999 rezultate për

kodheli

Mimi Kodheli gënjen trashë: Merr foto nga Amerika dhe i "shet" si nga Kukësi (FOTO LAJM) Dëshira për të qenë gjithnjë në qendër të vëmendjes dhe për të mikluar zgjedhësit e tyre i bën jo pak herë qesharakë pol
Mimi Kodheli: Burri im donte një brune, jo mua E ftuar së fundmi në emisionin "Soiree" ishte deputetja e njohur shqiptare Mimi Kodheli. Ajo ishte një ndër bjondet e sh
"Kemi një bilanc", çfarë paralajmëron Braçe krah Mimi Kodhelit (FOTO LAJM) Erion Braçe ka postuar përsëri një foto me ish-ministren, Mimi Kodheli, ku si diçitur shkruan se kanë një bilanc për të
Skandalet nuk kanë të sosur, një tjetër ish-Ministre akuzohet për plagjiaturë Skandali i doktoraturave të kopjuara në Shqipëri duket se nuk ka të sosur. Ishte Zv.Ministri i Arsimit Taulant Muka i
Kaubojsi uron Mimi Kodhelin për ditëlindje: Ku janë fjalët që mi thoje me zjarr! Ditën e djeshme Mimi Kodheli ka festuar ditëlindjen e saj mes miqve dhe kolegëve të saj. Nga të gjitha urimet, urimi
Zonja me pantallona, kush është ish-ministrja e Ramës që urren të veshë fustane Mimi Kodheli është një ndër politikat më me eksperiencë në politikën shqiptare. Ajo është një figurë e lakmuar brend
Kodheli "tradhton" Ramën për detin: Ndaj të njëjtin mendim si Meta Ditën e sotme në Presidencë janë pritur anëtarët e Komisionit të Politikës së Jashtme, të cilët kërkuan informacion për
Nga Imami tek Kodheli, zbulohet super skandali në ushtrinë shqiptare Dokumentet zyrtare të rrjedhura nga Ministria e Mbrojtjes tregojnë se mirëmbajtja e sistemit të radarëve detarë është nj
50 mijë euro gjobë, gjykata rrëzon Mimi Kodhelin Ish-ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli, është rrëzuar nga Gjykata e Tiranës. Kodheli kishte paditur zëdhënësen e PD
Reagon Kodheli, thotë se vrasja e Ivanovicit ishte e paralajmëruar Kryetarja e Komisionit për Politikën e Jashtme të Kuvendit të Shqipërisë, Mimi Kodheli bëri sot për mediat shqiptare një
Mimi Kodheli rrëfen të pathënat: Rama mu lut të bëhesha nënkryetare "U kontaktova nga Edi Rama dhe pas disa muajsh insistimi të tijin për tu bërë nënkryetare e Bashkisë së Tiranës, vendosa
Ish-ministri akuzon rëndë: Bazo dhe Kodheli keni hequr njerëzit më të aftë nga puna Vijon debati për dezertimin e katër komandove shqiptare në Angli, ku tashmë është ish-ministri i Brendshëm, Dritan Demir
Ish-ministri përplaset me Bazon: Keni nëpërkëmbur dinjitetin e ushtarakëve Ish ministri Demiraj, i ftuar në “Top Story” me Sokol Ballën është përplasur me ish shefin e Shtabit të Përgjithshëm të
Berisha: Ja dosja famoze, lidhja e Kodhelit me Tahirin në trafikun e drogës Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një postimi në Facebook ka bërë një tjetër denoncim në emër të ish-ministrit Sai
Denoncimi: Pse Edi Rama nuk e bëri sërish ministre, Mimi Kodhelin Ish-kryeministri Sali Berisha ka sqaruar pse Rama nuk e bëri sërish Kodhelin si ministre e Mbrojtjes. "Nje burim shum
Majori që vdiq gjatë transportimit të drogës, Kodheli akuzon prokurorinë Një nga ceshtjet më të rëndësishme që u diskutua në debatin e zhvilluar në emisionin “Të paekspozuarit” në News24, ishte
Kodheli e pranon hapur: Isha në dijeni për një avion që transportonte drogë Ish Ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli, deklaroi sot në emisionin “Të Paekspozuarit”, se ka qënë në dijeni në fund të v
Kodheli për çështjen “Tahiri”: E shoh me syrin e një nëne Edhe ish-ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli është pyetur në lidhje me cështjen Tahiri por përgjigjia e saj ishte shumë e
Kodheli i përgjigjet akuzës së Artan Hoxhës për fikjen e radarëve Ish ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli ka folur në News24 për çështjen e radarëve dhe akuzat e opozitës se ato janë fiku
Përplasje mes Kodhelit dhe Nishanit, kush mund t’i publikojë dokumentet sekrete? Ish-presidenti i shtetit, Bujar Nishani ka kwrkuar publikimin e dokumenteve sekrete të raportuara nga institucionet kom