999 rezultate për

koeficient

Bastet në Champions, ja koeficientet për ekipin që triumfon në Cardiff (FOTO LAJM) Sonte dhe nesër do të luhen sfidat e para të gjysmëfinaleve të Ligës së Kampionëve. Real-Atletico dhe Monaco-Juventus ja
Vlora, parajsa e "bandave", ja qytetet shqiptare ku krimi bën kërdinë Harta e kriminalitetit në Shqipëri për vitin 2016 saktëson se qarku i Vlorës ka koeficientin më të lartë të kriminalitet
Kompanitë e basteve tallen me Shqipërinë, ja si na kuotojnë (FOTO) Kompanitë e basteve e shohin si të sigurtë fitoren e Italisë përballë Shqipërisë në stadiumin “Renzo Barbera” të Palermo
Mediat italiane kuotojnë shënuesit: Belotti dhe Immobile shumë shanse, te Shqipëria ... (FOTO) Në Vigjilje të ndeshjes Itali-Shqipëri, sfidë e vlefshme për eliminatoret e Kupës së Botës, mediat italiane kanë publiku
Ja si e parashikojnë kompanitë e basteve sfidën Itali-Shqipëri (FOTO) Kompanitë e basteve parashikojnë një fitore të lehtë të Italisë përballë Shqipërisë në stadiumin “Renzo Barbera” të Pale
Pas fitores së Barcelonës ndryshojnë koeficientet, ja favoritët për Championsin (FOTO) E kishin menduar të gjithë si të skualifikuar, madje dhe kompanitë e basteve që deri dje i kishin vendosur një koeficien
Ndryshojnë kuotat, ja koeficientet e skuadrave për të fituar Championsin (FOTO) Pas ndeshjeve të para të fazës së 1/16-ve, sigurisht që kanë ndryshuar dhe kuotat në kompanitë e basteve sa i përket bas
Barcelona me një koeficient qesharak për fitoren e Championsit Një ditë më parë Barcelona ishte pretendentja kryesore për të fituar trofeun e Champions Leagues, por pas humbjes 0-4 me
Rruga e Kombit/ Ja sa do të paguani kur të kaloni Janë zbardhur tarifat për automjetet, kamionë, autobusë dhe motoçikleta të cilët do të paguajnë një taksë nëse kalojnë n
Zyrtare/ UEFA vendos skemën për Super Champions A jo që pritej tashmë ka ndodhur. Champions League duke filluar nga sezoni 2018/19 do të luhet me një skemë të re, teksa
Llullaku me statistika të frikshme, lë pas Ronaldon dhe Messin Sulmuesi i kombëtares shqiptare Azdren Llullaku po kalon një formë të jashtëzakonshme këtë sezone, madje duke qenë ndër
Nxënësit shqiptarë, ndër të fundit në njohuritë bazike shkollore Nxënësit shqiptarë janë renditur ndër të fundit për sa i përket njohurive të tyre në lëndët bazike, si matematikë, gjuhë
Kompanitë e basteve turpërojnë Kosovën me këta koeficienta (FOTO) Sot në orën 18:00 Kosova do të luajë sfidën e tretë në grupe, teksa këtë herë do të ketë një transfertë të vështirë në P
Ja sa e ka koeficientin sot Shqipëria për fitore ndaj Maqedonisë Sonte në mbrëmje kuqezinjtë tanë do të zbresin në fushë për të luajtur 90 minutat e para të eliminatoreve të Kupës së Bo
Ja koeficentët e basteve për Shqipëri-Marok Në orën 20:30 Kombëtarja shqiptare do të zhvillojë miqësoren kundër Marokut. Mediat dhe ekspertët italianë kanë parashik
Portugali-Uells/ Ja kush janë koeficentët e basteve Ndeshja mes Portugalisë dhe Uellsit do të jetë një luftë për mbijetesë, pasi dy skuadrat do të kërkojnë të presin një bi
Ja koeficientet e skuadrave për të fituar Europianin Mes skuadrave që janë kualifikuara deri tani në çerekfinalet e Euro 2016, kompania “Snai” ka publikuar kuotat për fitues
Ja koeficientët e dy ndeshjeve të sotme në "Euro 2016" Në orën 18:00, sytë e gjithë kontinentit janë në përballjen mes Italisë dhe Spanjës, ku do të përcaktohet ekipi tjetër ç
Italia favorite për të fituar Europianin Pas fitores së mbrëmshme 0-2 kundër Belgjikës, tashmë Italia “fiton” pikë te bookmakersa-t për të fituar Kampionatin Eur
Ja koeficientet e sfidës së parë të Europianit (FOTO) Franca është super favorite në përballjen e sotme ndaj Rumanisë. Skuadra e Deschamps shihet mjaft e avantazhuar edhe nga