999 rezultate për

klux

Ku Klux Klan, historia e krimeve që përgjaku Amerikën (FOTO LAJM) Në pamje të parë duken si karnavale. Janë disa kukulla të veshura me tunika të bardha dhe me kapuçë konikë. Mbajnë pi
Grupimit racist “Ku Klux Klan” vazhdon të mbështesë Donald Trump Organizata raciste, “Ku Klus Klan” vazhdon mbështetjen për presidentin e sapozgjedhur në SHBA, Donald Trump. Këta të
Brenda botës së Ku Klux Klan (FOTO-LAJM) Fotoreporteri amerikan Anthony Karen ka krijuar një album fantastik me fotot e pjesëtarëve të sotëm të Ku Klux Klan-it,