999 rezultate për

klubit

Zyrtare: Robin van Persi rikthehet sërish tek Feynordi (FOTO-VIDEO) Robin Van Persie zyrtarisht është lojtar më i ri i klubit të Feyenoordit. Përmes një video të postuar në rrjetet soci
E FUNDIT / Theo Walcott transferohet tek Evertoni Para pak minutash është zyrtarizuar kalimi i mesfusshorit të anglisë dhe Arsenalit tek skuadra nga Merseysides, Everton.
Nga Kina mohohet kalimi i Ramirezit tek Inter Mesfushori brazilian i klubit kinez Jiangsu, Ramirez ka kohë që përflitet si një përforcim i mundshëm i Interin në merka
Dortmund në hall, 9 lojtarë helmohen nga mishi Trajneri i Borusias së Dortmundit, Peter Stoeger po përballet me një situatë aspak normale në prag të ndeshjes së Bundes
Milanit i fillojnë halet e mëdha, shitja e klubit hetohet për pastrim parash Sipas gazetave italiane La Stampa dhe Secolo XIX, Silvio Berlusconi po hetohet për pastrim parash në shitjen e Milanit t
Babai i Lorik Canës zgjidhet president klubi Agim Cana zyrtarizisht është presidenti i klubit të Vëllaznimit në Superligën e Kosovës. Lajmi u zyrtarizua mbrëmë n
Kukësi nuk ka të ndalur, zyrtarizon një tjetër blerje Kukësi nuk ndalet në merkato. Verilindorët krahas punës intensive që po zhvilojnë në Antalia të Turqisë,aty ku po zhvill
Presidenca e Realit ka vetëm një ëndërr, quhet Neymar Epoka e kontrasteve për Santiago Bernabeun, vendimmarrja që do të shënojë të ardhmen e klubit dhe ekipin për vitet e ard
Mirabelli flet për merkaton e klubit: Nuk do të blejmë asnjë lojtar këtë afat kalimtar Milani nuk do të transferojë asnjë lojtarë në merkaton e janarit, thotë CEO i Milanit, Massimiliano Mirabelli. Pavarë
Shkupi e nis ndryshe vitin 2018, ndryshon sponsor dhe Presidencë Skuadra nga Çair, FC Shkupi sot festoi 90 vjetorin e themelimit të klubit, ndërsa në këtë festë u bë edhe prezantimi i s
PSG dënon Pastoren dhe Cavanin pasi u vonuan në grumbullim Edison Cavani dhe Javier Pastore u rikthyen me vonesë nga pushimet, por kjo ka sjellë pasoja për ta. Trajneri i PSG-s
Demi mbledh drejtuesit e klubit, vendos objektivat e Partizanit Luciano Moggi, Olsi Rama dhe presidenti Gazmend Demi kanë mbajtur ditën e sotme një mbledhje, teksa kanë përcaktuar edhe
E lanë jashtë listës së të grumbulluarve, Krasniqi njofton largimin duke thumbuar Starovën dhe Ramën Lënia jashtë listës së lojtarëve që udhëtuan për minifazën përgatitore të dimrit drejt Antalias ishte sinjali i parë se
Klubi i Superligës Kosovare afër falimentimit, Cana dhe Xhaka aksionerë Agim Cana u përfol para disa ditësh si një donator i ardhshëm i ekipit kosovar të Vëllaznimit. Këtë lajm e ka përfor
Edhe një tjetër i larguar nga Partizani, konfirmohet lista e lojtarëve që do të udhëtojnë në Antalia Është bërë publike edhe lista e futbollistëve që trajneri Sulejman Starova ka përgjedhur për ti përfshirë në minifazën p
Pastore nuk e llogarit interesimin e Interit, i premton besnikëri PSG-së Javier Pastore dhe Edinson Cavani morën masën e parë ndëshkimore pas paraqitjes së vonuar në ekip nga pushimet dimërore
Kështu i drejtohet tifozëve të klubit Jurgen Klopp pas transferimit të Coutinhos në Barcelonë Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp ka folur rreth transferimit të Philippe Coutinhos në Barcelonë, duke i siguruar tif
Reali dëshiron ti dhurojnë Zidanes diçka që nuk e ka shijuar kurrë më parë Real Madridi sonte luan si mysafir i Numancias në kuadër të 1/16 së finales të Copa del Rey. Klubi Madrilen ka fituar
Nainggolan ndëshkohet pse theu rregullat Nainggolan nuk do të luajë kundër Atalantas, vendimi i klubit mbetet në fuqi. Roma do të përballet nesër me Atalantën,
Mediat italiane zbulojnë planet e Realit, Benzema plus miliona për Icardin Gazzetta dello Sport në edicionin e sotëm thekson se klauzola e lirimit të Icardit prej 110 milionë eurosh nuk është e v