999 rezultate për

kohĂ

Koha perfekte për fustane, çfarë duhet të dini nëse vendosni të bëni solar Vera është sezona e fustaneve të hollë e të shkurtë e që gjithnjë duken bukur në kontrast me lëkurën e nxirë. Që të jeni
Erdhi koha e sandaleve, 4 trendet që do t'i shohim shpesh në verën e 2020-s (FOTO LAJM) Vetëm se kemi qëndruar pjesën më të madhe të kohës në shtëpi, ose në ballkon nuk do të thotë se nuk është koha për të me
Mbi zgjedhoren, turp për politikën shqiptare: dy vjet pa kokëcarje, dy ditë me alarm Prof. Lisen BASHKURTI Turp i madh për politikën shqiptare! Prej më shumë se dy vitesh kanë pasur kohë të bëjnë reformën
Yuri Kim apel palëve: Ka ardhur koha të veproni Ambasadorja amerikane Yuri Kim, ka reaguar lidhur me miratimin e Reformës Zgjedhore. Kim shkruan në Twitter, se kërko
Koha perfekte, shkrepjet qĂ« kanĂ« kapur momentet mĂ« tĂ« sikletshme tĂ« njerĂ«zve (FOTO LAJM) NdonjĂ«herĂ« janĂ« detajet qĂ« plotĂ«sojnĂ« momente tĂ« caktuara. Çdo gjĂ« Ă«shtĂ« nĂ« lĂ«vizje, e nisim qĂ« nga universi, galakti
Gjermania e Franca kërkojnë rifillimin e menjëhershëm të dialogut Kosovë-Serbi Përmes një shkrimi të përbashkët, ministrat e Jashtëm të Gjermanisë dhe të Francës kanë kërkuar rifillimin e menjëhershë
Mëngjes apo mbrëmje? Më në fund shkenca tregon cila është koha e duhur për dush Shumë njerëz pëlqejnë të fillojnë ditën e tyre duke bërë një dush në mëngjes, ndërsa disa preferojnë larjen menjëherë pa
KOSOVË/ Refuzoi t’u japĂ« dokumentin identifikues, qytetari pĂ«rleshet ashpĂ«r me dy policĂ« qĂ« duan ta arrestojnĂ« (VIDEO) Policia e KosovĂ«s sot ka ndaluar njĂ« person nĂ« sheshin “NĂ«nĂ« Tereza” nĂ« kryeqytet, me tĂ« cilin mĂ« pas edhe Ă«shtĂ« konfron
Koha kur Prishtina ishte e para me shikueshmĂ«ri nĂ« ish-Jugosllavi, e la prapa me Crvena ZvezdĂ«n e Vardarin e Shkupit (FOTO LAJM) Klubi mĂ« i madh nĂ« KosovĂ«, FC Prishtina ka shkruar histori edhe nĂ« ligĂ«n federative tĂ« ish-JugosllavisĂ«. Skuadra “bar
Koha e luleshtrydheve, si ta dallojmë atë që është rritur me kimikate? Kjo është periudha e luleshtrydhëve dhe me siguri nuk i keni rezistuar frutit me atë ngjyrën e kuqe joshëse që të lëshon
Feston ditĂ«lindjen e parĂ«, Almeda i bĂ«n urimin mĂ« tĂ« Ă«mbĂ«l tĂ« birit (FOTO LAJM) Çifti shumĂ« i dashur pĂ«r publikun, Almeda dhe Tolgahan Sayisman u bĂ«nĂ« prindĂ«r pĂ«r herĂ« tĂ« parĂ« nĂ« Maj tĂ« vitit tĂ« kalua
Godin përjashton mundësinë e rikthimit te Atletico Madridit Veterena i mbrojtjes së Interit, Diego Godin i cili vetëm sezonit të fundit iu bashkua gjigandëve italian duket se nuk d
"MĂ« e mirĂ« e Ă«ma se e bija", ndalet koha pĂ«r Mira Konçin (FOTO LAJM) KĂ«ngĂ«tarja e njohur Mira Konçi prej vitesh jeton sĂ« bashku me familjen e saj nĂ« Shtetet e Bashkuara tĂ« AmerikĂ«s. Ësht
Portieri i Ajax sinjale BarcelonĂ«s: ËshtĂ« koha tĂ« largohem Portieri i Ajax, Onana Ă«shtĂ« shprehur se tashmĂ« ka ardhur momenti qĂ« eksperiencĂ«s te gjigandĂ«t holandez ti vijĂ« fundit.
Iku koha kur "vishej" jastëk, tani ju mjafton një qese pazari (FOTO LAJM) Sfida e jastëkut si fustan e përjetoi lavdinë e saj në dritën e internetit për mjaftueshëm kohë. Pastaj njerëzit u lodhë
Balla: S'ka kafe dhe xhiro në parqe, koha për tu kthyer në jetën normale është ende larg Numri dy i Partisë Socialiste, Taulant Balla tha se Shqipëria është ende larg kthimit të normalitetit. Në një intervistë
Nuk është koha për të vendosur kufizime, çfarë kanë rezervuar yjet për secilën shenjë Dashi Sot do përjetoni një natë të ëmbël dhe romantike, falë Hënës. Nuk do të jetë e lehtë të zgjoheni në orën e alar
Nuk po luan futboll, Ronaldo nis studimet Cristiano Ronaldo njihet si një futbollist me disiplinë dhe punë të jashtëzakonshme. Kur nuk po mund të luaj futboll
Koha për një maskë me kakao për flokë të ushqyer e plot shkëlqim! Kakao është një produkt që përmban shumë përbërës që jo vetëm e ushqejnë flokun tuaj, por edhe i jep butësi, aminoacide,
Derisa tĂ« vijĂ« koha e koncerteve, me çfarĂ« po merret Mozzik? (FOTO LAJM) Reperi i njohur, Mozzik ka treguar me anĂ« tĂ« disa fotove nĂ« ‘Instagram-in’ e tij se karantina e ka bĂ«rĂ« tĂ« merret mĂ« sh