999 rezultate për

kohen

Falimenton gjiganti britanik, 60 000 udhëtarë bllokohen në hotele dhe aeroporte Mijëra turistë kanë mbetur në hotele e aeroporte në Turqi dhe Greqi në këto momente pasi kompania britanike e fluturimit
Ministrja e Mbrojtjes qëtëson qytetarët: Nuk parashikohen tërmete Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka ka ftuar qytetarët që të qëndrojnë në shtëpitë e tyre dhe të mos panikojnë pas lajmev
Ballkoni i një pallati rrezikon të bjerë, tmerrohen banorët Një ballkon në një pallat në Tiranë rrezikon të shembet. Policia ka shkuar në vendin e ngjajres dhe ka rrethuar zonën
Ngacmoi një vajzë, publikohen pamjet kur rrihet ish-lojtari i Chelsea-t (VIDEO) Ish- lojtari i Chelsea-t, Danny Drinkwater u rrah barbarisht në një klub nate pasi kishte ngacmuar një vajzë. Ngjarja
Plas në Velipojë: Doshi dhe Sterkaj i ankohen Ramës për deputetët e PS Nuk ka kaluar qetë mbledhja në Velipojë që Rama organizoi me drejtues të bashkive të Veriut. Mësohet se gjatë mbledhj
Përfaqësuesit e PD do të takohen ditën e nesërme me delegacionin e Venecias Përfaqësuesit e Partisë Demokratike Jorida Tabaku dhe Oerd Bylykbashi do të takohen nesër me delegacionin e Komisionit t
Ronaldo kujton kohën kur lypte hamburger në mesnatë: Nuk do i harroj kurrë ato dy vajza Cristiano Ronaldo ka rrëfyer thuajse të gjithë jetën e tij me gazetarin Piers Morgan. Ylli portugez ka zbuluar së në mos
Atentat Çapjave, kërkohen 22 vite burg për Hasanpapajn Prokuroria e Elbasanit ka kërkuar sot dënimin me 22 vite burg për Shkëlzen Hasanpapaj, njeriun që dyshohet nga grupi i h
Media britanike: Shkollat në Shqipëri po boshatisen, të rinjtë i bashkohen grupeve të rrezikshme në Britani Media britanike ‘The Telegraph’, ka bërë një shkrim kushtuar qytezës së vogël veriore shqiptare të Krumës, e cila sipas
Zhbllokohen shifrat në Bernabeu, Reali kalon në avantazh (VIDEO) Reali i Madridit ka kaluar në avanatzh ndaj Levantas në ndeshjen që po zhvillohet në Bernabeu, shkruan Albeu.com. Ësh
Hamë kalbësira që bëhen edhe sallam; Bllokohen tonelata me mish pule të kontaminuar nga Brazili utoriteti Kombëtar i Ushqimit njofton se në Tiranë janë gjobitur 3 subjekte me aktivitet “Supermarket”, nga ku u konstat
Të gjithë në "radar", hyn në Shqipëri pajisja që përgjon "WhatsApp" dhe "Viber" Ka mbërritur së fundmi në Shqipëri një aparaturë e dizenjuar për përgjimin e komunikimit, qoftë të natyrës shkrimore apo
Kërkohen 12 vjet burg për Saimir Tahirin Prokuroria ka kërkuar 12 vjet burg për për ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri. Nëse gjendet fajtor për akuzat, Tah
Publikohen fotot e pronarit të jahtit në Shëngjin, dyshohet se mund të jetë vrarë (FOTO LAJM) Të tjera detaje kanë dalë në dritë për jahtin luksoz që u gjet i braktisur në Shëngjin ditën e djeshme. Mësohet se pr
Përfshihen nga flakët Kodrat e Mulletit, rrezikohen disa banesa Një zjarr i madh ka rënë sot në mesditë në kodrat midis fshatrave Lundër dhe Mullet, ku po digjen disa hektarë tokë. Sip
Meta dhe Haradinaj takohen në stadiumin "Fadil Vokrri" (FOTO LAJM) Ndeshja e çmendur mes Kosovës dhe Çekisë në stadiumin Fadil Fokrri (që u fitua nga dardanët) ka bërë bashkë presidentë e
Prekëse, ish-luftëtarët e UÇK-së takohen pas 20-vitesh në të njëjtin vend (VIDEO) Dy ish-luftëtarët e UÇK-së kanë bërë një takim historik pas dy dekadash. Ish-ushtarët ishin takuar menjëherë pas luft
Probleme në koncertin e Rita Orës në Kroaci, ankohen organizatorët (FOTO LAJM) Ajo është një nga këngëtaret më të famshme të momentit dhe sigurisht edhe ndër më të paguarat. Rita Ora së fundmi mbajti
Pse duhet ta planifikoni kohën për marrëdhënie seksuale Pa marr parasysh se si e shohim ne filma seksin spontan me shumë epsh, në jetën reale ndodh e kundërta Planifiki
Prova e fundit: Mustafa dhe Kurti takohen sërish për koalicionin Kreu i LDK-së, Isa Mustafa dhe ai i Vetëvendosjes, Albin Kurti do të takohen sot në ora 11:00, në hotel Sirus. Ky taki