999 rezultate për

kodren

Bllokimi i fondeve për Bashkinë e Shkodrës, Spahia thirrje Ramës: Mos e provoko Shkodrën! Ish-deputeti i PD-së, Bardh Spahia, ka reaguar pasi Ministria e Financave bllokoi fondet për Bashkinë e Shkodrës. Në
Zjarri pushton kodrën e Liqenit të Thatë Prej afër 20 minutash flakët kanë pushtuar kodrën e Liqenit të Thatë në Tiranë, ndërsa zjarrëfiksja nuk duket gjekundi.
Zjarri ka pushtuar kodrën me ullishte në Fier, flakët po përhapen me shpejtësi Një zjarr masiv masiv ka përfshirë një kodër të mbjellë me ullishte në zonën e Levanit në Fier. Bëhet me dije se zjar
Si e "dogji" Rama Bushatin për t'ia lënë Shkodrën Tom Doshit Mjaftojnë ngjarje të vogla lokale për të kuptuar marrëdhëniet në kampin e socialistëve, siç ishtë gjatë ditës së sotme
Kush janë kryeprokurorët që KLP caktoi për Shkodrën dhe Përmetin Këshilli i i Lartë i Prokurorisë ka caktuar sot kryeprokurorët e përkohshëm në prokuroritë e Shkodrës dhe Përmetit. K
Me Doshin e Ardi Veliun në krahë, si u fut Rama në Shkodrën e blinduar (VIDEO) Qyteti i Shkdorës sot ishte në shtetrrethim, pasi opozita kishte paralajmëruar një protestë në kohën kur Partia Socialis
RENEA dhe FNSH blindojnë Shkodrën: Rama nuk heq dorë nga fushata (VIDEO) Edhe pse kryetarja e Bashkisë Voltana Ademi nuk dha leje që PS-të zhvillojë në Shkodër mitingun e radhës, kryeministri E
Dalin detajet: Kush u arrestua dhe për çfarë gjatë aksionit në "Kodrën e Trimave" Policia e Kosovës ka dhënë detaje për aksionin e sotëm në Prishtinë ku u arrestuan katër persona. Mësohet se personat
E FUNDIT/ Policia zhvillon aksion të madh në "Kodrën e Trimave" Policia e Kosovës në orët e para të mëngjesit ka nisur një operacion policor në lagjen Kodrën e Trimave në Prishtinë.
Çifti Bërçama dhe Fatbardh Lici, vrasjet që ndezën flakë Shkodrën (FOTO LAJM) Zbardhja e vrasjes së vëllezërve Bilali në Shkodër duke se ka nxjerrë në pah edhe të gjithë panoramën e ekzekutimeve maf
Voltana Ademi: Një lajm i keq për Shkodrën nga Edi Rama Kryetarja e bashkisë së Shkodrës Voltana Ademi akuzon kryeministrin Edi Rama se pas largimit të dy drejtorive të rëndësi
Vrasjet përgjakin Shkodrën, Lleshaj thotë se nuk ka arsye për të pasur frikë Duket sikur Shkodra, nga djepi i kulturës është kthyer në djepin e krimeve dhe vrasjeve. Ama jo të gjithë e kuptojnë
Vrasja që ndezi flakë Shkodrën, e gjithë seria e ekzekutimeve mafioze në qytetin verior (FOTO LAJM) 11 të vrarë dhe dy të zhdukur brenda 8 muajve. Ky është bilanci tragjik i luftës mes grupeve kriminale në Shkodër. V
RENEA blindon Shkodrën dhe shoqëron turqit në çdo hap Afro 800 efektiv policie kanë blindruar prej të premtes mbrëma qytetin e shkodrës aty ku pritet që të luhet ndeshja Shqi
Tragjedia e rëndë shokon Shkodrën, mbyten katër persona në liqen Një tragjedi e rëndë ka shokuar ditën e sotme qytetin e Shkodrës. Katër persona kanë humbur jetën nga moti i keq, pas
Kryetari i degës të AAK-së akuzohet për fajde dhe krim të organizuar Kryetari i degës së AAK-së në “Kodrën e Timave” në Prishtinë, Dalip Ibrahimi, u arrestua dje nga policia për shkak të dy
La Amerikën për Shkodrën por u arrestua, kardiologu i njohur ikën nga spitali Luan Dragusha u bë edhe më i njohur kur la SHBA-në për të punuar në Shkodër, në qytetin e tij. Ai ka kyer të paktën
U martua ditën e djeshme me Mimoza Shkodrën, zbulohet e dashura e Adrian Gaxhës Adrian Gaxha dhe Mimoza Shkodra u martuan ditën e djeshme në një ceremoni që bëri lëmsh gjithë rrjetin. Në fakt cerem
Tërmeti i fuqishëm shkund Shkodrën e Ulqinin, tronditja ndjehet edhe në Tiranë Një tërmet i fuqishëm prej 5.1 ballësh ra para pak minutash në Ulqin duke tronditur të gjithë Malin e Zi dhe Shqipërinë
Me video, si u ekzekutua Arjan Ferracaku në atentatin që tronditi Shkodrën (VIDEO) Një tjetër vrasje e ndodhur në orën 13:50 e datës 1 Shtator 2018, ishte ajo e biznesmenit 31 – vjeçar Arjan Ferracaku, e