999 rezultate për

kluivert

Kluivert shkruan historinë me Romën Roma po fiton me rezultati e thellë 4-0 kundër skuadrës së Plzen. Por për skuadrën italiane ka shënuar gol edhe tale
Kluivert: Dëshiroj të luaj më shumë Anësori i Romës, Justin Kluivert ka konfirmuar se “dëshiron të luaj sa më shumë”, por ai e di “që koha e tij ende nuk ka
Kluivert zyrtarizohet sonte në mbrëmje tek Roma Sipas Sky Sport Italia, Mediaset Premium, La Gazzetta dello Sport, Justin Kluivert do të udhëtojë sonte në brëmje për të
Kluivert: Messi dhe Ronaldo do vazhdojnë ta fitojnë Topin e Artë Patrick Kluivert, legjenda e Holandës dhe ish-lojtari e trajneri i Barcelonës, thotë se Salah duhet të presë edhe për di
Shpërthen Kluivert: Donin të më shisnin tek Tottenham Hollandezi, Kulivert ka refuzuar rinovimin e kontratës me Ajaxin, madje ai kërkon të largohet sa më parë. 19 vjeçari
Mourinho e dëshiron me patjetër talentin Kluivert Unitedi e dëshiron me çdo kusht holandez pasi kërkon të përforcojë edhe më shumë sulmin. Sipas mediumit britanik The Gua
United sfidon interesimin e Barcelonës për Kluivert Sipas mediumit britanik The Mirror, Munchester United kanë regjistruar interesimin për nënshkrimin e sulmuesit të Ajaxit
Malcom dhe Kluivert janë në listën e Unitedit Talenti i Bordeaux Malcom dhe ai i Ajaxit Justin Kluivert janë në mesin e lojtarëve në listën e ngushtë të Manchester Un
Kluivert: Ai i përshtatet shumë mirë Barcelonës Patrick Kluivert ka thënë se mund të shohë mbrojtësin e Ajaxit, Matthijs de Ligt, te Barcelona, pasi ai është mjaft i mi
Kluivert shtyn Barcelonën për nënshkrimin me Matthijs de Ligt Matthijs de Ligt është së fundmi një objektiv për Barçën për të përforcuar skuadrën gjatë afatit kalimtar veror. Drej
Kluivert: Ëndërra ime është Barcelona Justin Kluivert, djali i ish-futbollistit, Patrick Kluivert, është një nga talentet më të mëdha të futbollit evropian dh
Një tjetër super talent pas Justin Kluivertit e shikon Ronaldon si inspirues Talenti 17-vjeçar i Flamengos, Lincoln, ka treguar admirimin që ka për Cristiano Ronaldo. Ai është në listën e Goal për
Justin Kluivert pëlqen më shumë Ronaldon se Messin Djali i Patrick Kluivert , Justin preferon që një ditë të nënshkruajë për Barcelonën por sipas tij Cristiano Ronaldo ësh
"Bëmë baba të të ngjaj", Justin Kluivert dëshiron të ndjekë karrierën e të atit Justin Kluivert ka pranuar se Barcelona është klubi i ëndrrave të tij dhe shpresoj që një ditë e më parë tu bashkohet at
Kluivert mposht Donnarumman, fiton trofeun si talenti më i mirë Justin Kluivert ka fituar çmimin “NxGn 2018”, për adoleshentin më të talentuar të vitit, duke e mposhtur fituesin e viti
"Kluivert duhet të transferohet në Barcelonë" Agjenti dhe babai i Justin Kluivert ka thënë se djali i tij duhet të refuzojë Manchester United për t'u bashkuar me Barc
Babai i Justin Kluivert shpreh dëshirën se ku dëshiron ta shikojë të birin duke luajtur Babai i sulmuesi i Ajaxit, Justin Kluivert, është një nga sulmuesit më të mirë që ka veshur fanellën e Barcelonës. Dhe s
Messi ndihmon Barcelonën për të nënshkruar me yllin e Ajaxit Justin Kluivert, talenti i Ajaxit dhe ekipit kombëtar të holandës është një nga lojtarët më të spikatur në Evropë dhe ës
Raiola njofton Realin dhe Unitedin për të ardhmen e Kluivert Super agjenti Mino Raiola, ka thënë se Justin Kluivert është shumë pranë rinovimit të kontratës së re me Ajaxin. Manc
Barcelona u vihet pas tre super talenteve hollandez Stafi teknik i Barcelonës po lëviz nëpër Eropë për të vëzhguar futbollisët e rinj që po spikatin në kmapionate të ndrysh