999 rezultate për

klubi

Dikush tjetër është favorit tani për Lemar Manchester United ka kthyer vëmendjen e tyre tek mesfushori i Monacos Thomas Lemar. Dështimi i Djajve të kuq për të j
Një 21-vjeçar bën të gjithë Dormundin të flasë për të, të gjithë i ka kundra Sulmuesi i Borussia Dortmundit, Ousmane Dembele, është kritikuar nga shokët e tij, duke përfshirë Gonzalo Castro për mos
Boateng kalon me sukses vizitat mjeksore tek klubi i ri Eintracht Frankfurt ka njoftuar nënshkrimin me mesfushorin Kevin-Prince Boateng. Klubi ka arritur një marrëveshje tre
Skënderbeu pa fat, Dinamo barazon në frymën e fundit (VIDEO) Skuadra e Skënderbeut ishte e pafat në Kroaci, pasi ka barazuar 1 me 1 me Dinamo Zagrebin, Klubi shqiptar ishte afër
Barcelona ndjek super strategji, hap shkollë akademike dhe në Kolumbi Një shkollë për futbollistët e rinj midis moshës 6-17 vjeç është hapur në Bogotë të Kolumbisë nga Barcelona. Kjo është &
Gjesti i fundit i Dembeles bind gjërmanët, se francezi po ikën (FOTO) Nga Bild janë postuar fotografi të cilat tregojnë se familja e Dembeles po ngarkon bagazhet në makinë. Gjë që ka çuar
Lajmi i fundit/ Rebelohet Coutinho, i thotë Kloopit: Nuk do luaj më me Liverpoolin Philippe Coutinho vazhdon të refuzojë qëndrimin e tij në Liverpulool, edhe nëse i kushton atij vendin e tij në Kupën e B
Aksidentohet presidenti i klubit shqiptar Ded Ndreca Presidenti i Mamurrasit, Ded Ndreca, ka pësuar sot një aksident automobilistik pranë qytetit të tij. Ai është përplasur
Katër ekipe të gatshme për pagesën e klauzolës së Robertos, madje dhe Milan Sport raporton se nënshkrimi i Paulinho ka shtyrë Sergi Roberto më pranë largimit nga Barcelona. 25-vjeçari e sheh ar
SPECIALE/ Barcelona ka shpenzuar 120 milionë euro, por sërisht nuk e ka gjetur një "Xavi" Ishte më 21 maj 2015 kur Xavi Hernandez njoftoi se po largohet nga Barcelona pas 17 sezoneve, por që nga ajo datë klubi
Partizani, klubi më i shtrenjtë i kategorisë Superiore Sipas agjensisë më të madhe në botën e futbollit (Transfermarkt), e cila analizon vlerat e kartonëve të lojtarëve, evolu
Klopp: Unë do jem i kënaqur më lojtarët që do kem, presidenca të vendosë për Coutinhon Jurgen Klopp beson se pronarët e Liverpulit do të qëndrojnë të vendosur dhe nuk do të pranojnë të shesin Philippe Coutin
Ish kapiteni i Liverpoolit: Unë do ta lejoja Coutinhon të largohej Ish-kapiteni i Liverpool, Phil Thompson, thotë se do ta lejonte Philippe Coutinho të bashkohej me Barcelonën nëse brazil
Barcelona ka frikë se del pa gjë nga udhëtimi në Angli, fillon kontaktet për tjetër mesfushor Liverpool duan të mbajnë me patjetër Coutinhon në Anfield dhe nuk duan të ulen për të negociouar transferimin e tij tek
"Këtë që ti ma bën mua, ta bëfshin të tjerët ty"- mallkimi i Barcës zë Liverpoolin Menaxheri i Southampton Mauricio Pellegrino thotë se kërkesa për transferim të mbrojtësit nuk ka ndryshuar vendimin e kl
Coutinho bën atë që Barcelona dëshiron, akoma edhe më afër marrveshjes Philippe Coutinho ka kërkuar që të largohet nga Liverpool pas qëndrimin të reptë të klubit kundrejt ofertës së Barcelonë
Neymar do të jetë në fushë me PSG, Barca merr paratë Neymar do të debutojë për Paris Saint-Germain këtë fundjavë, në ndeshjen e Ligue 1 kundër Guingamp. Lojtari më i shtr
Agjendi i lojtarit: I jemi drejtur ekipit pë tu larguar, shpresojmë të na lejojnë Agjenti i Steven N'Zonzi ka njoftuar publikisht se mesfushori i Seviljes dëshiron të largohet nga klubi i La Ligas. 2
Të bindë dhe këtë i duhet Kloppit, pas stresit që po përjeton me Coutinhon Përpjekjet e Liverpulit për bindur Emre Can për një marrëveshje të re po dalin të pafrytshme dhe situata e gjermanit ka
Bartomeu mbaron fjalim dhe ofendohet nga tifozët e rebeuar për Neymarin Barcelona dhe tifozët e saj po përgatiten për zgjedhjet e reja presidenciale. Presidenti aktual Josep Maria Bartomeu ësh