999 rezultate për

kobĂr

2 futbollistët e Kolumbisë kërcënohen me vdekje Carlos Baka dhe Mateus Uribe ishin ata që gabuan nga pika e 11-metërshit për Kolumbinë. Në rrjetet e tyre sociale kanë s
Nuk keni pĂ«r ta besuar! KĂ«to çmendurira mund t’i bĂ«nte vetĂ«m Eskobar Pablo Escobar Ă«shtĂ« ‘mbreti’ mĂ« i madh i drogĂ«s qĂ« bota ka parĂ« ndonjĂ«herĂ«. Emri i tij Ă«shtĂ« sinonim pĂ«r KokainĂ« & Kolum
Miliarda dollar nën ujë, gjendet pasuria marramendëse e Pablo Eskobar (FOTO LAJM) Ish-agjentët e CIA-s thuhet se e kanë gjetur nëndetësen e Pablo Escobar, që përdorej kryesisht për kontrabandë. Kjo
Shtyhen me 3 muaj hetimet për Eskobarin e Ballkanit, Klement Balilin Hetimet për Klement Balilin janë zgjatur edhe me tre muaj të te tjerë. Prokuroria e Krimeve të Rënda ka marrë për kët
Zbulohet biseda e “Eskobarit” shqiptar me tĂ« dashurĂ«n: Ishalla ka fat rilindasi VazhdojnĂ« tĂ« dalin detaje tĂ« reja nga jeta kriminale e banditit Met Kanani i cili çuditĂ«risht nuk ka qenĂ« i njohur mĂ« he
Detaje të reja zbardhen nga SHBA për eskobarin shqiptar Met Kanani Vazhdojnë të dalin detaje të reja nga jeta kriminale e banditit Met Kanani i cili çuditërisht nuk ka qenë i njohur më he
Skandali/ 500 mijë lekë ryshfet për të mbyllur dosjen e Eskobarit Fiks Fare denoncoi me zë dhe figurë një oficer të Policisë Gjyqësore në Prokurorinë e Beratit duke marrë ryshfet mbrëmje
SKANDAL/ Oficeri merr 500 mijĂ« lekĂ« ryshfet pĂ«r tĂ« mbyllur dosjen e “Eskobarit" Fiks Fare denoncoi me zĂ« dhe figurĂ« njĂ« oficer tĂ« PolicisĂ« GjyqĂ«sore nĂ« ProkurorinĂ« e Beratit duke marrĂ« ryshfet. NĂ«pĂ«rm
“Eskobari i Ballkanit ndodhet nĂ« ShqipĂ«ri”, Lu bĂ«n deklaratĂ«n e bujshme Kryediplomati amerikan Donald Lu i ftuar nĂ« Opinion ka deklaruar se Eskobari i Ballkanit aktualisht ndodhet nĂ« ShqipĂ«ri.
Park në nder të viktimave, shembet vila e famshme e Eskobar Vila e trafikantit të drogës në Kolumbi Pablo Eskobar do të shembet dhe aty do të ndërtohet një park në nder të viktimav
Xhafaj sqaron kokainĂ«n nga Amerika, tregon ku gjendet Eskobari shqiptar Ministri i BrendshĂ«m, Fatmir Xhafaj, i cili ndodhet nĂ« SHBA nĂ« njĂ« vizitĂ« zyrtare thotĂ« se “shumĂ« shpejt Prokuroria e Kr
"Eskobari Shqiptar", mediat turke fiksohen me trafikantin që futi 1.1 ton drogë në Turqi Lajmi për kapjen e 11 personave që kishin futur 1.1 ton drogë në Turqi ka gjetur mjaft hapësirë në mediat turke gjatë di
Ku ndodhet sot Eskobari i Ballkanit? Xhafaj rrëfen çfarë po ndodh me Balilin Në Opinion, Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj deklaroi në lidhje me Klement Balilin ose sic tashmë ka marrë nofkën, "E
Policia kontroll të beftë në shtëpinë e vjehrrit të Eskobarit të Ballkanit I konsideruar ndryshe si Eskobari i Ballkanit, Klement Balili është një nga emrat më të kërkuar të policisë shqiptare.
Gjykata hedh poshtĂ« kĂ«rkesĂ«n e Çakos pĂ«r heqjen e licensave tĂ« Eskobarit tĂ« Ballkanit UrdhĂ«ri i ish-kreut tĂ« PolicĂ« Haki Cako, pĂ«r t'ju hequr licensĂ«n 4 shoqĂ«rive tĂ« ruajtjes fizike, nĂ« pronĂ«si tĂ« vĂ«llezĂ«rv
GjermanĂ«t shkruajnĂ« pĂ«r “Eskobarin e Ballkanit” qĂ« ka pĂ«lqimin e MetĂ«s Revista e njohur gjermane «Stern» shkruan nĂ« njĂ« reportazh tĂ« gjatĂ« mbi klanet shqiptare nĂ« EuropĂ«n qendrore, ku ato po
Miliarda dollarë nën ujë, gjendet pasuria marramendëse e Pablo Eskobar (FOTO LAJM) Ish-agjentët e CIA-s thuhet se e kanë gjetur nëndetësen e Pablo Escobar, që përdorej kryesisht për kontrabandë. Kjo
Dora e djathë e Eskobarit të Kretës, arrestohet shqiptari në Greqi (VIDEO) Policia greke ka vënë në pranga një 23-vjeçar me origjinë shqiptare pasi akuzohet se është krahu i djathtë i "Eskobarit
Kapet "Eskobari" tjetër shqiptar në Spanjë Detaje të reja janë bërë me dije nga mediat spanjolle lidhur me një organizatë të fuqishme droge me bazë në Galicia të S
Denoncimi: Shefi i policisë ka dekonspiruar kapjen e Eskobarit të Ballkanit Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë denoncimin e radhës npërmjet qytetatir dixhital për lidhjen e punonjësit të polici