999 rezultate për

koeficient

Taksa e re për "Rrugën e Kombit", Kosova i reagon ashpër Shqipërisë Nga 1 shtatori i këtij viti do të hyjë në fuqi edhe një taksë në “Rrugën e Kombit”, që lidh Kosovën me Shqipërisë. Përve
Kompanitë e basteve/ Van Dijk favorit për Topin e Artë Pas Fabio Cannavaros në vitin 2006, Topin e Artë mund ta fitojë sërish një mbrojtës. Janë të bindura për këtë kompani
Sa do të shkojë siguracioni i makinës në rast aksidenti Nis nga 1 prilli mbajtja e historikut të dëmeve për drejtuesit e makinave sipas sistemit bonus-malus. Autoriteti i Mbikë
Këto janë kushtet për daljen nga greva në arsim Menaxheri i financave në Sindikatën e Bashkuar të Arsimit, Shkencës dhe Kulturës, Ymer Ymeri,​ ka thënë se greva n
Merret vendimi, mësuesit në Kosovë nisin grevën Nga 14 janari i gjithë sistemi arsimor në vend do të jetë në grevë Ky qëndrim është bërë i ditur sërish nga Sindikata e
Kompanitë e basteve publikojnë koefiçientët, favorizojnë Manchester City-n për të fituar Championsi-n Menjëherë pas hedhjes së shortit, kompanitë e basteve kanë publikuar që tani kuotat se cila skuadër është favorite për t
Mourinho largohet nga United? Anglezët vendosin baste E ardhmja Jose Mourinhos si trajner, duket gjithnjë e më larg klubit të Manchester United. Ai ka pasur disa mosmarrv
Mourinho largohet nga Unitedit dhe rikthehet te Interi Jose Mourinho nuk po kalon nëj periudhë të mirë te skuadra e Manchester United dhe së fundmi është folur për një largim
Sot nis Championsi, këto janë ekipet pretendente (FOTO LAJM) Ditën e sotme, nis zyrtarisht edhe faza e grupeve e Champions League, dhe 32 skuadra, janë të gjitha në kërkim të trofeu
Dalin koeficentët në baste për skuadrën e re të Zidane Lamtumira e Zinedin Zidane vuri në lëvizje të gjithë opinionin sportiv në botë. Orët e fundit kanë dalë në baste edh
Skënderbeu vetmbrohet nga hetimi i UEFA-s: Nuk është trukim pse ndryshojnë koeficientet Ka mjaftuar një status në “Facebook”, që klubi i Skënderbeut të bëjë një sqarim rreth lajmit më të bujshëm që ka qarkull
Reali ul nga froni PSG-në si favorit për Championin, por as mbretërit nuk janë Shorti i Ligës së Kampionëve ka dhënë efekt të menjëhershëm edhe te kompanitë e basteve. Në bazë të kundërshtarëve që ka
Kompanitë e basteve "tallen" keq me Shqipërinë në përballjen ndaj Spanjës Shqipëria dhe Spanja luajnë sot për Botërorin 2018 në një përballje, për të cilën kompanitë e basteve nuk i japin asnjë
Kompanitë e basteve tallen keq më Shkëndijën, por... Milan dhe Shkëndija do të përballen sot në San Siro për të diskutuar sfidën e parë të kualfikueseve për në Europa Leaghu
Efekti Neymar ndikon tek koeficinti i PSG për të fituar UCL Blerja e Neymarit ka ndikuar në fuqinë e PSG para gjithë opinionit botërorë. Panorama përcjell se klubit parizien i
I zgjuar si Ajnshtajni! Njihuni me shqiptarin me koeficient të lartë inteligjence Dionis Senjo është djali i një çifti mjekësh nga Tirana. Është vetëm 5 vjeç dhe është shumë aktiv edhe në rrjetet social
5 ekipet shqiptare luajnë sot në Europa League, ja koeficientët (FOTO LAJM) 5 ekipe shqiptare sot do të luajnë ndeshjet e turit të parë në Europa League. Skuadra e parë që do të zbresë në fushë ës
Kompanitë e basteve nxjerrin favoritët e Championsit për sezonin e ardhshëm (FOTO) Pas fitores 4-1 ndaj Juventusit, Real Madridi ka hyrë në histori të Champions League, duke u bërë skuadra e parë që e fi
Prag finalje, ndryshojnë koeficientët për finale Juventus-Real Madrid Nesër në orën 20:45 Juventusi dhe Real Madrid do të përballen në finalen e madhe të Champions Leagues. Vetëm një ditë
"Federbet" reagon për sfidën Skënderbeu-Vllaznia: Na tregoni koeficientët! Kompania e hetimit të ndeshjeve të trukuara në baste, “Federbet”, ka reaguar në lidhje me takimin e djeshëm të Kategoris