999 rezultate për

koeficienti

Taksa e re për "Rrugën e Kombit", Kosova i reagon ashpër Shqipërisë Nga 1 shtatori i këtij viti do të hyjë në fuqi edhe një taksë në “Rrugën e Kombit”, që lidh Kosovën me Shqipërisë. Përve
Këto janë kushtet për daljen nga greva në arsim Menaxheri i financave në Sindikatën e Bashkuar të Arsimit, Shkencës dhe Kulturës, Ymer Ymeri,​ ka thënë se greva n
Merret vendimi, mësuesit në Kosovë nisin grevën Nga 14 janari i gjithë sistemi arsimor në vend do të jetë në grevë Ky qëndrim është bërë i ditur sërish nga Sindikata e
Sot nis Championsi, këto janë ekipet pretendente (FOTO LAJM) Ditën e sotme, nis zyrtarisht edhe faza e grupeve e Champions League, dhe 32 skuadra, janë të gjitha në kërkim të trofeu
Reali ul nga froni PSG-në si favorit për Championin, por as mbretërit nuk janë Shorti i Ligës së Kampionëve ka dhënë efekt të menjëhershëm edhe te kompanitë e basteve. Në bazë të kundërshtarëve që ka
Kompanitë e basteve "tallen" keq me Shqipërinë në përballjen ndaj Spanjës Shqipëria dhe Spanja luajnë sot për Botërorin 2018 në një përballje, për të cilën kompanitë e basteve nuk i japin asnjë
Kompanitë e basteve tallen keq më Shkëndijën, por... Milan dhe Shkëndija do të përballen sot në San Siro për të diskutuar sfidën e parë të kualfikueseve për në Europa Leaghu
Efekti Neymar ndikon tek koeficinti i PSG për të fituar UCL Blerja e Neymarit ka ndikuar në fuqinë e PSG para gjithë opinionit botërorë. Panorama përcjell se klubit parizien i
Kompanitë e basteve nxjerrin favoritët e Championsit për sezonin e ardhshëm (FOTO) Pas fitores 4-1 ndaj Juventusit, Real Madridi ka hyrë në histori të Champions League, duke u bërë skuadra e parë që e fi
Vlora, parajsa e "bandave", ja qytetet shqiptare ku krimi bën kërdinë Harta e kriminalitetit në Shqipëri për vitin 2016 saktëson se qarku i Vlorës ka koeficientin më të lartë të kriminalitet
Kompanitë e basteve tallen me Shqipërinë, ja si na kuotojnë (FOTO) Kompanitë e basteve e shohin si të sigurtë fitoren e Italisë përballë Shqipërisë në stadiumin “Renzo Barbera” të Palermo
Mediat italiane kuotojnë shënuesit: Belotti dhe Immobile shumë shanse, te Shqipëria ... (FOTO) Në Vigjilje të ndeshjes Itali-Shqipëri, sfidë e vlefshme për eliminatoret e Kupës së Botës, mediat italiane kanë publiku
Ja si e parashikojnë kompanitë e basteve sfidën Itali-Shqipëri (FOTO) Kompanitë e basteve parashikojnë një fitore të lehtë të Italisë përballë Shqipërisë në stadiumin “Renzo Barbera” të Pale
Rruga e Kombit/ Ja sa do të paguani kur të kaloni Janë zbardhur tarifat për automjetet, kamionë, autobusë dhe motoçikleta të cilët do të paguajnë një taksë nëse kalojnë n
Zyrtare/ UEFA vendos skemën për Super Champions A jo që pritej tashmë ka ndodhur. Champions League duke filluar nga sezoni 2018/19 do të luhet me një skemë të re, teksa
Llullaku me statistika të frikshme, lë pas Ronaldon dhe Messin Sulmuesi i kombëtares shqiptare Azdren Llullaku po kalon një formë të jashtëzakonshme këtë sezone, madje duke qenë ndër
Ja sa e ka koeficientin sot Shqipëria për fitore ndaj Maqedonisë Sonte në mbrëmje kuqezinjtë tanë do të zbresin në fushë për të luajtur 90 minutat e para të eliminatoreve të Kupës së Bo
Ja koeficentët e basteve për Shqipëri-Marok Në orën 20:30 Kombëtarja shqiptare do të zhvillojë miqësoren kundër Marokut. Mediat dhe ekspertët italianë kanë parashik
Portugali-Uells/ Ja kush janë koeficentët e basteve Ndeshja mes Portugalisë dhe Uellsit do të jetë një luftë për mbijetesë, pasi dy skuadrat do të kërkojnë të presin një bi
Italia favorite për të fituar Europianin Pas fitores së mbrëmshme 0-2 kundër Belgjikës, tashmë Italia “fiton” pikë te bookmakersa-t për të fituar Kampionatin Eur