999 rezultate për

koci

Politikani skocez që "sfidoi" një dash të madh (FOTO LAJM) Lideri i Partisë Liberale Demokrate të Skocisë, ja doli paq pa u lënduar pas një “lufte” që pati me një dash të madh.
Ja si e komenton Kocijancic idenë e Ramës dhe Thaçit për Shqipërinë e Madhe Pas deklaratës së Presidentit Hashim Thaçi se mbyllja e dyerve për Kosovën në Bashkimin Europian, dhe reagimi i kryemini
Rama paralajmëroi bashkim me Kosovën, reagon Maja Koçijançiç Kryeministri Edi Rama ditën e djeshme deklaroi se është i gatshëm që të bashkohet me Kosovën nëse BE nuk do t’i hapte dy
BE, keqardhje për bojkotin e opozitës: Kthehuni në Kuvend! Në një kohë kur në Shqipëri po përfundojnë afatet ligjore për regjistrimin e partive politike për zgjedhjet parlamentare
Kocijançiç: Të zgjidhen menjëherë kreu i Parlamentit dhe qeveria e re Komisioni Europian është në pritje të zgjedhjes së kreut të Parlamentit dhe qeverisë së re. Lajmin e ka bërë të ditur zë
Kuvendi voton Ervin Koçin në krye të AMF-së Pavarësisht tensionit në maxhorancë, sot është votuar emri i Ervin Koçit në krye të Autoritetit të Mbikëqyrjes Financiar
Celtic kampion i Skocisë për të 6-tën herë radhazi (FOTO) Skuadra e Celticut është matematikisht kampion i Skocisë për sezonin 2016/2017. Skuadra që drejtohet nga Brenard Roge
Basha takohet me Hahn, çfarë mesazhesh iu dhanë kreut të PD-së? Pas takimit me kreun e PD-së Lulzim Basha, në Maltë, RTSH kontaktoi dhe me kabinetin e Komisionerit për zgjerimin Johane
Këmbëngul Skocia, kërkesë kryeministres britanike për referendum Kryeministres britanike Theresa May, i është dorëzuar kërkesa e dytë formale e referendumit nga Ministrja e Parë e Skoci
Eni Koçi me të dashur të ri, publikon foto duke u puthur (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Eni Koçi pak ditë më parë ka festuar ditëlindjen dhe ka shpërndarë me fansat dhuratat e shtrenjta që
Paralajmëron Koçijançiç: Zvarritja e krizës sjell sanksione (VIDEO) Zgjatja e krizës politike në Maqedoni do të ketë ndikim në ekonominë e vendit, ka thënë Maja Koçijançiç. E pyetur se
Deputetët skocezë votojnë pro referendumit të ri për pavarësi nga Britania Parlamenti i Skocisë ka mbështetur vendimin për organizimin e një referendumi për pavarësi, pas largimit të Britanisë së
“Daily Mail” tërbon Britanikët, “Harroni Brexit, shikoni kush fitoi betejën e këmbëve” (FOTO LAJM) “Harroni Brexit, shikoni kush fitoi (Leg-it) këmbët”. Ky është titulli me të cilin tabloidi britanik “Daily Mail” në
Koçiançiç: Maqedonia jashtë BE-së nëse nuk realizon Marrëveshjen e Përzhinos Zëdhënësja e Komisionit Evropian, Maja Koçijançiç, ka përsëritur sot se Marrëveshja e Përzhinos dhe reformat urgjente, j
Koci: Trimat si Ramush Haradinaj na kthyen dinjitetin 19 vjet më parë Avokati i Ramush Haradinajt, Arianit Koci, në 19-vjetorin e "Epopesë së Dukagjinit", ka thënë se trimat e Kosovës me në
Rithekson Kocijançiç: Hahn nuk do takohet me protestuesit maqedonas Zëdhënësja e Komisionit Evropian ka rikonfirmuar se eurokomisioneri Johannes Hahn, nuk do të takohet me protestuesit "Pë
May: Nuk ka ardhur koha për pavarësinë e Skocisë Kryeministja britanike, Theresa May, në një deklaratë për medie për kërkesën e kryeministres skoceze Nicola Sturgeon për
Çfarë kaosi! Pritet shpërbërja e madhe, kërcënimi që vjen nga Skocia Çfarë kaosi! Pikërisht ai bashkim, që është më i rëndësishmi për mbështetësit e Brexit, kërcënon tani të shpërbëhet: Mbr
Skocia, drejt referendumit të dytë për ndarjen nga Britania e Madhe Udhëheqësja e Skocisë tha se do të kërkojë miratimin e referendumit të dytë për pavarësi, përpara se Britania të largohe
Skocia, referendum për t’u shkëputur nga Britania në 2018-ën Kryeministrja skoceze, Nicola Sturgeon njoftoi sot se, në rast të një referendumi të ri për pavarësi për të parandaluar
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.