999 rezultate për

kociu

Po kulloste bagëtitë, ky është 22-vjeçari që u godit për vdekje nga rrufeja Ditën e djeshme moti i keq i mori jetën një të riu vetëm 22 vjeç. Viktima është 22 vjeçari nga Lazarati, i identifi
SKANDAL! Demokrati tregon si e kërcënoi Niko Peleshi për votat Mbështetësi i Partisë Domokratatike Meti Koçiu, njëkohësisht sekretari i Qëndrës së votimit Kolanec në Maliq ka denoncua
Qeveria lejon administratën të marrë pjesë në fushatë Pjesëmarrja në fushatë ka penalizuar disa punonjës administrate ndërkohë ministrat teknikë kanë shtërnguar administratën
Lirohet Sokol Koçiu Gjykata e Tiranës vendosi sot masën e sigurisë arrest shtëpie për avokatin Sokol Koçiu i cili do të hetohet për akuzën e
Ndërtimi pa leje, arrestohet sërish Sokol Koçiu Avokati Sokol Koçiu është një ndër 64 personat e ndaluar nga ana e policisë për ndërtime pa leje. Ish -shefi i policisë
Pengmarrja e Pislit, Koçiu: Ju rrëfej rolin e Artan Didit Drejtori aktual i Policisë së Shtetit Artan Didi ka qenë në krye të Forcave Speciale gjatë operacionit për lirimin e pen
Topi i dha votën Ramës? Pak orë më parë, në transmetimin direkt nga televizionet dhe këtu në portalin Albeu, u hap kutia ku presidenti Topi voto