E FUNDIT/ Eliminohet me sëpatë kokës një person në qendër të Korçës
999 rezultate për

koco

Besa kritikon publikisht të atin Koço Kokëdhima në emision: Duhet të ndryshojë (FOTO LAJM) Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Besa Kokëdhima ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në "Shiko kush luan", ku u bë pj
Tërmeti shkaktoi dëme të mëdha tek "Koço Gliozheni", të çarat mbulohen me çarçafë (FOTO LAJM) Tërmeti i 26 nëntorit shkaktoi 51 viktima dhe rreth 1 000 të lënduar, ndërsa dëmet materiale janë të konsiderueshme. Kra
Plas në studio, Kokëdhima thotë se janë blerë studiot: Duhej t'ju kisha nxjerrë jashtë Debat i ashper ne studio mes moderatores Sonila Meço dhe kryetarit te partisë “Zgjidhja” Koço Kokëdhima, teksa ky i fund
"Karagjoz, mashtrues" Pse plasi sherri mes Kokëdhimës dhe analistit në emision (VIDEO) Kreu i Partisë Zgjidhja, Koço Kokëdhima, ka shpallur së fundmi kandidaturën për kryetar të Bashkisë së Tiranës për zgjed
"I çmendur! I sëmurë!" Plas sherri ne emision mes Koço Kokëdhimës dhe analistit Kreu i Partisë Zgjidhja, Koço Kokëdhima, ka shpallur së fundmi kandidaturën për kryetar të Bashkisë së Tiranës për zgjed
Ermal Mamaqi fut në sherr aktorët e filmit “Dy Gisht Mjalt” Të ftuar mbrëmjen e sotme në “Xing me Ermalin” janë disa nga aktorët e mirënjohur shqiptar të filmit “2 gisht mjaltë” i
Kompania e zv.kryeministrit fiton edhe një tender Kompania Brako nga Velesi ku bashkë-pronar është zv.kryeministri Koço Angjushev fitoi tender nga shteti. Për pothuajse 3
E papritur, Donald Lu fut edhe këtë politikan në "listën e zezë" Teksa ka përshëndetur dorëheqjen e Saimir Tahirit, ambasadori i SHBA-ve në Tiranë, Donald Lu ka përfshirë në listën e po
Koço zbardh shifrat e frikshme: Kaq para duan Rama dhe Basha që të të fusin në listë Koço Kokëdhima ka zbuluar sëfundmi shifrat qe duhet të paguajë një person tek kryetarët e partive që të futët në listat
Koços nuk i del inati me Ramën: PS, parti mafioze e kalbur! Nga partnerë e miq të mirë, mes Edi Ramës dhe Koço Kokëdhimës ka mbetur vetëm zhgënjim. Kështu është shprehur ky i fu
Analisti i kthehet ashpër Koço Kokëdhimës, degradon debati në studio Në "Studio e Hapur" ka pasur disa përplasje për shkak të deklaratës së ish-deputetit të PS-së Koço Kokëdhima, aktualisht
Vajza e Koço Kokëdhimës tregon të pathënat: Për këtë më mbeti hatri me babin Koço Kokëdhima është njëri ndër biznesmenët më të pasur dhe të suksesshëm në Shqipëri. Gjithashtu ai është edhe ish d
Vajza e Koço Kokëdhimës prek me dedikimin emocionues për nënën e saj Vajza e vogël e politikanit Koco Kokëdhima, Era Kokëdhima këtë herë ka bërë një urim magjepsës për nënën e saj e cila ka
10 foshnje të vdekura brenda 10 ditësh, reagon materniteti "Koço Gliozheni" Pas akuzave se brenda 10-11 ditësh në maternitetin e Tiranës kanë vdekur 10 foshnje ka reaguar reaguar edhe Materniteti
Zyrtarët e LSDM-së me pushime më të shtrenjta se Ramushi Temë kryesore këtyre ditëve ishin pushimet e shtrenjta të kryeministrit kosovar, Ramush Haradinaj në Zvicër. Mirëpo as f
Vajza e Koço Kokëdhimës në sherr me aktorin e humorit, ia plas vjedhjen në fytyrë Besa Kokëdhima, këtë herë duket se i ka ardhur në majë të hundës. Ajo ka kërkuar llogari aktorit të humorit Romir Zal
Vajza e Koço Kokëdhimës shfaqet provokuese në Instagram Vajza e ish deputetit socialist Koço Kokëdhima është bërë këtë herë protagoniste e mediave rozë për shfaqjen e saj të fu
Zbuloni kush është dyshi i partisë së Koço Kokëdhimës “Zgjidhja” e themeluar nga ish deputeti socialist Koço Kokëdhima është një parti e re, por me ambicie të mëdha të shfaqu
Vajza e ish-deputetit shqiptar del me tanga në mes të dimrit (FOTO LAJM) Koço Kokëdhima është njëri ndër biznesmenët më të pasur dhe të suksesshëm në Shqipëri. Gjithashtu ai është edhe ish
Koço Kokëdhima kapet "mat" pranë vendit ku PS po zhvillon asamblenë (FOTO LAJM) Sot po vijon punimet Asambleja e Partisë Socialiste, ku ministrat janë duke folur mbi detyrat dhe prioritetet e tyre, po