999 rezultate për

kohet

Me diell, por temperatura të ulëta! Ja si do të jetë moti ditën e hënë Me diell dhe temperatura të ulëta. Kështu do të jetë moti në ditën e hënë, të javës që vjen. Shërbimi Meteorolog
Bëri operacion për zvogëlimin e gjoksit, modelja e famshme mahnit me bikini (FOTO LAJM) Ajo kohët e fundit iu nënshtrua një operacioni për zvogëlimin e gjirit, duke e çuar në madhësinë nga 34E në 34B. Bian
Bllokimi i Kapshticës, ministria bën njoftimin e rëndësishëm Ministria e Jashtme shqiptare ka bërë një njoftim të rëndësishëm pas bllokimit të pikës doganore të Kapshticës. Ky vendi
Nuk justifikoi milionat, shkarkohet nga detyra gjyqtari i Shkodrës Komisioni i Pavarur i Kualifikimit shkarkoi nga detyra gjyqtarin e Shkodrës Albano Çepele. Ky vendim erdhi pas munges
Ju kanë munguar? Publikohet trailer i "Tom And Jerry" më real se asnjëherë (VIDEO) Traileri zyrtar i filmit të ardhshëm të animuar “Tom And Jerry” u publikua, ndërsa do të vijë këtë herë ndryshe për fans
25 vite nga debutimi i Buffon, tregon se si kanë ndryshuar kohët për këto vite Gianluigi Buffon bëri debutimin e tij në Serie A me Parma 25 vjet më parë, ndërsa pjesa e tjetër është histori. Më
Më në fund negativ, Immobile bashkohet me Lazion Ciro Immobile, më në fund, është gati të kthehet në fushë. Sulmuesi i Lazios, i cili ka qëndruar për disa javë në izolim
Skandali me falsifikimin e tamponëve, bllokohet dogana e Kapshticës Qeveria greke ka reaguar pas lajmit të falsifikimit të përgjigjeve të tamponave, duke vendosur mbylljen e pikës doganore
Sahiti: Vitin e ardhshëm të jemi të kompletuar, fitorja e dedikohet Challandes E treta e vërteta. Pas disfatave në vëllazëroren ndaj Shqipërisë, dhe ndeshjen ndaj Sllovenisë, Muharrem Sahiti mori fit
lamtumirë Eriksen, kërkohet këmbimi me mesfushorin e PSG Aventura e Christian Eriksen tek Inter-i duket se do të përfundojë shumë shpejt. Lamtumira e danezit nga Milano mund
E vetmja që mungonte! Këngëtarja e njohur shqiptare i bashkohet Instagram-it (FOTO LAJM) Rrjeti social Instagram është kthyer tashmë në një platformë thuajse “të domosdoshme” komunikimi, ku të gjithë ruajnë ko
Berisha pranon të takohet me ministrin serb, por ka një kusht lidhur me Kosovën Ish-kryeministri Sali Berisha është shprehur se dënon vendosjen në tavolinë e integritetit të Kosovës në Serbi, e cila s
Eto'o rikthehet nga pensionimi, i bashkohet skuadrës spanjolle Samuel Eto'o mund të vendosë për një rikthim të papritur në futboll, në moshën 39 vjeçare. Sulmuesi nga Kameruni në v
"Seria A e mërzitshme, Conte vetëm justifikohet, Milani ecën falë Ibrës" Antonio Cassano nuk stepet të thotë mendimin e tij asnjëherë, as në rastet kur bëhet fjalë për të kritikuar kampionatin
Shkarkohet nga detyra kreu i prokurorisë së Apelit në Shkodër Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka shkarkuar nga detyra kreun e prokurorisë së Apelit në Shkodër, Brahim Dragjoshi.
Meta çoi në SPAK ligjin për "Metrologjinë", Konfidustria: Nëse nuk rishikohet, do ketë pasoja për ekonominë Pas kthimit në Kuvend nga ana e Presidentit të Republikës të Ligjit për Meterologjinë që i hap rrugë koncensionarit të z
I kthjellët në të gjithë territorin, ky është parashikimi i motit për ditën e sotme Moti ditën e Diel parashikohet të jetë i kthjellët në të gjithë territorin, si dhe vranësira të pakta kalimtare kryesish
Zhbllokohet super ndeshja, Franca në avantazh (VIDEO) Pas 45 minutave të para të mbyllura në barazim pa gola mes Portugalisë dhe Francës, rezultati është zhbllokuar në të dyt
Plane për fundjavë? Si do të mbajë moti Shqipëria por edhe Rajoni i Ballkanit parashikohet që edhe këtë fundjavë të ndikohet nga kushte të qëndrueshme atmosferi
Akuzat për lajme të rreme, hakohet faqja e njohur ruse Marina Kerçeli Faqja online e agjencisë më të madhe informative ruse “News Front” nuk punon më si zakonisht