999 rezultate për

klubin

Juventusi nuk ka hequr dorë nga Aouar i Lyonit Andrea Pirlo dëshiron një mesfushor të ri dhe cilësor për Juventusin e tij dhe klubi po mendon t’ia plotësojë dëshirën.
Interi përfundon në duart e sheikëve arab? Raportet po rriten me shpejtësi se Suning do të preferonte të shiste 30 përqind të Interit tek PIF sesa të gjithë klubin
Jo vetëm Bartomeu, policia konfirmon edhe arrestimin e disa zyrtarëve të tjerë Policia katalunase, “Los Mossos D’Esqueadra” ka konfirmuar arrestimet në klubin e Barcelonës. Mediat spanjolle raport
"Sky Sports": Gerrard zëvendësuesi i Klopp në "Anfield" Me suksesin e madh që Steven Gerrard po e kalon me klubin nga Skocia, Rangers, i hap rrugët që në një të ardhme të afërt
Prapaskenat e krisjes Gattuso-De Laurentiis, presidenti donte në fushë Rrahmanin e jo Hysaj Situata në klubin e Napolit nuk është aspak e qetë, pasi mungesa e rezultateve, sidomos në kampionat, ka krijuar një kri
Messi sot ndaj Cadiz do të thyejë një tjetër rekord Kapiteni i Barcelonës, Lionel Messi në ndeshjen e sotme ndaj Cadiz e vlefshme për javën e 24 të La Liga-s do të thyejë
E ardhmja e Gareth Bale në "mjegull", agjenti zbulon gjithçka Agjenti i Gareth Bale, Jonathan Barnett ka thënë se ekziston mundësia që sulmuesi të rikthehet në "Santiago Bernabeu", p
Juventusi u mposht nga Porto, Chiesa ka një paralajmërin për klubin portugez Federico Chiesa pranon që Juventusi ‘duhet të tregojë diçka shumë ndryshe’ në ndeshjen e dytë nëse do të kalojë në fazën
Koeman në "fije të perit", gati shkarkimi Barcelona ka pësuar humbje të thellë nga Paris Saint Germaini në Ligën e Kampionëve 1-4. Gazetari italian, Fabrizio R
Momente të vështira për Liverpoolin, Salah ka një mesazh për tifozët Humbja ndaj Licester City-t, konfirmoi krizën që po kalon Liverpooli në Premier League. "The Reds" po udhëhiqnin me g
Realit i ikën një tjetër "shtyllë", Ramos njofton klubin se nuk do rinovojë Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos ka informuar klubin se në fund të edicionit do largohet nga "Santiago Bernabeu".
Pioli tregon sekretet e Milanit të tij dhe falënderon klubin Stefano Pioli, trajneri i Milanit, ishte i ftuar sonte te “Radio 105”, ku foli për disa tema dhe duke e lidhur natyrisht
Lajme pozitive për Barcelonën, Pique rikthehet në stërvitje Gjatë nëntorit të vitit të kaluar, Pique pësoi një lëndim në gju që do ta linte jashtë fushave për disa muaj rresht.
Shkoi në Bolivi, fjalët e para të Sadikut: Të gjithë duam të jemi në Copa Libertadores Bomberi i Kombëtares, Armando Sadiku mbërriti në Bolivinë e largët, dhe është gati për aventurën e tij të re me klubin e
Lazio prezanton mbrojtësin, nuk është Mustafi Skuadra e Lazio-s ka gjetur mbrojtësin e ri. Klubi nga Italia sot do ta prezantoj lojtarin, Mateo Musacchio. Dje drej
Lajme të mira për Juventusin, një tjetër futbollist mposht Covid-19 Juventusi përmes një komunikate zyrtare të postuar në uebsjatin e tyre kanë njoftuar se lojtari Alex Sandro është shërua
Zgjedhjet presidenciale në klubin e Barcelonës, vendoset data e re Klubi i Barcelonës, pas dorëheqjes së Josep Maria Bartomeut, do të mbajë zgjedhje të reja presidenciale. Tre kandidat
Shaqiri refuzon klubin e njohur Xherdan Shaqiri do vazhdoj me skuadrën e Liverpoolit. Sipas Sky Sport Shaqiri kishte ofertë zyrtare nga skuadra e Her
"Do të jem topçi përjetë", Ozil me letër të hapur emocionale për tifozët e Arsenalit Mesut Ozil ka thënë se do të jetë topçi përjetë, në një letër të hapur drejtuar tifozëve të Arsenali pas kalimit në Fene
Pas Milik edhe Llorente largohet nga Napoli, marrëveshja në parim është gjetur me klubin e Serie A Sulmuesi spanjoll Fernando Llorente iu bashkua Napolit në verën e 2019-ës me parametra zero, pasi i kishte përfunduar ko