999 rezultate për

koha

Krasniqi Thaçit: Iku koha për ankesa por t'i shohim frytet e Speciales Kryetari i Këshillit Kombëtar të Nismës për Kosovën, Jakup Krasniqi, ka thënë se presidenti Hashim Thaçi nuk duhet të ar
Momenti i debatit mes Ruçit dhe Bashës: Ulu ose ndëshkohesh (VIDEO) Kreu i Kuvendit Gramoz Ruçi i dha masë displinore Lulzim Bashës ndërkohë që ky i fundit nuk iu bind kërkesës për t'u ulu
Klaudia tërbon rrjetin dhe sfidon Albin me një video gjysmë-erotike (VIDEO) Balerina e njohur Klaudia Pepa e cila është bërë kryetemë e të gjithave diskutimeve të fundit përsa i përket divorcit me
Albi Nako tregon se si u ndje kur Klaudia e cilësoi si "vëlla të madh" (VIDEO) Koreografi i trupës së baletit të Tv Klan, Albi Nako, i ftuar në emisionin “Xing me Ermalin” i ka dhënë përgjigje disa p
Koha kur Frashër Krasniqi i thoshte "lopë" ministrit Ferati (VIDEO) Gjuha prej rrugaçësh ka hyrë në diskursin publik nga anëtarët e Vetëvendosjes të shndërruar në militantë partiakë. Nuk k
Lamtumirë selfie, me telefonin e ri Nokia 8 është koha për “bothie” Ishte një rikthim i bukur, me mjaft stil, ai i Nokia 3310, por edhe në fushën e smartphone-ve, shtëpia finlandeze kërkon
Zaev: Përfundoi koha e kërcënimeve! Gazifikim të Aerodromit dhe Shkupit, mbështetje në sport, ulje të ndotjes, ajër të pastër, përmirësim të komunikacio0nit
Qeriqi publikon fotografi nga koha e luftës për liri Luftëtari dhe veterani i UÇK-së, Xhevdet Qeriqi ka publikuar një fotografi të rrallë nga koha e luftës për pavarësinë e
E papritur! Këngëtarja shqiptare ndahet 1 javë para dasme? Muajt e fundit dasma e këngëtares Big Mama është lakuar shpesh në mediat rozë. Fillimisht u raportua se këngëtarja kisht
Moti surprizon sërish! Ja si do të jetë koha në fundjave Moti në vend vazhdon të jetë i alternuar herë më vranësira e herë më mot të mirë. Fundjava në vend parashikon mot të
Qeveria do të presë punën e Komisionit Shtetëror për demarkacionin Qeveria e Kosovës nuk do t’i japë drejtim çështjes së demarkacionit me Malin e Zi pa e kryer punën Komisioni i ri, i man
Magani pas fitores kundër Vllaznisë: Ka ardhur koha ime për të fituar trofe Gugash Magani nuk i fsheh aspak synimet që ka në këtë sezon me skuadrën e Teutës. Trajneri deklaroi në “SuperSport” se s
Koha kur tanket e Armatës se Shqipërisë komandoheshin nga Fatmir Limaj (VIDEO) Ish kryeministri i Shqipërisë, Pandeli Majko ka rrëfyer për herë të parë për përfshirjen direkte të shtetit shqiptar në
Mësohet koha që Dembele do të qëndrojë jashtë fushave, sa i pafat Barcelona ka mësuar një lajm të keq pas vizitave mjekësore të Dembele. 20- vjeçari u lëndua në minutën e 24-të ndaj G
Ndërpritet paraburgimi për të dyshuarit e vrasjes së policëve Bajram Kiqmari dhe Faik Shaqiri i kanë shpëtuar vuajtjes së paraburgimit. Ata ka gjasa që t`i shpëtojnë edhe ndjekjes
Merr fund koha kur Berisha bënte "qejf" me fjalimet në Kuvend, Gramoz Ruçi ia pret shkurt (VIDEO) Koha kur ish-kryeministri Berisha fliste sa të donte për shkak të dobësisë së Metës ndaj tij duket se ka përfunduar.
Ministra me aktakuzë dhe nën hetime Pjesë e Qeverisë Haradinaj do të jenë ish-ministra të Qeverisë Thaçi 1 e 2, ndaj të cilëve kryeministri i tanishëm jo rr
Koha kur Filed Castro i kërkonte 10 dollarë ‘borxh’ Roosvelt-it (FOTO LAJM) “I dashur shoku im Roosevelt, më duhen 10 dollarë”. Letra e Fidel Kastros, 13 vite para revolucionit Në nëntor 1940,
Banorët e Sopisë kërkojnë që kriminelët e luftës të japin llogari Qetësia në qendër të fshatit Sopijë të Suharekës prishet nga zhurma e automjeteve që qarkullojnë rrallë në këtë lokalite
Koha kur Çiljeta luante në serialin "Njerëz dhe Fate" (VIDEO) "Njerëz dhe Fate" është një nga serialet më të ndjekura shqiptare. Të gjithë e njohin personazhin kryesor Florin (in