999 rezultate për

kohes

Këtë muaj ndërrohet ora Në javën e fundit të muajit mars, do të bëhet zhvendosja e akrepave të orës për një orë para, gjegjësisht nga ora 2 në 3
Pas kaq kohësh, Angelina tregon pse u nda me Brad pitt Angelina Jolie rrëfeu në një intervistë të rrallë televizive se pas ndarjes me Brad Pitt, ka ndjerë brenda vetes një bos
Duka: Policia do të rikthehet, duhej të takoheshim më herët me Ramën Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, ka kaluar një ditë shumë të ngarkuar. Numri një i FSHF-së is
Si ta kuptoni a vuani nga kistet Kistet në vezore shpesh herë i paralelizojmë me aknet e fytyrës, por në sistemin riprodhues. Shumica beninj, shpesh të
Këngëtarja shqiptare merr surprizën që e priste prej kohësh "Only want you" është kënga e re e këngëtares me origjinë shqiptare Rita Ora e cila po kthehet shumë shpejt në një hit d
HOROSKOPI/ Kjo shenjë të ruhet nga një konflikt që vjen rrotull prej kohësh Dashi Kjo ditë do të jetë mjaft e mirë për të lindurit e kësaj shenje. Hëna dhe Venusi do të kenë ndikim të favorshëm
Vajzat shqiptare që pranuan publikisht tradhtinë e partnerëve (FOTO LAJM) Këto personazhe publikë patën guximin të pranonin në publik se janë tradhëtuar nga partnerët e tyre: 1 .Albërije Hadë
Një milionë persona shpëtohen nga ISIS Të paktën një milionë persona, civilë por edhe ushtarakë, kanë arritur t’i largohen një zonë të kontrolluar nga xhihadis
Pas tradhtisë së dyfishtë, zbulohet e shkuara e errët e Tristanit Tradhëtia e Tristan Thompson ndaj motrës së Kim Kardashian, Khloes ka qenë kryefjala e mediave botërore ditët e fundit.
Më thuaj si e mban telefonin, të të them çfarë personaliteti ke #1 Të mbash celularin me një dorë dhe të shkruash më gishtin e madh. Nëse ju e mbani celularin me një dorë dhe njëkohësi
Haradinaj: Jo hapa prapa, vetëm rrugëtimi përpara e konfirmon përcaktimin tonë “Sot vërtetë është ditë feste për popullin e Kosovës, festojmë secili në mënyrën e vetë ashtu sikurse secili e përjeton
Mjekët i gjejnë një gjë të tmerrshme gruas në kokë Një ngjarje e neveritshme ka ndodhur në Indi, kur një doktor i ka hequr një gruaje nga kafka e kokës një kacabu të rritu
Haradinaj i ashpër me gjeneralin: Mos nxirr sekrete përndryshe shkarkohesh Kryeministri i Republikës, Ramush Haradinaj ka reaguar ndaj një deklarate të Komandantit të Forcës së Sigurisë së Kosovë
Dhunoi Saimir Çilin, flet pas kaq kohësh Suela Kalaja 2 vite më parë, divorci i këngëtarit Saimir Çili me bashkëshorten e tij Suela Kalaja bëri jo pak bujë mediatike pas deno
Binjaket habisin rrjetin me ngjashmëritë, edhe shtatzanë në të njëjtën kohë Dy motra, binjake identike, çdo situatë të jetës e kanë përballuar njësoj e njëkohësisht. Por ajo që i diferencon ako
Prekëse, të moshuarit ndërrojnë jetë njëkohësisht duke u kapur për dore (FOTO LAJM) Norma June Platell, 90 vjeçe, dhe Francis Ernest Platell, 92, ndërruan jetë në vetëm pak momente dallim nga njëri-tjetri
Kishte jetuar gjithë kohës poshtë një varri, burri merr vesh të vërtetën shokuese Një burrë nga Kazakistani është shokuar, pasi ka zbuluar një skelet njeriu në bodrumin e tij. Eltay Bazarbaev e ka bë
Qindra studentët do të punësohen përkohësisht, a është lojë e Ramës për zgjedhjet lokale? Këshilli i Ministrave ka vendosur që të marrë 1335 punonjës me kontratë të përkohshme për vitin 2019. Mes 1335 emrav
Nuk po luan te Juventusi, mbrojtësi merr ofertë nga Kina Mehdi Benatia ka luajtur vetëm 6 ndeshje me Juventusin dhe mund të largohet nga bardhezinjtë për shkak të hapsirave të p
HETIMET/ Speciali grek kishte planifikuar prej kohësh vrasjen e Devi Kasmit Prokuroria e Krimeve të Rënda ka përfunduar hetimet dhe dërgoi për gjykim dosjen për vrasjen e Devi Kasmit. Atentati