinë Hetuesit grekë janë të bindur se 39-vjeçari Roland Shëmbitrasi është ekzekutuar për trafikun e kokainës në lokalet e nat
Ky Ă«shtĂ« "i forti" i Shijakut qĂ« u arrestua me kokainĂ« e armĂ« nĂ« makinĂ« Personi qĂ« shikoni nĂ« galerinĂ« mĂ« sipĂ«r Ă«shtĂ« shtetasi Emiljan Gjepali, i “forti” i Shijakut, i cili u prangos nga polic
Arsenal armĂ«sh e kokainĂ«, kapet “i forti”i Shijakut Policia ka vĂ«nĂ« nĂ« pranga njĂ« 34-vjeçar ditĂ«n e djeshme nĂ« DurrĂ«s. Policia bĂ«n me dije se i riu ishte shpallur nĂ« kĂ«
Fëmija "djall" ka një dorë më të madhe se koka e tij (FOTO LAJM) Një djalë pesëvjeçar shihet si një 'djall' për shkak të dorës së tij e cila është më e madhe se koka e tij. Tajbir Ak
Shfrytëzonte prostituta dhe shiste kokainë,kapet ish-lojtari i Kombëtares Shfrytëzonte femra për prostitucion dhe shpërndante lëndë narkotike në lokalet e natës në qytetin bregdetar, arrestohet
Shpërndante kokainë në rrugët e Italisë, kapet e reja shqiptare Policia ka vënë në pranga një çift shqiptarësh pasi akuzohet për shpërndarje droge. Jurgen. S 41 vjeç dhe partnerja e
I gjendet koka gazetares sĂ« zhdukur suedeze, Kim Wall ËshtĂ« gjetur koka e gazetares suedeze, Kim Wall, dy muaj nga zhdukja e saj, gjatĂ« njĂ« udhĂ«timit me njĂ« marinar danez, sh
"Batmani" kap shqiptarin me kokainĂ« nĂ« Itali “Batman” Ă«shtĂ« qeni i njohur falĂ« tĂ« cilit Ă«shtĂ« kapur njĂ« sasi tjetĂ«r droge. KĂ«saj here, Batman ka bĂ«rĂ« tĂ« mundur a
Njihej si “bossi” i kokainĂ«s, kapet 24-vjeçari nĂ« ShkodĂ«r Policia e ShkodrĂ«s ka vĂ«nĂ« nĂ« pranga njĂ« shpĂ«rndarĂ«s tĂ« njohur nĂ« qytet. Ai Ă«shtĂ« identifikuar si Blerim Harusha 26
Shiste kokainë në lokale, burg për komandon dhe mikun e tij Komandoja Xhuljano Kasa dhe miku i tij Denis Kanani, të arrestuar për shitje të lëndëve narkotike dy ditë më parë, janë