999 rezultate për

klubeve

Pas mbylljes së klubeve të natës, Klajdi Haruni bëhet gjinekolog? (FOTO LAJM) Me mbylljen e klubeve të natës në vendin tonë dhe ndalimit të muzikës, si pasojë e situatës me Covid-19 dhe çfarëdo arsy
"Mbaj familjen", Anxhela Peristeri kundër masave për mbylljen e klubeve të natës (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur shqiptare, Anxhela Peristeri ashtu si shumë artistë të tjerë është shprehur se është kundër masave t
Klubet evropiane të futbollit përballen me rënie të të ardhurave gjatë vitit të ardhshëm Klubet e futbollit evropian presin të humbin të ardhurat prej katër miliardë eurosh gjatë vitit të ardhshëm për shkak të
Lazio afër Kumbullës, në marrëveshje përfshihet edhe Valon Berisha Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Marash Kumbulla, po kërkohet me ngulm nga disa prej klubeve më të mëdha italiane si La
Paralajmërohen protesta nëse nuk lejohet hapja e klubeve të natës në Kosovë Masat e reja të Qeverisë nuk po iu pëlqejnë as klubeve të natës. Me vendimin e djeshëm të Qeverisë së Kosovës, ndaloh
Çmimi i Koulibaly nuk lëviz, pavarësisht krizës financiare të klubeve Skuadra e Napolit nuk e ka ndërmend që ta shesë lirë mbrojtësin, Kalidou Koulibaly. Presidenti i Napolit, Aureloi De
"Është e bukur që po u shkaktojmë probleme klubeve më të pasura se ne", Getafe në Champions Getafe është duke synuar ta prishë rendin e klubeve të mëdha në futbollin e Spanjës, e të kualifikohet për Ligën e Kampi
Dita e tretë e testimeve në Premier League, katër persona rezultojnë pozitivë Në Angli presin të rifillojë kampionati, por lajmet që vijnë nga testimi i futbollistëve dhe pjesëtarëve të stafit të kl
Rrezikohet Serie A, dekreti për stërvitjet në grup nuk aprovohet Ndërkohë që Bundesliga u rikthye në fushë këtë fundjavë, për të vijuar sezonin 2019-2020, nuk mund të thuhet e njëjta gj
Nisin akuzat mes klubeve për thyerje të rregullave të izolimit Lideri i Bundesligës së Austrisë, LASK Linz është akuzuar nga rivalët për mbajtjen e seancave të rregullta stërvitore dh
ZYRTARE/ Kategoria e Parë rinis javën e parë të qershorit (VIDEO) Federata Shqiptare e Futbollit ka organizuar ditën e sotme në selinë e re një takim me presidentët e klubeve të Kategori
FSHF-ja merr vendim edhe për Kategorinë e Parë Federata Shqiptare e Futbollit ka organizuar ditën e sotme në selinë e re një takim me presidentët e klubeve të Kategori
Futbolli drejt rikthimit, FSHF mbledh urgjentisht klubet Federata Shqiptare e Futbollit ka vendosur që ditën e nesërme të mbajë një mbledhje të posaçme për rinisjen apo mbylljen
Serie A në dyshim? Mjekët e klubeve paralajmërojnë dorëheqjen Rikthimi i Serie A duket ende larg për të qenë i sigurt, pasi shoqata e mjekëve të klubeve kanë paralajmëruar dorëheqjen
La Liga cakton datën e rinisjes së sezonit, kërkon nga klubet të jenë gati La Liga ua ka bërë me dije klubeve se 12 qershori është data më e mirë për të rinisur futbolli në Spanjë. Pas ndërpre
Zbulohet protokolli i Ligës Italiane Liga Italiane do të duhet ta bindë Ministrinë e Sporteve, ndërkohë që Komiteti Olimpik Italian (CONI) dhe Federata Itali
Lazio nuk e lëshon yllin e mesfushës, i rinovon kontratën deri në 2024-ën! Lazio blindon xhevahirin e saj. Klubi bardhekaltër për të shmangur interesimin e klubeve të mëdha italiane si Juventusi
RËNDITJA/ Vlera e klubeve angleze, Tottenham në vendin e parë (FOTO LAJM) Tottenhemi është klubi me vlerën financiare më të madhe në Ligë Premier, sipas studimit të ekspertit të financave të fut
Liga italiane merr aprovimin e 20 klubeve të Serie A për rinisjen e sezonit Liga italiane e futbollit ka marë aprovimin e 20 klubeve të Serie A për të përfunduar këtë sezon futbollistik dhe tashmë
Lacio presion klubeve italiane: Vazhdoni sezonin ose do të përballemi në… Lacio u bën thirrje klubeve të tjera të Serisë A dhe Federatës Italiane të futbollit se në rast se ky sezon futbollistik